Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Хештег #я_ж_жінка. Технологія жіночності в успішному житті та бізнесі

березень, 2019 р.

Про сильних та витончених жінок, цікаво та глибоко.

Успішні та креативні жінки вчаться думати по-новому, вголос говорити про те, що важливо.  Що жінка цінує, а що зневажає? Що складає сенс її життя? З чого починається шлях до успіху?

Є серед книг історії про серйозні життєві ситуації, кумедні епізоди та найжорсткіші робочі моменти, а також безліч корисних порад – ось що ви знайдете на сторінках нашої підбірки. Це ідеальне читання для жінок, які лише починають власну кар’єру і прагнуть розвиватися, а також для кожного, хто вважає, що успіх чекає лише на тих, хто ніколи не помиляється. Невдача – це не протилежність успіху, а лише сходинка на шляху до нього. І що може трапитися на ньому?

Чи справді жінки, які досягли вершин і так багато говорять про «цінності навчання на помилках», могли коли-небудь помилятися?

Наше життя неможливе без хаосу, мінливості та стресу, які постійно тиснуть на нас. В умовах невизначеності ми прагнемо сталості, однак саме вона стає перешкодою на шляху до розвитку.

З книг ви отримають цікаві ідеї, життєвий досвід. Читання навіює думки та роздуми про те, що наповнює людське життя, що збагачує його по-справжньому.

Книжки цінні своєю мудрістю й порадами, а  читати їх - лише задоволення

Читайте. Думайте. Насолоджуйтесь.

Усі книжки ви можете знайти у нашому абонементному відділі, звертайтесь!

Бадрак, Валентин Бадрак, Валентин.
Успішні жінки в чоловічому світі [Текст] : Літературно-художнє видання / Бадрак, Валентин. - К. : Брайт Стар Паблишинг, 2018. - 200 с.
«Успішні жінки в чоловічому світі» – це історії про переконливі перемоги жінок над тими обставинами, що пропонувало їм сучасне до них суспільство, про жіноче обличчя успіху. Їхній досвід може використовуватися для моделювання власних досягнень. Справді, героїні з різними долями й життєвими траєкторіями виділяються нестандартним мисленням і вражаючими результатами. Що спільного у стратегіях Клеопатри та княгині Ольги, Катерини Другої та Марії Склодовської-Кюрі, Лесі Українки й Коко Шанель, Агати Крісті та Мерілін Монро або Маргарет Тетчер? Як їм удалося стати успішними й досягти всесвітньої слави? Про це й можна дізнатися з книги. А ще – вибудувати власну стратегію успіху. Бо нині хоча світ і змінився, проте жінці буває так само важко зайняти гідне місце в суспільстві
Бекол, Джессіка Бекол, Джессіка.
Право на помилку. 25 успішних жінок розповідають про те, чого їх навчили власні помилки [Текст] : Популярне видання / Бекол, Джессіка ; Пер. з англ. І.Вінничук. - К. : Книголав , 2018. - 272 с. - (Полиця нон-фікшн).
З чого починається шлях до успіху? І що може трапитися на ньому? Чи справді люди, які досягли вершин і так багато говорять про «цінності навчання на помилках», могли коли-небудь помилятися? Американська письменниця Джессіка Бекол вирішила глибше дослідити ці питання. В основі книжки «Право на помилку» – двадцять п’ять інтерв’ю з успішними жінками, які працюють у найрізноманітніших сферах: від мистецтва до фінансів та технологій. Усі вони зізнаються, що стали цілеспрямованими та позитивними лідерками лише завдяки власним помилкам і висновкам. Історії про серйозні життєві ситуації, кумедні епізоди та найжорсткіші робочі моменти, а також безліч корисних порад – ось що ви знайдете на сторінках цієї книжки. Це не просто виявлення темних сторінок життя інших людей, ці історії показують, як помилки чи невдачі в нашій кар’єрі можуть привести до неочікуваних перемог.
Це ідеальне читання для жінок, які лише починають власну кар’єру і прагнуть розвиватися, а також для кожного, на чию думку, успіх чекає лише на тих, хто ніколи не помиляється
Елрод, Гел Елрод, Гел.
Чудовий ранок. Як не проспати життя [Текст] = The Miracle Morning. The Not-So-Obvious Secret Guaranteed to Transform Your Life (Bifore 8AM) : Науково-популярне видання / Елрод, Гел ; Пер. з англ. Т.Заволоки. - К. : Наш формат, 2017. - 264 с. : іл. - (Світоглядна література).
Ми звикли ділити людей на дві категорії – «жайворонків» та «сов». Але Гел Елрод переконаний в іншому. За допомогою методу «Чудовий ранок» кожен зможе не лише прокидатися вдосвіта без надмірних зусиль, а й встигати значно більше, ніж міг до того. Метод уже допоміг десяткам тисяч людей у всьому світі. З книжки ви дізнаєтеся, як перша година дня визначає ваш успіх. Вона допоможе вам знизити рівень стресу, підвищити продуктивність, поліпшити загальний стан здоровя та нарешті почати жити так, як ви завжди мріяли
Савка, Мар'яна Савка, Мар'яна.
12 неймовірних жінок: про цінності, які творять людину [Текст] : Літературно-художнє видання / Савка, Мар'яна ; Автор-упор. М.Савка. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. - 208 с. : фотогр.
Дванадцять жінок, дванадцять цінностей, дванадцять відвертих розмов. Мар’яні Савці вдалося створити особливий комунікаційний простір, у якому витворився жіночий обмін думками та ідеями про найголовніше: любов, справедливість, милосердя, толерантність... Такий, у якому ми вчимося думати по-новому, вголос говорити про те, що важливо. У цій книжці – цікаві ідеї, життєвий досвід, думки та роздуми про те, що наповнює людське життя, що збагачує його по-справжньому
Це зробила вона [Текст] : Літературно-художнє видання. - К. : Видавництво, 2018. - 104 с.
Це перша ілюстрована книга про видатних українок. Їхні історії захоплюють, їхній внесок вражає, їх приклад надихає. Сьогодні ми привідкриємо завісу таємничості, щоб побачити справжню роль українських жінок у науці, політиці, культурі України. Пліч-о-пліч з чоловіками вони творили нову Україну. Пліч-о-пліч з чоловіками вони йшли до своєї мети. «Це зробила вона». Це зможете зробити і ви. 
Дочинець, Мирослав Іванович Дочинець, Мирослав Іванович.
Руки і душа та інші невигадані жіночі історії [Текст] : Літературно-публіцистичне видання / Дочинець, Мирослав Іванович ; Під ред. авт.; Худож. В.Єрко, М.Шагала, Н.Сіми. - Мукачево : Карпатська вежа, 2012. - 180 с. : іл.
Український письменник, книговидавець, Мирослав Дочинець заснував у Мукачеві видавництво "Карпатська вежа", в якому як головний редактор і директор підготував і видав понад 100 видань. У народі його називають «українським Коельо».
Книга «Руки і душа та інші невигадані жіночі історїі» - це реальні історії про реальних жінок. Історії духовного пошуку, а нерідко й духовного подвигу. Жінки здатні на все. А декотрі навіть на більше. Вони приймають жорстоку гру життя і перемагають...
Гідель, Анрі Гідель, Анрі.
Коко Шанель [Текст] : Літературно-художнє видання / Гідель, Анрі ; Пер. с фр. О.Колесникова. - Харків : Ранок; Фабула, 2018. - 320 с. - (Біографія століття).
Три чверті століття тому ніхто навіть припустити не міг, що худе вбоге дівчисько, яке отримало суворе католицьке виховання в монастирі Коррез в Оверні, стане жінкою, яка створила не тільки нечувані моделі одягу, драпіровок, парфумів, прикрас, але й унікальний стиль, що вплинув на кращих дизайнерів XX і XXI століть. По-королівськи щедра, абсолютно вільна і чарівна, вона дружила з Пікассо, Дягілєвим, Далі, Кокто, Стравінським і Колетт, стрімголов кидалася в романи з царствуючими особами і поетами, переживала жорстокі розчарування, закривала свій будинок моди, а потім раптово відкривала його, піднімаючись на подіум у сімдесят з лишком років. Ні про кого не ходило стільки чуток і пліток, ніхто не домагався такого успіху, нічиє ім'я у Франції не було настільки яскравим символом усього «французького»...
Людина-легенда приречена розчинити себе у міфі – і тим самим зміцнити цей міф. Шанель так і зробила. Вигадала собі все – родину, біографію, дату народження і навіть ім'я. Але справжнє життя великої Коко було зовсім іншим…
​Віконська, Дарія Віконська, Дарія.
Ars Longa... Літературознавство. Мистецтвознавство. Культурологія [Текст] : Есеї / Малицька, Іванна-Кароліна Володиславівна ; Упор., під ред., передм. Н.Поліщук; Худож. С.Лобода, А.Кісь. - Львів : Піраміда, 2015. - 352 с. : іл. - (Приватна колекція).
Видання вперше в повному обсязі знайомить читача з науковим доробком однієї з чільних постатей західноукраїнської культури міжвоєнного періоду ХХ ст. Дарії Віконської. Вміщені тексти – а це численні статті і розвідки, що публікувалися на шпальтах галицької преси 1919-1944 рр., охоплюючи за своєю тематикою питання з царини літературознавства, мистецтвознавства, історіософії, релігії, культурознавства та даючи зразки художнього перекладу, відкривають прочитання української національної культури в широкому контексті західноевропейського інтелектуального процесу минулого століття.
Талеб, Насім Ніколас Талеб, Насім Ніколас.
Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті [Текст] = Antifragile. Things that Gain from Disorder : Науково-популярне видання / Талеб,Насім Ніколас ; Пер. з англ. М.Климчука. - К. : Наш формат, 2018. - 400 с.
Наше життя неможливе без хаосу, мінливості та стресу, які постійно тиснуть на нас. В умовах невизначеності ми прагнемо сталості, однак саме вона стає перешкодою на шляху до розвитку. Дивовижно, та завдяки невизначеності і впливу змін люди, речі та цілі системи можуть еволюціонувати й ставати кращими. Цю рису Насім Талеб називає антикрихкістю й окреслює прості правила, які допоможуть обернути непередбачуваність і невизначеність на джерело самовдосконалення. Ба більше, ця властивість дає користь як людям, так і компаніям і навіть країнам, а коло питань, які допомагає з’ясувати книжка, надзвичайно широке – від методу помилок, оцінювання ризику до політики, освіти й медицини
Орбан-Лембрик, Лідія Ернестівна Орбан-Лембрик, Лідія Ернестівна.
Ось так і живемо [Текст] : Дорожні нотатки психолога / Орбан-Лембрик, Лідія Ернестівна ; Худож. Х.Венгринюк. - Чернівці; Івано-Франківськ : Книги-XXI, 2015. - 224 с. : іл.
Ці дорожні нотатки Лідії Орбан-Лембрик для когось, можливо, стануть освіжаючою чи й нещадною зливою, яка отверезить зненацька й водночас довгоочікувано, а може і буде просто тією останньою краплею, якої так"; не вистачало для повноти сприйняття чогось, же-дуже важливого й особистого, інтимного. 
Орбан-Лембрик, Лідія Ернестівна Орбан-Лембрик, Лідія Ернестівна.
Острів Святого Стефана [Текст] : Дорожні нотатки психолога / Орбан-Лембрик, Лідія Ернестівна ; Під ред. К.Васильчук. - Чернівці; Івано-Франківськ : Книги-XXI, 2008. - 248 с. : іл.
Відверто і професійно. Гостро і проникливо. Сучасна освічена й ерудована авторка, до того ж небайдужа, щира, обрала для своїх розповідей начебто просту форму - житейські історії подорожніх, які до цієї миті, тобто зустрічі з уважним і тактовним, але випадковим співрозмовником, були надто потаємними і, як кожна таємниця, неймовірно гнітили, стояли клубком у горлі, давили душу і стискали серце. Але ось на сторінках книги вихлюпнулись, вибухнули почуттями, сміхом і розпачем, слізьми і обуренням, аби очистити і просвітлити передусім самого героя-оповідача

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ