Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Книжкові вітамінки до Новорічних свят! Скуштуйте!

Поділіться цією сторінкою:

Існує вислів, що книжки – це вітаміни для розуму. І чим вони різнобарвніші, тим краще. А чого б вам хотілося на Новий рік? Пронизливої історії кохання? Гарного українського гумору? Фантастичних пригод? А може чогось історичного? Чи ви фанат слов’янського фентезі? А може бажаєте інтелектуальної прози від японських, французьких чи польських авторів? Чи вам потрібна захоплююча книжка для вашої дитини? На всі ці питання ми можемо знайти вам гарну книжкову відповідь. Тільки нова, тільки якісна проза українських та іноземних авторів, що ідеально підійде для читання затишними новорічними вечорами! Читайте та насолоджуйтесь!

Усі книжки ви можете знайти в абонементному відділі за адресою:
м.Київ, вул. Л.Толстого 49.
Довідки за тел.: (044) 288-30-12
Ще більше книг в Електроному каталозі

 Завітайте до нас! І гарних вам Новорічних свят!

Файн, Енн Файн, Енн. Борошняні немовлята
[Текст] = Flour Babies : Повість: Для середнього шкільного віку / Файн, Енн ; Пер. з англ. Т.Савчинської. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2016. - 176 с. : іл. Незабаром щорічний конкурс наукових досліджень. Проте розбишакам з класу пана Картрайта не пощастило працювати над такими крутими проектами, як мильна фабрика, личинкова ферма чи кремові вибухівки. Натомість їм дістаються борошняні немовлята – симпатичні шести фунтові мішки, з яких ні на мить не можна спускати очей. Чи не забракне хлопцям терпіння? Чи може мішечок борошна змінити долю чотирнадцятирічного бешкетника?
Ішігуро, Кадзуо Ішігуро, Кадзуо. Не відпускай мене
[Текст] = Never let me go : Роман / Ішігуро, Кадзуо ; Пер. з англ. С.Андрухович; Худож. О.Йориш, Н.Гайдучик. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2016. - 336 с. : іл. «Не відпускай мене» - це пронизлива історія, яка по праву входить у перелік найкращіх англійських творів усіх часів. Це роман з елементами наукової фантастики та антиутопії, розповідь про пошук відповідностей, любов, дружбу, надію і безвихідь. Це довга дорога зі спогадів, відчуттів, одкровень, які поволі вибудовують для героїв нову картину світу.
Грін, Саллі Грін, Саллі. Напівлихий
[Текст] = Half Bad : Роман / Грін, Саллі ; Пер. з англ. В.Морозова. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2015. - 384 с. : іл. Натан – незвичний підліток, він не вписується жодну систему – ні в систему простих людей, ні в систему магів, до яких належить увесь його рід. Адже в ньому перемішалоася кров матері, Білої відьми, і кров батька – найжорстокішого Чорного чаклуна. Він ЧБ, він Напівкодовий, той, на долю якого випадають жорстокі катування, ув’язнення в клітці, переслідування з боку Ради Білих чаклунів. Але він мусить звільнитися і втекти, щоб знайти свого батька і отримати три дари. Інакше він помре страшною смертю…
Колінз, Джекі Колінз, Джекі. Сповідь шаленого дівчиська. Молоді роки Лакі
[Текст] = Confession of a Wild Child : Роман / Колінз, Джекі ; Пер. з англ. А.Злобенець. - К. : Допомога, 2015. - 192 с. : іл. Лакі Сантанжело – сильна, харизматична та успішна жінка. Багато хто дивується, як їй вдалося такою стати. У романі ми знайомимось з підлітком Лакі, яка прагне пізнати життя, любов і незалежність. Ми вирушаємо с нею на пошуки пригод і кохання, бачимо, як вона дає отпір батьку – жорстокому гангстеру, як викарбовується її характер і незламна жага до успіху…
Капранови, брати Капранови, брати. Забудь-річка
[Текст] : Роман / Капранови, брати. - К. : Нора-Друк, 2016. - 544 с. : іл. - (Читацький клуб). . Троє молодих людей завдяки гримасі долі потрапляють на війну під одним іменем - Степан Шагута. Комсомолець воює у дивізії «Галичина», син офіцера УНР - у Червоній армії, а польський жовнір - в УПА. Багато років по тому випадково зустрічаються двоє їхніх нащадків і між ними спалахує кохання. Герої ведуть родинне історичне розслідування трьох доль, які перплуталися і стали фактично однією потрійною долею - долею українця у Другій світовій війні.
Гридін, Сергій Гридін, Сергій. Кігтик Ковбаско
[Текст] : Повість: Для середнього шкільного віку / Гридін, Сергій ; Худож. А.Нечаєвський, Д.Нечаєвська . - Львів : Видавництво Старого Лева, 2015. - 160 с. : іл. П’ятикласникові Олегові життя власного кота здається мало не щастям - їж, гуляй і вилежуйся, скільки влізе. Проте одного ранку хлопцеві довелося прокинутися… котом. А Ковбаскові - піти до школи замість свого господаря. Якими пригодами обернулося це дивне перетворення - читайте у новій книзі С.Гридіна
Савка, Ірина Савка, Ірина. Шипшинове намисто
[Текст] : Коротка проза / Савка, Ірина. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2016. - 160 с. : іл. Герої цих новел – прості звичайні люди, зі складними, часто поламаними долями і зраненими душами. Їхні історії нанизуються одна на одну і творять справдешнє шипшинове намисто – червоного кольору кохання, з гострими колючками болю, розчарування, втрати. У цих новелах так багато правди життя, як у самому житті. І стільки ж любові до людини.
А.Тонюк Теревені аж до ранку
[Текст] : Літературно-художнє видання / Під ред. А.Тонюк; Худож. О.Гаврищук. - Брустурів : Дискурсус, 2016. - 160 с. : іл. Дівчата, такі дівчата… Біжать, летять, чимчикують, цокають підборами, марширують у кедах і щебечуть, соловейками заливаються, сокорять, балакають, теревенять! По телефону, у фейсбуках, твіттерах, на зупинках, у трамваях, у таксі, за кермом, за кавою за тортом…То як, потеревенимо до ранку?
Волошин, Богдан Волошин, Богдан. Політ золотої мушки
[Текст] : Збірка оповідань / Волошин, Богдан. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2016. - 320 с. : іл. Нова весела книга Б.Волошина детально знайомить читача з вигаданими – чи то пак легендарними – галицьким містечком Бурачковичами та сусіднім селом Лопушною. Крізь призму «життя і діяльності» персонажів усіх історій перед нами поступово розкриваються інтимні подробиці приватного та громадського чину видатних бурачківчан…
Гин, Анна Гин, Анна. Маленькая зелёная книжка
[Текст] : Литературно-художественное издание / Гин, Анна ; Худож. И.В.Потапенко. - Харьков : Виват, 2016. - 256 с. : ил. Вы держите в руках книгу бескомпромиссных очерков о жизни известного журналиста, писателя, блогера, имеющего наглость говорить все, что думает, абсолютно обо всех аспектах нашей действительности – от выгула собак до высших гражданских и человеческих ценностей. Говорить не просто о чем, а – как: честно, хлестко, полновесно, не стесняясь в выражениях. Эти оплеухи отвешиваются от всей души и попадают точно в цель: школа, двор, чиновничьи конторы…
Корній, Дара Корній, Дара. Зворотний бік сутіні
[Текст] : Роман / Замойська, Мирослава Іванівна ; Передм. Т.Белімової. - Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного дозвілля", 2016. - 288 с. : іл. Переймаючись особистими проблемами, заклопотані повсякденними справами, не одразу помітили могутні боги непримітну постать у сірому каптурі. Вона тихо приходила одного дня і пропонувала маленьку послугу в обмін на маленьку обіцянку. І зникала до пори, залишивши по собі лише запах цвілі. Хто ж першим роздивиться сіре павутиння сутінок, що сплітається над крилами Птахи і шаленими вітрами Стриба, над світами темних і світлих?
Мартен-Люган, Аньес Мартен-Люган, Аньес. Щасливі люди читають книжки і п'ють каву
[Текст] : Роман / Мартен-Люган, Аньес ; Пер. з франц. Л.Кононовича. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2016. - 160 с. Бестселер французької письменниці – це сумна і красива історія жінки, яка після загибелі коханого чоловіка і доньки втрачає сенс існування. Головна героїня заново вчиться жити, кохати, відчувати. Книга про життя, поділене на «до» і «після», про самотність, надію, любов і віру в себе.
Таран, Людмила Таран, Людмила. Остання жінка, останній чоловік
[Текст] : Оповідання / Таран, Людмила. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2016. - 272 с. : іл. Буденність та буттєвий вимір, іронія й романтизм, таємничо-містичне та впізнаване – все це поєдналося в книжці новел Л.Таран. Одвічна напруга й осяйні миті людських стосунків, екзистенцій ні переживання, знайомі чи не кожному, - провідна проблематика її прози.
Главініч, Томас Главініч, Томас. Життя бажань
[Текст] = Das leben der wunsche : Роман / Главініч, Томас ; Пер. з нім. В.Кам'янця. - Книга в суперобкладинці. - Чернівці : Книга - XXI, 2015. - 252 с. Роман австрійського письменника Т.Главініча розповідає нам історію чоловіка, який шукає відповіді на одвічні життєві питання: що таке щастя, кохання.
Деркачова, Ольга Сергіївна Деркачова, Ольга Сергіївна. Крамниця щастя та Кавові історії з "Кімбо"
[Текст] : Роман / Деркачова, Ольга Сергіївна. - Брустурів : Дискурсус, 2016. - 128 с. : іл. Для студентки педагогічного факультету Марини справжнім випробуванням, що перевернуло її світ із ніг на голову, стали зовсім не труднощі сирітського чи гуртожицького життя, а пари з математики в красивого та розумного викладача Олексія Степановича. Олексій у своєму житті звик легко здобувати все: від елементарних математичних знань до престижних грантів і перспективної роботи. Та чи вдасться йому цього разу отримати найбажаніший трофей – серце юної студентки Марини?
Роздобудько, Ірен Віталіївна Роздобудько, Ірен Віталіївна. Кіно на папері
[Текст] : Збірка / Роздобудько, Ірен Віталіївна ; Худож. С.Фесенко. - К. : Нора-Друк, 2016. - 288 с. : іл. Кіно створюється на папері. І ці «папери» мусять бути такими, аби прочитавши їх, режисер зрозумів: це саме те, про що він хотів говорити зі світом! Кінодраматургія – не спосіб самореалізації, а досить чітка наука, зі своїми законами. Які вони? Як зробити аби ваш сценарій продюсери прочитали в першу чергу?.. В другій частині збірки – літературний синопсис сценарію «Садок вишневий…», котрий був створений в 2008 році, отримав спеціальну відзнаку Всеукраїнського конкурсу «Коронація Слова» в 2011-у і… зі значними змінами став стрічкою «Поводир» режисера Олеся Саніна у 2013 році. «Я повернусь!» – сценарій, створений для відомого режисера і актора Ахтема Сейтаблаєва задовго до анексії Криму. В ньому – епічна історія кримськотатарської дівчини від 1930-х до середини 80-х років. Героїня, всупереч випробуванням долі, все життя мріяла повернутися до рідного Криму. І повернулась. Адже те, про що мрієш – збувається, якщо ти вмієш за це боротися...

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ