Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Калейдоскоп видатних імен. Люди, які творили історію.

вересень, 2019 р.

Для найкмітливіших юних читачів, що прагнуть все знати про відомих і знаменитих, наша книжкова підбірка. Розмаїття імен видатних вчених, політиків, актора та космонавта привернуть вашу увагу. Як зростали ці люди, як сприймали світ, як долали перешкоди на життєвому шляху? Відповіді – в наших нових книгах.

Серії книжок «Видатні українці. Люди, які творили історію» та «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей»  - це унікальні проекти, які сприяють якісному дозвіллю батьків і дітей.

Видатні жінки Роксолана, Марія Кюрі та Маргарет Тетчер  від давних часів до сучасності своїми прикладами довели, що «у житті немає нічого, чого варто було б боятися, є тільки те, що потрібно зрозуміти».

Відомі вчені Леонардо да Вінчі, Блез Паскаль та Альберт Енштейн довели, що «достатньо світла для тих, хто хоче бачити, і достатньо темряви для тих, хто не хоче».

Разом з відомим актором Чарлі Чапліним ви зрозумієте, що «день без усмішки – втрачений день».

Ігор Сікорський та Леонід Каденюк переконують, що життя людини, яке починається з мрії про небо, підніме її до небес. 

Книжки написані в захопливій і доступній формі, що робить сам процес читання не нудним і корисним.

Діти поринають у неймовірні пригоди персонажів та відкривають для себе життя головних героїв – видатних людей усіх часів. Із цих історій дізнаєтеся, що завдяки наполегливій праці, вірі у себе та бажанню принести щось корисне у світ, можливо досягти будь-якої мети.

В кінці кожного розділу – завчасно підготовлені запитання, які допоможуть дітямі зрозуміти і запам’ятати найважливіше, історії навчать досягати цілей, не боятися труднощів, ніколи не здаватися та до кінця вірити у свій успіх!

Шутко, Олександра Шутко, Олександра.
Роксолана. Видатні українці. Люди, які творили історію [Текст] : [Популярне видання] / Шутко, Олександра ; Передм. О.Іванової. - К. : Агенція "ІРІО", 2018. - 128 с. : іл. - (Видатні українці).
Роксолана - найвідоміша султана Османської імперії. Це історія українки - полонянки кримського хана, яка стала дружиною наймогутнішого султана Сулеймана Пишного та матір’ю його наступника - Селіма ІІ. Її життя сповнене таємниць та загадок. Читаючи книжку, діти зможуть потрапити у чарівний світ Сходу, в якому мешкала Роксолана, дізнатися, як вона змогла пройти тернистий шлях від доньки українського священика до величної султани
Потерянко, Юлія Потерянко, Юлія.
Марія Кюрі. Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей [Текст] : [Популярне видання] / Потерянко, Юлія. - К. : Агенція "ІРІО", 2018. - 176 с. : іл. - (Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей).
Марія Кюрі - найзнаменитіша жінка-науковець XX століття. Вона отримала дві Нобелівські премії одразу в двох дисциплінах - фізиці та хімії. Найвизначнішими досягненнями Кюрі вважається відкриття радіоактивності і таких елементів як радій та полоній. Вона не прагнула слави і коли вже була відома усьому світові - не припиняла працювати
Костюченко, Ірина Костюченко, Ірина.
Маргарет Тетчер. Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей [Текст] : [Популярне видання] / Костюченко, Ірина. - К. : Агенція "ІРІО", 2018. - 176 с. : іл. - (Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей).
«Залізна леді» - так прийнято називати жінок, які займають високі посади, відрізняються сильним характером і безкомпромісними рішеннями. Як виник цей термін, що став «другим ім’ям» однієї з найвпливовіших жінок у світі - Маргарет Тетчер. Ці та інші цікаві подробиці ви разом зі своїми дітьми дізнаєтеся з книжки про Маргарет Тетчер
Росоловська, Алла Росоловська, Алла.
Леонардо да Вінчі. Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей [Текст] : [Популярне видання] / Росоловська, Алла. - К. : Агенція "ІРІО", 2018. - 224 с. : іл. - (Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей).
Книжка-біографія «Леонардо да Вінчі» - це розповідь про найвизначнішу постать італійського Відродження, видатного митця та винахідника. Основою відкриттів Леонардо було спостереження, а любов до моделювання приводила до геніальних конструктивних здогадок, які набагато випередили епоху. Сьогодні люди багатьох професій вивчають його спадщину
Опанасенко, Ольга Опанасенко, Ольга.
Блез Паскаль. Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей [Текст] : [Популярне видання] / Опанасенко, Ольга. - К. : Агенція "ІРІО", 2018. - 112 с. : іл. - (Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей).
Розповідь про Блеза Паскаля захопить як дитину, так і дорослого. До того ж її можна читати разом, обговорюючи та роблячи висновки з прочитаного. У кінці кожного розділу є добірка питань-завдань, що допоможуть запам’ятати цікаві та важливі факти, а також зробити власні висновки щодо подій у житті головного героя. Пробудити жагу до науки Блезу Паскалю допоміг його батько. Саме він замінив сину та двом дочкам школу та університет, тим самим виховавши своїх дітей талановитими та відкритими до знань. До свого 40річчя Паскаль зумів зробити десятки важливих відкриттів. В той час, коли більшість людей в різних країнах лишались неграмотними, Блез Паскаль у свої 19 винайшов лічильну машину, котра стала першою версією калькулятора
Потерянко, Юлія Потерянко, Юлія.
Альберт Ейнштейн. Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей. [Текст] : [Популярне видання] / Потерянко, Юлія. - К. : Агенція "ІРІО", 2018. - 128 с. : іл. - (Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей).    
Книжка «Альберт Ейнштейн» - це книга-біографія, яка розповість дитині про унікального вченого ХХ століття, котрий за допомого мислених експериментів вивів на новий рівень всі знання про Всесвіт. Навіть якщо фізика завжди здавалася складною, в цій книзі малеча побачить її з іншої – цікавої сторони. Усіма відкриттями Ейнштейна ми користуємося сьогодні, його праця стала поштовхом для інших вчених створити на основі його теорій телевізор, комп’ютер, фотоапарат. Усім цим ми можемо користуватись завдяки тому, що колись Альберт Ейнштейн відстояв право бути не таким як усі
Промахов, Олег Промахов, Олег.
Ігор Сікорський. Видатні українці. Люди, які творили історію. [Текст] : [Популярне видання] / Промахов, Олег. - К. : Агенція "ІРІО", 2018. - 128 с. : іл. - (Видатні українці).
Книжка «Ігор Сікорський» - це біографія піонера авіабудівництва. Ігор Сікорський почав працювати на голому ентузіазмі, однак спромігся увійти до когорти засновників індустрії авіації. Вперше у небо він здійнявся в Києві і поставив перші світові рекорди. Його нагороджено 80 нагородами в галузі авіабудівництва. Ігор Іванович Сікорський мав дивовижну життєву місію - поліпшувати життя людей за допомогою техніки
Панасов, Ігор Панасов, Ігор.
Леонід Каденюк. Видатні українці. Люди, які творили історію. [Текст] : [Популярне видання] / Панасов, Ігор. - К. : Агенція "ІРІО", 2018. - 128 с. : іл. - (Видатні українці).
Леонід Каденюк - звичайний хлопчик з буковинського села, який завдяки наполегливості та сміливості виріс в першого космонавта в історії України. Йому довелось пройти довгий шлях в 45 років, щоб втілити свою мрію про політ на орбіту Землі. Дитячі враження, навчання у літньому училищі, робота випробувачем, підготовка до космічних перезагрузок - все це стало прологом до головної події його життя
Сердюк, Марія Сердюк, Марія.
Чарлі Чаплін. Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей [Текст] : [Популярне видання] / Сердюк, Марія. - К. : Агенція "ІРІО", 2018. - 144 с. : іл. - (Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей).
Книга «Чарлі Чаплін» із серії ««Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей» автора Маші Сердюк розповість про життя найвідомішого коміка 20 століття. Як з'явився відомий образ Чарлі Чапліна? Чому ФБР переслідувало Чарлі Чапліна? Ви зможете знайти відповіді на ці та інші цікаві питання, дізнатися про нелегке життя відомого актора, надихнутися його вчинками, зрозуміти, які важливі якості допомогли йому досягти всесвітнього успіху

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ