Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Король жахів на сторінках та екранах. Найкращі екранізації Стівена Кінга

Поділіться цією сторінкою:

«Коли ти довго дивишся в безодню, безодня теж дивиться на тебе»
(Фрідріх Ніцше, «По ту сторону добра і зла»)

Мало хто так вміє лякати, як «Продавець страху» Стівен Кінг – шалено популярний американський письменник. Кожний його твір стає супер бестселером, кілька сотень мільйонів проданих книжок та більш ніж пів сотні екранізацій!

У «Короля жахів» майже армія шанувальників. Він нагороджений званням Великого Магістра від Американських письменників-містиків, Всесвітньою премією фентезі, медаллю за визначений внесок в американську літературу, премією ім. О’Генрі та Національною медаллю США в галузі мистецтв.  

В кожному творі, навіть в малесенькому оповіданні, Стівен – блискучий оповідач. Він пише про знайомі всім сімейні проблеми, про страх перед незвіданим і про прагнення знайти споріднену душу.

Кіноіндустрія охоче  користується всіма моторошними ідеями – страти, епідемії, злочини серійних вбивств, авіакатастрофи, стрілянину, залякування людей через електронні засоби зв’язку, містичні таланти.

Книги одного з найпопулярніших та найбільш екранізованих письменників сучасності чекають вас на полицях молодіжки за адресою: вул. Льва Толстого, 49, тел.: (044) 288-30-12.

Стівен Кінг Кінг, Стівен.
11/22/63 [Текст] : Роман / Кінг, Стівен ; Пер. з англ., комент. О.Красюка; Худож. О.Семякін. – 3-тє вид. – Харків : Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2015. – 896 с. : іл. – (Клуб Сімейного Дозвілля).
11/22/63 (11/22/63) – фантастичний серіал. США, 2016. Режисери: Джеймс Стронг, Фред Туа, Джеймс Кент. Політична фанастика.
Цей роман беззастережно визнають найкращою книгою Стівена Кінга і мільйони фанатів письменника, і серйозні літературні критики. Вбивство президента Кеннеді стало найбільш трагічною подією американської історії ХХ століття. Таємниця його досі не розкрита. Але що, якщо станеться диво? Якщо з'явиться можливість відправитися в минуле і запобігти катастрофі? Це належить з'ясувати звичайному вчителю з маленького містечка Джейку Еппінг, який отримав доступ до тимчасового порталу. Його мета – врятувати Кеннеді. Але якою буде ціна порятунку?
З відгуків. З кожною сторінкою багаторуслова і повноводна розповідь тягне тебе все далі і далі в свої бурхливі води. Спочатку щиро хочеш штовхнути головного героя під зад, щоб він рухався швидше, не гаяв час. Потім з ненавистю читаєш , як він робить помилки... І тут розумієш,  що на цю ненависть і розраховував Кінг.  От би мене туди, от би я розвернувся - перша половина книги. Не дай бог мене б туди - друга половина
Стівен Кінг Кінг, Стівен.
Керрі [Текст] : Роман / Кінг, Стівен ; Пер. з англ. В.Ракуленка. – Книга призначена для дорослої аудиторії. – Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля" , 2018.
Керрі (Carrie) – ерканізація роману. США, 2002. Режисер: Девід Карсон. Містичний трилер.
Вона була з тих, кого називають аутсайдерами, «непопулярними» підлітками. Кепкування однокласників та знущання стали частиною її життя. Коли інші зустрічалися, ходили на вечірки та поступово дорослішали, вона жила в справжньому пеклі, яке створила її мати – релігійно-неадекватна фанатка, схиблена на ідеї гріховності і жінки, і чоловіка, і всього на світі. Здавалося, світ ненавидів розгублену дівчину й не хотів помічати її страждань. Покинута всіма, вона несвідомо виплекала в собі силу, здатну знищити кривдників. Силу, яка одного дня змусить всіх назавжди запам’ятати її ім’я. «Керрі»  останнє, що вони встигнуть сказати перед смертю…
Стівен Кінг Кінг, Стівен.
Мізері [Текст] : Роман / Кінг, Стівен ; Пер. з англ. А.Рогози. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. – 384 с. : іл.
Мізері (Misery) – екранізація однойменного роману. США, 1990. Режисер: Роб Райнер. Психологічний трилер.
Роман «Мізері» – один із найбільш психологічних творів Стівена Кінга. Автор занурюється у свідомість людини-деміурга, залежної від акту вільного творіння, й робить спробу осягнути сутність людини-споживача, здатну лише споглядати й руйнувати. Письменник майстерно досліджує, яким чином масова аудиторія може впливати на творчий процес, наголошуючи на важливості незалежності у світі художніх фантазій…
Мізері - камерний трилер, де Кінг вивертає навиворіт свідомість героїв, але від цього їх мотиви не стають ясніше. Повертаючись з курорту, відомий письменник Пол Шелдон потрапив у снігову заметіль і потрапляє в аварію на своїй машині. Від смерті його врятувала його фанатична прихильниця Енні Вілкс, яка живе неподалік. Дізнавшись, що в останньому романі Пол вбиває її улюблену героїню, Енні ізолювала письменника в своєму будинку і змусила переписувати книгу.
За головну роль в цьому фільмі акторка Кеті Бейтс отримала премії «Оскар» і «Золотий глобус». 
Стівен Кінг Кінг, Стівен.
Зона покриття [Текст] : Роман / Кінг, Стівен ; Пер. з англ. О.Любенко; Передм. Л.Дереша; Худож. В.Пєнова. – 3-тє вид. – Харків : Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2015. – 432 с. : іл. – (Клуб Сімейного Дозвілля).
Мобільний (Cell) – екранізація по однойменному фантастичному роману. США, 2019. Режисер: Тод Уильямс. Гостросюжетний фільм жахів.
1 жовтня – ранок був звичайним і не обіцяв нічого поганого. 15:03 – усе змінилося. У черзі за морозивом Клай став свідком страшних подій. Зателефонувавши по мобільному, жінка накинулася на продавця й намагалася перегризти йому горло. 15:08 – миловидна білявка після бесіди з подругою по телефону накинулася на цю жінку й перегризла їй горло. 15:15 – чоловік у діловому костюмі посеред вулиці відгриз вухо псу, що пробігав повз нього. Навкруги почався хаос – вибухи, постріли, аварії. Уражені «імпульсом» люди збираються в зграї та йдуть у напрямку центру міста. Твори Стівена Кінга неодноразово здобували літературні премії. З преси: "Якщо хтось і здатний написати Великий Містичний Роман-Катастрофу, то це – Стівен Кінг, найуспішніший автор бестселерів..."
Стівен Кінг Кінг, Стівен.
Під куполом [Текст] : Роман: Літературно-художнє видання / Кінг, Стівен ; Пер. з англ., ком. О.Красюка; Прим. авт. – 2-ге вид., стер. - Харків : Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2014. – 1024 с. : іл. – (Клуб Сімейного Дозвілля).
Під куполом (Under The Dome) – фантастичний серіал. США, 2013-2015. Жахи.
Напередодні Гелловіна місто Честер Мілл у штаті Мейн невідома сила накриває прозорим Куполом. Навіть літаки розбиваються об цю енергетичну оболонку. Опинившись у замкненому просторі, хтось виявляє здатність до огидних злочинів, а хтось, на протидію цим покидькам, - до подвигів. Одному політикові навіть припала до душі ізольованість населення, яким тепер легко керувати. Тільки-от недовго триватиме ера його правління, адже сам Купол вороже налаштований щодо своїх заручників. Тож їхній час не просто обмежено, він швидко спливає…З відгуків: "Я не проти хороших хлопців, але безумці і фанатики у Кінга виходять куди переконливіше і яскравіше. Просто пальчики оближеш, які типажі виявилися разом під куполом: нечистий на руку і пекельно владний другий виборний, його синок-садист, тупий і злісний начальник поліції, фашистські добровольці, які підтримують "правопорядок", обкурений релігійний фанатик, який сидить на купі пропану і не збирається віддавати його назад, і багато хто ще. Дійових осіб більше сотні. Питання в тому, коли вони почнуть один одного гризти. А вони почнуть, не сумнівайтеся...", "Запитай себе, як довго ти протягнеш в такій ситуації? Без виходу, без електрики, без вітру, без дощу, без надії, без ..повітря?
Стівен Кінг Кінг, Стівен.
Сяйво [Текст] : Роман: Літературно-художнє видання. Кн.1 / Кінг, Стівен ; Пер. з англ., комент. О.Красюка; Худ. О.Семякін. – Харків : Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2015. - 640 с. : іл. – (Клуб Сімейного Дозвілля).
Сяйво (The Shining) – міні серіал, три епізоди. США, 1997. Режисер: Мік Гарріс. Містичний трилер.
У цього шикарного готелю в горах – лиха слава. Колись там сталася страшна трагедія. Тому взимку в його стінах лишаються тільки привиди... Але цього разу опинитися тут не пощастило одній звичайній родині – батько Денні найнявся доглядачем пансіонату. Саме в готелі п`ятирічний Денні дізнався, що він «сяє»: хлопчик може бачити справжніх його мешканців і знає, що ховається за дверима кожного із сотні порожніх номерів... Але йому відкриваються не тільки жахливі події, які сталися тут у минулому. Він може передбачити, яка страшна небезпека чекає на його близьких... З преси: "Ця книжка залякає вас до смерті... Її кінцівка – справжній вибух! У всіх сенсах цього слова..." (Cosmopolitan); "Цей роман, від якого по спині бігають мурашки, переслідуватиме вас... Від нього холоне кров у жилах, а серце шалено калатає від страху..." (Nashville Banner)
Стівен Кінг Кінг, Стівен.
Доктор Сон [Текст] : Роман / Кінг, Стівен ; Пер. з англ., ком. О.Красюка. – Харків : Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2019. – 640 с. : іл.
Доктор сон (Doctor Sleep) – масштабна екранізація по однойменному фантастичному роману. США, 2019. Режисер: М.Фленаган. Містика.
Даний роман є продовженням знаменитої книги «Сяйво». Пройшло багато років після того, як Денні з матір'ю живими повернулися з готелю. Денні виріс, але привиди й досі переслідують його. Чи повторить він долю батька? А десь поруч мандрують чудовиська, які полюють на тих, хто сяє...
Стівен Кінг Кінг, Стівен.
Стрілець [Текст] = The Gunslinger : Роман / Кінг, Стівен ; Пер. з англ. О.Любенко. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. – 240 с. – (. Кн. 1. Темна вежа).
Темна вежа (The Dark Tower) – екранізація першої частини циклу «Темна вежа» – «Стрілець». США, 2017. Режисер: Ніколай Арсель. Фантастичний фільм.
Перевидання до масштабної екранізації культового циклу «Темна Вежа» Чи знайде Роланд заповітну Вежу, чи здолає монстрів, які заступатимуть йому шлях, чи подолає чоловіка в чорному
Стівен Кінг Кінг, Стівен.
Чотири сезони [Текст] : Повісті / Кінг, Стівен ; Пер. з англ. О.Любенко. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2015. – 704 с. : іл.
Втеча з Шоушенку (The Shawshank Redemption) – екранізаця повісті «Рита Гейворт і втеча з «Шоушенку»». США, 1994. Режисер: Френк Дарабонт. Пригодницько-психологічна драма
Шоушенк – в'язниця, з якої ще нікому не вдавалося втекти. Енді Дюфрейн потрапив сюди за вбивство, якого не вчиняв. Невинна людина засуджена на довічне ув'язнення... У тюремному пеклі так легко збожеволіти! Але Енді виявився міцним горішком... Ще ніхто не втікав із Шоушенку? Отже, він буде першим!. Пронизлива історія про силу людського духу і про те, що ніколи не можна здаватися – навіть коли здається, що виходу немає... До видання також увійшли повісті "Здібний учень", "Тіло" та "Метод дихання"

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ