Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Даогопак, Максим Оса та повість І.Франка, або Комікси по-українськи!

червень, 2017 р.

Бажаєте чогось незвичного? Вважаєте, що вас важко здивувати? Ми спробуємо.

Напевно, багато хто з Вас захоплюється коміксами Marvel та їх всесвітньо відомими героями - Людина-Павук, Неймовірний Халк, Залізна людина, Люди Ікс. А чи можете Ви уявити традиційні сюжети української літератури у вигляді коміксів? А відомі події української історії, представлені у якості графічного роману? А пригоди відважних героїв-козаків, що відображені у захоплюючих малюнках-коміксах? Ні? Тоді вам саме до нас!

Бібліотека зібрала для своїх читачів колекцію найкращих українських коміксів, що базуються на творах І.Франка, історичних подіях та просто цікавих історіях, які яскраво та дотепно подано у вигляді графічних історій-малюнків. Вважаєте, що це для лише дітей?

Прийдіть і переконайтесь, що видання виконані настільки цікаво і захоплююче, що просто неможливо відірватись, а тонкий український гумор і іронія обов’язково піднімуть настрій не гірше будь-якої книги! Завідайте до нашого Читального залу та Абонементу!

За повістю Івана Франка Герой поневолі. За повістю Івана Франка [Текст] : Графічний роман. Т.1 / Худож. М.Тимошенко; Адапт. текста К.Горішнього. - Львів : Леополь, 2014. - 66 с. : іл. - З життя Івана Франка: с.60
Вперше в Україні видана українська література у вигляді графічного роману! Подорожуйте в часі та відкрийте для себе Львів за часів Австрійської імперії очима Івана Франка та сучасних авторів! 
​Дамі, Елізабетта Дамі, Елізабетта.
Таємниця Сфінкса [Текст] = Geronimo Stilton il segreto della Sfinge : Літературно-художнє видання для дорослих та дітей шкільного віку / Дамі, Елізабетта ; Худож. Ф.Феррон, Л.де Претто, Д.Корсі, М.Баттальїн; Пер. та адапт. тексту А.Поритко, Л.Морано, М.Войцеховський. - Львів : ІРБІС КОМІКСИ, 2015. - 48 с. : іл. - (Джеронімо Стілтон).
Миша на ім’я Джеронімо Стілтон живе у місті Мишанія і працює головним редактором газети “Гризун” - найвідомішого видання на цілому Мишачому острові. Понад усе на світі він любить та цінує спокій. Та коли історія всієї планети опиняється під загрозою через підступні плани зловмисних котів-піратів, Джеронімо разом зі своїми друзями та родичами сміливо вирушає в минуле
Дамі, Елізабетта. Дамі, Елізабетта.
Шахраї в Колізеї [Текст] = Geronimo Stilton. La Truffa del Colosseo : Літературно-художнє видання для дорослих та дітей шкільного віку / Дамі, Елізабетта ; Худож. Ф.Феррон, М.Лоріні; Пер. та адапт. тексту А.Поритко, Л.Морано, М.Войцеховський. - Львів : ІРБІС КОМІКСИ, 2015. - 48 с. : іл. - (Джеронімо Стілтон).
Це третя книга серії світового бестселеру про Джеронімо Стілтона. Новий комікс і нова подорож! На цей раз Джеронімо Стілтон та його команда відправляються у Стародавній Рим, країну гладіаторів, а саме у 80 рік нашої ери, у часи відкриття одного із найбільших амфітеатрів світу - величного Колізею. Проте у минуле відправились і коти-пірати. Підступні коти мають лише одне завдання - Колізей має служити їм! Що ж станеться, якщо котам вдасться втілити їхній задум?! Здається історія Риму під загрозою... 
Дамі, Елізабетта. Дамі, Елізабетта.
Відкриття Америки [Текст] = Geronimo Stilton. Alla Scoperta Dell'America : Літературно-художнє видання для дорослих та дітей шкільного віку / Дамі, Елізабетта ; Худож. Ф.Феррон, Л.де Претто, Д.Корсі; Пер. та адапт. тексту А.Поритко, Л.Морано, М.Войцеховський. - Львів : ІРБІС КОМІКСИ, 2015. - 48 с. : іл. - (Джеронімо Стілтон).
У першій книзі пригод Джеронімо Стілтона герої переносяться у часи Христофора Колумба услід за котами-піратами, які хочуть привласнити собі честь відкриття Америки. Джеронімо та його друзів чекає довга та нелегка подорож Атлантичним океаном разом з експедицією Колумба. Чи вдасться Джеронімо захистити історію та допомогти Колумбу зробити своє відкриття? 
Дамі, Елізабетта. Дамі, Елізабетта.
Слідами Марко Поло [Текст] = Geronimo Stilton. Sulle Tracce di Marco Polo : Літературно-художнє видання для дорослих та дітей шкільного віку / Дамі, Елізабетта ; Худож. Ф.Феррон, Л.Батальїн,М.Лоріні; Пер. та адапт. тексту А.Поритко, Л.Морано, М.Войцеховський. - Львів : ІРБІС КОМІКСИ, 2015. - 48 с. : іл. - (Джеронімо Стілтон).
Цей комікс про те як Джеронімо зіштовхується зі своїми найзапеклішими ворогами - котами-піратами, які відкрили спосіб подорожувати у минуле, щоб змінювати історію... Цього разу Терсілла, Котордон III та Бонзо вирушили у 1292 рік у Ханбалик - столицю Стародавнього Китаю. Вони придумали нову схему зміни історії, в яку збираються вплутати не кого іншого, як знаменитого італійського мандрівника Марко Поло! Чи зможуть Джеронімо, Патті, Бенджамін, Пандора та вічно голодний жартівник Трап покласти край злодійству котів?
Дельпорте, І.Пейо Дельпорте, І.Пейо.
Чорні Смурфи [Текст] : Літературно-художнє видання для дорослих та дітей шкільного віку / Дельпорте, І.Пейо ; Пер. з франц.; Адаптація тексту А.Поритко, М.Войцеховський. - Львів : ІРБІС КОМІКСИ, 2016. - 64 с. : іл. - (Смурфи).
Комікс Смурфики українською! Це перший том всесвітньовідомої серії коміксів про смурфиків. Далеко-далеко звідси розташована чарівна країна, де в селищі Смурфидолі, біля річки Смурфки живуть дивовижні маленькі істоти - смурфики
І.Баранько Максим Оса [Текст] : Графічний роман. Літературно-художнє видання / Худож. І.Баранько. - Миколаїв : ASGARDIAN COMICS, 2016. - 96 с. : іл.
Козак Корсунського полку Максим Оса повертається додому після походу на Крим проти турків. Вдома він виявляє, що всі вважають його померлим, і навіть існує його могила. Ошелешений, він починає пиячити над власною могилою, де він зустрічає постать, схожу на Смерть. Вона виявляється Андрійком, слугою князя Кричевського, котрого князь послав знайти та привести Максима
О.Чебикін Даогопак. Книга І: Анталійська гастроль [Текст] : Художнє видання / М.Прасолов; Худож. О.Чебикін. - К. : NEBESKEY, 2012. - 64 с. : іл. - (Даогопак. Кн. І. Анталійська гастроль).
Перший український графічний роман-блокбастер про козаків-характерників Запорізької Січі - могутнього лицарського ордена майстрів бойових мистецтв і магії середньовічної України. Три друга-козака - Олесь Скоровода, Тарас Пересічеволя і характерник Мозговий - виконують завдання кошового отамана, відправляючись з розвідувальною місією до Туреччини під виглядом мандрівних артистів. Їх мета - визволити полонених козаків, що працюють в надрах нового султанського палацу в Анталії. Але не сталося, як гадалося, і в справу втрутилися зовсім інші сили та обставини. Несподівана зустріч з японською дівчинкою Арі-Сан, охоронцем сина Султана, змінила долю молодого козака Олеся
О.Чебикін Даогопак. Книга ІІ: Шляхетна любов [Текст] : Художнє видання / М.Прасолов; Худож. О.Чебикін. - К. : NEBESKEY, 2014. - 64 с. : іл. - (Даогопак. Кн. ІІ. Шляхетна любов).
Після завершення Анталійської гастролі наші герої із пригодами повертаються додому. Врятованих козаків радо зустрічають їх побратими. Та не все так безхмарно, як здається. Змінилася ситуація і в Туреччині, де важливі фігури з оточення Султана починають відігравати нові ролі, які не були їм притаманні раніше. Відносини між нашим головним героєм та героїнею, попри появу почуттів, зазнають нових випробувань завдяки непередбачуваним обставинам. Маленький мандрівник, син Султана, стає впливовою фігурою, яка здатна схилити шальки терезів у неочікуваному напрямку. Тому іноді здається, що все тримається лише на оптимізмі ікластого і крилатого…
О.Чебикін Даогопак. Книга III: Таємниця Карпатського Мольфара [Текст] : Художнє видання / М.Прасолов; Худож. О.Чебикін. - К. : NEBESKEY, 2016. - 64 с. : іл. - (Даогопак. Кн. 3. Таємниця Карпатського Мольфара).
Війна неминуча. Султана відсторонено від справ, фактично він став екзотичним фруктом у саду безмежних бажань Візира. Сам Візир знову намагається разом з асасинами і яничарами знищити спадкоємця, Аре-Сан та козаків. Дружина султана відправляється до підземної Січі на зустріч з Оракулом, щоб знайти свою дитину. Олесь Скворода і Казимир Жеромський несподівано зустрічаються у Києві, і за допомогою характерницької магії вирушають у Карпати, щоб взяти участь у міжнародному лицарському турнірі. Дорогою Олесь опиняється у чаріному світі мольфара, вартового карпатських таємниць. За допомогою технічного генія Мозгового й Отто фон Лейбниця на сухопутному кораблі до Карпат прямує і решта компанії на чолі з Тарасом. На них чекають нові випробування й старі вороги.
Е.Дінгл Як створити всесвіт із 92 хімічних елементів [Текст] : Науково-популярне видання для дітей / Е.Дінгл; Пер. з англ. Р.Фещенко. - Кн. в суперобкл. - К. : Вид. КМ-БУКС, 2016. - 96 с. : іл. - Глосарій: с.94; Алфавітний покажчик: с.95.
Змістовні статті, просте викладення тексту, безліч чудових ілюстрацій, на яких усе детально показано, дозволяють легко засвоїти матеріал. Багато інформації подано у вигляді схем, порівняльних таблиць, графіків, діаграм. Із книжки можна дізнатись багато цікавого про мінерали, живу природу, їжу і ще цілу низку речей. Розглянуто склад мила, бензину, сірників, металевих монет; розповідається, наприклад, що таке телевізор з хімічної точки зору, чому феєрверк виходить кольоровим, чому ртуть рідка. У деяких розділах пропонується зробити дослід. Можна самотужки виготовити електромагніт, гоночну машину, настільний вулкан. Книжка написана з гумором, в ній повно дотепних рецептів. Один із рецептів розповідає, як власноруч зробити людину. 
Гавриш, Наталя. Гавриш, Наталя.
Азбука Лідера [Текст] / Гавриш, Наталя, Воронов, Володимир ; Худож. В.Воронов, О.Воронова, І.Лебеденко та ін. - К. : Видавничий дім "Слово", 2016. - 84 с. : іл., фотогр. - Про авторів: с.5.
«Азбука Лідера» - незвичайна книга, націлена на формування активної життєвої позиції. Вона звертається до особистості дитини, не лише інформує про важливі для лідера поняття та якості, а й спонукає до дії, допомагає перевірити й оцінити свої можливості, вправлятися в набутті необхідних умінь, докладанні власних зусиль. Це книга, що передбачає партнерство дорослого та дитини, орієнтує батьків на реалі-зацію не розважальної функції, а серйозної допомоги в становленні особистості.
Страффи, Иджинио Сила Чармикса. Всё, что ты всегда хотела узнать о Винкс [Текст] = Winx club. Charmix power : Литературно-художественное издание / Пер. с итал. Е.В.Соколовой. - М. : АСТ; Астрель, 2011. - 216 с. :
Энцикломагия - книга о любви, дружбе и волшебстве. В ней ты найдёшь ВСЁ о волшебницах из твоего любимого клуба Винкс. Из этой волшебной книги ты узнаешь об их секретах, мыслях, чувствах, заклинаниях и последних новостях Магического Измерения

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ