Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Короноване слово сучасної української книги – у Молодіжній бібліотеці!

Поділіться цією сторінкою:

Сучасний читач потребує сучасної книги.
Саме для визначення найкращої літератури було створено «Коронацію слова».
Кожна книга серії «Коронація слова» – як оголений нерв, як велика та страшна правда про минуле та сучасне української спільноти! Тільки розуміючи та відкриваючи людську душу можливо вижити у сучасному світі.
У Молодіжній бібліотеці ви маєте чудову нагоду одими з перших ознайомитись з найновішими книжками лауреатів та номінантів  «Коронації слова»!
Кожен з авторів – знавець людської долі та почуттів.

Андрій Кокотюха – неодноразовий лауреат міжнародного конкурсу «Коронація слова». Відомий як творець гостросюжетних романів: детективних, пригодницьких, трилерів, бойовиків. Останнім часом успішно працює в жанрі історичного роману.

Наталка Доляк вже четвертий рік поспіль здобуває визнання всеукраїнського письменницького конкурсу «Коронація слова». Вона творить в різних жанрах і стилях, відтак, перемоги має в різних номінаціях. Цього року роман Наталаки Доляк «Чорна дошка» отримав спеціальну відзнаку «Вибір видавця».

Світлана Талан пише романи в жанрі «реальних історій», які їй підказує саме життя. Всі її твори на гостросоціальну тематику. Незмінним залишається одне: головна героїня її книг - жінка-українка, сильна духом, зворушлива, ніжна, чуттєва, яка іноді помиляється, але її завжди веде за собою любов: до чоловіка, до дітей, до Батьківщини.

Василь Шкляр, Ірен Роздобудько та Дара Корній не потребують рекомендацій для освічених прихильників української літератури як знавці людської долі та почуттів.

Всі представлені книги є частиною фондів нашої бібліотеки.
Ви маєте можливість з ними ознайомитись, відвідавши абонементний відділ «Книголюб» за адресою:
вул. Льва Толстого, 49.
Додаткову інформацію Ви отримаєте за тел. (044) 288-30-12
Наш Електронний каталог
Кокотюха, Андрій Анатолійович
Чорний ліс. Українські хроніки 1943 року [Текст] : Роман / Кокотюха, Андрій Анатолійович ; Передм. І.Патриляка. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2015. - 304 с. : іл. - (Клуб Сімейного Дозвілля). Друга світова війна. Чорний ліс на Волині. Українцям довелося на смерть битися на трьох фронтах: із німцями, росіянами та поляками. Максиму Коломійцю – колишньому міліціонерові з Миргорода, зекові, радянському диверсанту – не так просто розібратися, хто ж є ворогом його народу. Він, передусім, прагне справедливості. На чий же бік він стане?
З відгуків: "Книга цікава. Можна сказати про зародження УПА. Прочитав за два вечори. Одне хотілося би побажати авторові - написати ще 5-6 книг продовження (можна і більше). Головне в цьому ділі не дуже спішити і не перескакувати через роки і події...", "Книга цікава і легко читається. Сподобалося те, що події переплітаються з романом «Червоний»..."
Доляк, Наталка Юріїівна
Чорна дошка [Текст] : Роман / Доляк, Наталка Юріїівна ; Передм. В.Гранецької. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2014. - 368 с. : іл. - (Клуб Сімейного Дозвілля). "Чорна дошка" Наталки Доляк - це історія про журналіста Леся, який працює в газеті й щиро вірить у те, що пише про колективізацію та досягнення радянської влади. Вірить допоки не поїде у рідне село й не побачить на власні очі, хто такі ці "куркулі", яких він викриває у своїх статтях. Як виконуються плани держзаготування. Який голодний жах панує в українському селі. Нелюдська воля безжально прирекла на моторошну смерть мільйони людей, не милуючи ні жінок, ні дітей. По тому минуло вже понад 80 років, але чи можна забути те, що стало частиною генетичної пам'яті? Страшні видіння приходять до Сашка у снах. Висушені голодом жінка і маленькі діти зазирають йому в обличчя скляними очима, німотно благають про допомогу, простягають до нього руки. Лесь Терновий, прадід Сашка, має що розповісти онуку про тих людей. Бо він - один із них. Один із тих, хто вижив, пройшовши через пекло Голодомору 30-их років.
З відгуків: "Вінничанка Наталка Доляк – харизматична та творча особистість...", "Я чекала на цю книжку з особливим інтересом, хоча багато хто кривить губи..."
Талан, Світлана Олегівна
Оголений нерв [Текст] : Роман / Талан, Світлана Олегівна ; Передм. О.Хвостової. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2015. - 544 с. : іл. - (Клуб Сімейного Дозвілля). Мирне й спокійне життя, міцна родина, вірні друзі... Усе, що здавалося непохитним, перевернулося догори дном. Війна роздирає навпіл усі зв`язки, і рідні люди й вірні друзі стають ворогами... Кілька місяців 2014 року Сєвєродонецьк перебував під владою ополченців. Цей короткий проміжок часу став нездоланним для родини Насті Агафонової. Син, запальний прихильник Майдану і патріот України, боротиметься із сепаратистами, а дочка - вступить до ополчення... Так само розійдуться й шляхи друзів Геннадія, нерозлучних змалечку хлопців. Бо війна проходить і по родинах, і по душах...
З відгуків: "Боялась брати в руки цю книгу. В основному через те, що події про які тут йдеться були нещодавно і час ще не встиг розставити все крапки над "І". Та й тема незвичайно болюча та зачіпає за живе. Мабуть у нас в країні не лишилось жодної людини на яку б не вплинула війна: на когось менше, на когось більше. І, як на мене. всі солідарні в бажанні, щоб все якнайшвидше закінчилось, а от яким буде кінець в кожного своя уява. Всі ми пережили нелегкий період і не легше буде найближчим часом, адже війна продовжується..."
Талан, Світлана Олегівна
Т Не вурдалаки [Текст] : Роман / Талан, Світлана Олегівна ; Передм. К.Романченко. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2013. - 304 с. : іл. - (Клуб Сімейного Дозвілля). Книга - сповідь старенької жінки, яка через все життя пронесла найщиріші почуття. Марія розповідає свою історію з самого дитинства. На її долю випало чимало страждань. Найтяжче випробування – війна. Страшні випробування випали тоді на долю українців. Не набагато краще було і в післявоєнні голодні роки. Люди виживали, а не жили. Сторінка за сторінкою проноситься перед нами життя Марії. На її долю випало багато радості, але і не мало горя довелося пережити цій жінці. Найбільше кохання в її житті – Роман. Чоловік, з яким довелося прожити їй багато років. Але і тут не обійшлося без сюрпризів. Адже коли постійно все гарно, то обов'язково десь поряд причаїлось і чекає лихо.
Відгуки читачів: "Гарна книга, про гарно прожите людське життя. На мій погляд, не дивлячись на всі негаразди, Марія прожила гарне життя. Яке подарувало їй, окрім смутку, чудові миті, що до країв заповнили її душу", "Душа людини – посудина. Всевишній надав людині право вибору: чим її наповнювати. Недобрі люди накопичують у ній жовч злості, жадібні - думки про гроші, добрі - любов..."
Кокотюха, Андрій Анатолійович
Повний місяць [Текст] : Роман / Кокотюха, Андрій Анатолійович ; Післям. авт. - К. : Нора-Друк, 2015. - 368 с. : іл. - (Морок). Осiнь 1944 року. Подiлля. Лiнiя фронту вже далеко, але спокою в тилу немає. У селищi Сатанів страх перед гестапо змiнився боязню каральних операцiй НКВС, мало того, округу тероризують озброєнi до зубiв банди кримiнальникiв та дезертирiв, але й це ще не все: кiлька мiсяцiв у околицях на узлiссi знаходять тiла людей, загризених дикими тваринами. Люди кажуть, завiвся в тутешньому лiсi вовкулака... Розгадати таємницю сатанівського лiсу береться бойовий офiцер, фронтовик Андрiй Левченко. Разом iз ним у небезпечнiй грi є втікач із сталінського табору Iгор Вовк, жорстокий капiтан НКВС Сомов, дезертир Жора Теплий та повстанський сотник Грiм. Їхнi долi сплелися в тугий вузол, кожен має свiй секрет. Кому з них вдасться вистояти в двобої з перевертнем?
З відгуків: "Вкотре переконуюсь, Кокотюха - мій автор. "Повний місяць" – п"ята книга його авторства мною прочитана, навіть, прожита. П"ята книга, від якої я отримала задоволення. Захопливо, інтригуюче, дає можливість задуматись і простір для уяви. Мені подобається, як письменник зображає своїх персонажів – вони живі люди із своїми вадами і перевагами, із своїми проблемами і рішеннями, вони – особистості. Дуже мало описів зовнішності, тільки окремі вагомі деталі, що дає можливість намалювати їх в голові за власним бажанням. Але мотиви, думки, вчинки героїв повною мірою дозволяють зрозуміти, що за людина перед вами!"
Кокотюха, Андрій Анатолійович
Привид із Валової [Текст] : Ретророман / Кокотюха, Андрій Анатолійович ; Комент. авт.; Худож. Л.П.Вировець. - Харків : Фоліо, 2015. - 283 с. : іл. - (Ретророман). Початок ХХ століття, 1909 рік. Успішний київський адвокат Клим Кошовий від переслідувань царської охранки тікає до Львова, де стає лише скромним помічником старого нотаря. Його нудні злиденні будні порушує візит комісара кримінальної поліції: у кишені трупа, знайденого у будинку на вулиці Валовій, виявили візитівку Клима. Сам чоловік загинув за досить дивних обставин, хоча офіційно це нещасний випадок. Але той дім має у Львові недобру славу. Кажуть, у ньому вже сто років блукає привид Чорної пані. Всякого, хто зустрінеться з нею, чекає погибель. І така смерть на Валовій – не перша. У гонитві за привидом Кошовий та його відданий друг Йозеф Шацький змушені зануритися у львівські нетрі та спуститися на міське дно. Ризикуючи життям, вони таки дізнаються правду про привида. І вона дуже не сподобається загадковій та впливовій красуні Магді Богданович...
З відгуків: "Андрій Кокотюха – письменник та журналіст. Любить літературу, кіно, збирати гриби..."
Кокотюха, Андрій Анатолійович
Адвокат із Личаківської [Текст] : Роман / Кокотюха, Андрій Анатолійович ; Худож. Л.П.Вировця. - Харків : Фоліо, 2015. - 283 с.: іл. - (Ретророман). Книга переносить читача на початок ХХ століття, а саме у 1908 рік та розповідає про молодого киянина Клима Кошового, який дивом вирвався з тюрми й тікає від переслідувань царської влади до Львова. Але й тут його заарештовує поліція – біля трупа відомого адвоката Євгена Сойки. Покійний мав у місті сумнівних друзів та могутніх ворогів. Самогубство – чи вбивство? Пошуки істини водять Кошового темними лабіринтами львівських вулиць. На шляху – зухвалі батяри, міські кримінальні королі та російські терористи-бомбісти. А ще поліцейський комісар Марек Віхура, в якого Клим постійно плутається під ногами. Правда приголомшить Кошового та його нового відданого друга Йозефа Шацького. Й назавжди змінить долю загадкової та впливової красуні Магди Богданович...
З відгуків: "Окрім намагання зберегти автентичність Львова початку ХХ століття, твір не запам'ятався нічим особливим, ні загалом, ні як детектив зокрема. Зрештою, мій "вирок" не остаточний, бо закінчення історії передбачає її продовження. Великого бажання читати його у мене наразі не виникло, але, мабуть, колись і зважуся, хоча би й через те, що події відбуваються у місті, яке стало для мене рідним..."
Талан, Светлана Олеговна.
Расколотое небо [Текст] : Роман / Талан, Светлана Олеговна ; Пер. с укр. Р.Хворостяной; Предисл. О.Хвостовой; Худож. Н.В.Переходенко. - Харков, Белгород : Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2015. - 352 с. : іл. - (Клуб Сімейного Дозвілля. Україна, 1930-і роки. Варя виросла в заможній родині, у якій вміли та любили працювати, тому й господарство мали міцне. Але прийшли інші, лихі часи. Почалася колективізація, і все, що люди заробили своїм потом, потрібно було віддати... Хіба ж хто знав, яка страшна біда чекає на ці щедрі землі? Годі було уявити, що голодна смерть спустошить усе навколо. Втративши чоловіка, родичів, Варя залишилася сама з маленькими дітьми. Хто зможе їх урятувати?
З відгуків: "Я до сих пор не могу отойти от этой книги. Она меня потрясла, вывернула наизнанку, это одно из самых пронзительных книжных впечатлений этого года!", "Це щось надзвичайне! Щось надзвичайно відверте, надзвичайно сумне, надзвичайно важке. Ніяк не можу відволіктись від історії сім'ї Чорножукових, історії про голод в Україні..."
Гуменюк, Надія
Вересові меди [Текст] : Роман / Гуменюк, Надія. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2015. - 320 с. : іл. - (Клуб Сімейного Дозвілля). Україна. Перша світова. Посеред дороги, що веде від волинського села до лісу, подружжя знаходить немовля... Минули роки. Сільська красуня Богдана Ясницька мріє про театральну сцену. Кинувши все, утікши навіть із власного весілля, талановита дівчина вирушає до першого українського театру на Волині – та назустріч своїй долі... Попереду – довге й бурхливе ХХ століття, сповнене карколомних подій та історичних зламів. І складне, напружене й яскраве життя сміливої і пристрасної жінки, у якому будуть справжня дружба й людська заздрість, болісні втрати та дивовижні знайдення, перемоги, поразки, таємниці, кохання... І медовий смак щастя
Климчук, Віталій
Рутенія: Повернення відьми [Текст] : Роман / Климчук, Віталій ; Худож. Ф.Сергєєв. - Вид. 2-ге, стереот. - Вінниця : Теза, 2011. - 375 с. Вона мало не втратила себе у холодних водах Джерела Забуття, на неї чатують жахливі небезпеки, перед нею – довгий шлях до величної мети... Але вірні друзі та її власна внутрішня Сила допоможуть, вона не дозволить Темному Володареві занапастити цілий світ, сповнений краси та дивовиж: величні ліси, заселені добрими чугайстрами, полісунами й мавками, високі гори, де живуть мудрі мольфари, міста, де людей оберігають могутні відьмаки. Вона подужає, вона сильна, вона – відьма Рутенія!
З відгуків: "Роман занурює читача у дивосвіт давньослов'янських міфологічних уявлень. Поєднання захопливих пригод і поетичного світосприйняття - таким є сучасне українське фентезі. Алегоричною мовою оповідає воно про вічні цінності, моральні й культурні..."
Соколян, Марина.
Серце гарпії [Текст] : Роман / Соколян, Марина. - К. : Нора-Друк, 2013. - 252 с. : іл. - (Читацький клуб). Головна героїня роману Марини Соколян «Серце гарпії» на ім’я Ярослава Немирович стає свідком злочину і, тікаючи від переслідування, опиняється в далекому селі. Згадуючи минуле, вона розуміє, що певною мірою сама спровокувала ситуацію, яка призвела до загибелі людини. Ярослава має багато талантів, зокрема, схильність до хитрих вигадок і уміння впливати на емоції людей. Застосовуючи ці здібності, вона зробила непогану кар’єру і навіть не помітила, коли звичка маніпулювати людьми набула рис професійної деформації її особистості. Ярослава хоче провести деякий час в спокійній атмосфері й знайти спосіб дати раду власній совісті, але знову опиняється у вирі подій. Авторка роману, вибудовуючи сюжетні лінії, ставить головну героїню в непрості життєві ситуації, в яких не завжди вдається визначити межу, котру не варто переступати задля досягнення результату.
З відгуків:"Спочатку дії возвивались поволі, було багато чого незрозумілого, але багато слів та думок, часом філософських, часом не дуже, які не вражали, на жаль. Такою мені здалась перша частина книги, а вже добігаючи половини інтерес з"явився, інтрига розвилася. Головне, коли людина може вікористати свії здібності на добро, робити добро та бачити його результати - чи не це є головним щастям?", "Було непогано, але на один раз..."
Роздобудько, Ірен Віталіївна
Гудзик [Текст] : Роман / Роздобудько, Ірен Віталіївна. - 4-те вид. - К. : Нора-Друк, 2015. - 224 с. : іл. - (Читацький клуб). Роман «Гудзик» має багато нашарувань, сюжетних колізій і героїв. Його часовий простір: від середини 70-х до наших днів, його географія – Київ, українська провінція, Росія, Чорногорія, зрештою – Америка. Але головна ідея така: велике щастя або велика трагедія може початися з найменшої деталі, з гудзика, який так легко загубити, а потім шукати все життя... Це роман про любов, вірність, зраду. Про те, що ніколи не варто оглядатися назад, а цінувати те, що існує поруч із тобою – сьогодні і назавжди. А можливо, цей роман про... дещо з життя янголів, що випадково потрапили на нашу землю?..
Корній, Дара
Крила кольору хмар [Текст] : Роман / Корній, Дара, Владимирова, Тала ; Передм. Т.Белімова. - Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2015. - 320 с. - (Клуб Сімейного Дозвілля). Ада росла без матері, а батька взагалі не знала. Вона навіть не здогадувалася, що народилася в сім`ї янголів і стала вигнанницею, сірим янголом. Ні добро, ні зло не беруть її на свій бік. Господар клубу "Темний янгол", в якого дівчина працює, теж виявився не простою людиною. Він наказав Аді забрати душу Ірен, її подруги. Дівчина не може відмовитися. Чи може? Адже чимало людських душ у полоні Господаря і благають про допомогу. Вона може загинути, допомагаючи їм. Але настав час робити вибір. Що обере Ада – темну чи світлу сторону?
З відгуків:"Книжка "Крила кольору хмар" не стала виключенням в списку моїх улюблених книжок з сучасної української літератури. Вона вище, ніж просто книжка про життєві проблеми чи про пригоди. Вона більше, ніж те, що зараз прийнято називати young adult. Але вона й незвичніше ніж просто роман для дорослих..."
Вдовиченко, Галина
Тамдевін [Текст]: Вовчі історії замку Гербуртів: Збірка / Вдовиченко, Галина ; Передм. Г.Пагутяк. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2015. - 224 с. : іл. - (Клуб Сімейного Дозвілля). Захоплива історія про любов, мистецтво та вовків! У віддалене від цивілізації карпатське село поблизу старовинного замку Гербуртів приїздить успішна художниця Анна, яка шукає душевного спокою. А неподалік в дикому гірському урочищі проводить дослідження етолог Юрій, зацікавлений вивченням поведінки вовків. Він виховує трьох новонароджених вовченят, які залишилися без батьків. Людина і вовки в цій «зграї» живуть за вовчими законами, які іноді виглядають більш досконалими, ніж людські. Несподівана зустріч Юрія та Анни дає кожному можливість по-новому поглянути на своє життя... Також до книжки увійшли оповідання, дія яких відбувається поряд із замком Гербуртів.
З книги:"Нiщо не здатне так заворожувати людину, як повiльне урочисте згасання обрiю. Нi дзюрчання срiбної води у гiрськiй рiчцi, нi куйовдження вiтром густих трав на гiрських схилах. Неспiшне споглядання вечiрнього сонця у шлейфi досконалого поєднання фарб з висоти понад п'ятсот метрiв над рiвнем моря – розкiш, доступна не кожному. Був би художником – малював призахiдне сонце щодня, i менi б це нiколи не набридло"
Корній, Дара
Щоденник Мавки [Текст] : Роман / Корній, Дара ; Передм. О.Хвостової. - 2-ге вид. - Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2015. - 304 с. - (Клуб Сімейного Дозвілля). Чоловік зрадив Магду і покинув її. Жінка була у відчаї, проте знайшла у собі сили жити далі. Тепер вона успішна і безпощадна до чоловіків... Олексій залишився сам, дружина не хоче бачити його... Одного разу дві ці одинокі душі зустрілися...
З відгуків:"У кожної Мавки свій Чугайстер. Коли прийшов мій, я його відчула, він ще не почав грати, та я вже знала, то за мною, бо я – його Мавка, а він - мій Чугайстер. Кожна жінка здатна перетворитися на Мавку, якщо чоловік – її Чугайстер – вб'є кохання, яке живе в її серці. Ця книжка – суміш історій кількох сімей. Точніше, кількох пар - закоханих або й ні..."
Корній, Дара
Зірка для тебе [Текст] : Роман / Корній, Дара ; Передм. О.Хвостової; Худож. Л.Долик. - Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2014. - 304 с. : іл. - (Клуб Сімейного Дозвілля). Головні герої Зоряна і Сергій - закохані, за якими читачі полинуть у світ зірок. Ці двоє пізнали божественну радість і єднання душ. Але невдовзі настануть часи туги, і вони мають подолати їх любов`ю, якої ще не було. Але вони – прості люди з непростими долями. У цій книзі є все, що має бути в класичному романі. Вона – Зоряна, Зірка. Він – Сергій, Лічозір. Ці двоє дивні, і вони не могли не зустрітися, хай навіть ця зустріч принесла обом страждання. Історія їхнього кохання почалась як чудесне визволення зі світу самотності, страху та гріха. Ці двоє пізнали божественну радість і єднання душ. Але невдовзі настануть часи туги, і вони мають подолати їх любов`ю, якої ще не було: ось вона, беріть, володійте, ця зірка - для вас.
З відгуків:"Роман написаний чудовою мовою. А які там вірші! Це неймовірно. Це нереально описати словами!.."
Тарнава, Анна
Бажання поверненню не підлягають [Текст] : Роман / Тарнава, Анна ; Передм. авт. - К. : Нора-Друк, 2015. - 200 с. : іл. - (Читацький клуб). Успішна кар’єра, подорожі, романтика – це бажання, які досяжні для будь-якої жінки, але часто ми забуваємо про них серед численних щоденних клопотів. Головна героїня Леся піддає сумніву традиційні стереотипи і раптом вирішує спробувати щось ризиковане і несподіване для себе – жити так, як їй хочеться. На своєму шляху вона мусить подолати власні сумніви і страхи, але будучи позитивною людиною з добрим серцем і почуттям гумору, врешті-решт розуміє, що цілком щаслива.
З відгуків:"Сюжет обертається довкола думок жінки на ім’я Леся, яка живе звичним життям дружини – розривається між роботою та родиною, а паралельно думає про себе, про мрії, про бажання, про майбутнє, про чоловіка. І ці роздуми такі легкі, такі іронічні, і такі жіночі, що викликали в мене добродушну посмішку і навіть естетичну насолоду від читання. Окремо відмічу, що роздуми ці є лаконічними, тобто головна героїня не Марсель Пруст і швидко розкладає по поличках своє життя, аби зробити висновок з того чи іншого приводу. Втомитися від них неможливо. До того ж, за 200 сторінок тексту окрім роздумів з Лесею трапляться дещо незвичні пригоди, подекуди інтригуючі, але відчувається, що все-таки сюжет тут лише є обгорткою до тих ідей, які хоче донести авторка"
Роздобудько, Ірен Віталіївна
Гудзик-2. Десять років по тому [Текст] : Роман / Роздобудько, Ірен Віталіївна. - К. : Нора-Друк, 2015. - 320 с. : іл. - (Читацький клуб). У цій книжці – продовження найпопулярнішого роману Ірен Роздобудько «Ґудзик». Колись він втратив все: кохану людину, смак до життя, сенс працювати в країні, що поволі котиться в прірву… Але життя не зупинилося. Улюблені герої знову зібралися разом: Денис, Ліка, Єлизавета Тенецька. Десять років по тому…
Корній, Дара
Зозулята зими [Текст] : Роман / Корній, Дара, Владимирова, Тала ; Передм. М.Іванцової. - 2-ге вид. - Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2015. - 368 с. : іл. - (Клуб Сімейного Дозвілля). У книзі багато сюжетних ліній, що тісно пов'язані між собою. Вона безперечно заслуговую на увагу. Співавторство, дуже вдалий крок у творчості Дари Корній. Книга надзвичайна. Сучасна магія, реальна, жива, буденна, чи може просто дійсніть на межі з маренням хворої уяви? Цікавий сюжет. Є в ньому щось нове, невимушене, наче сільська легенда чи оповіданнячко, яке поночі один одному переказують та жахаються, щоб у темному кутку не привиділось, хоч книга, я наголошую, містично не страшна, є в ній щось інше, це інше - сумління. Адже хто сказав, що маленька дитина, то янголятко? В цій книзі невинність крокує поряд із жорстокістю, а дитячі посмішки і малюнки на снігу змушують дорослих замислитись про своє життя і може врешті щось змінити.
З відгуків: "Захоплююча історія. В таку погоду особливо приємно читати Дару Корній - в один з останніх днів перед стартом нового семестру в університеті, лежачи під теплим пледом у затишній кімнаті...", "Стиль оповіді – від першої особи кількох абсолютно різних людей - це дуже незвично для Дари Корній, проте письменниця цілком впоралася, в чому я й не сумнівалася, бо талант є талант за будь-яких умов і обставин..."

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ