Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Все починається в тринадцять, або Як це, бути підлітком?

Поділіться цією сторінкою:

Кожна людина бажає, щоб оточуючі її розуміли та приймали такою, якою вона є. Особливо це важливо у шкільну пору, коли так хочеться спілкуватись, знайомитись з новими людьми, мати багато друзів. У цей період ми вперше закохуємося, намагаємося пізнати себе та інших.  Інколи розібратися у своїх почуттях, бажаннях та стосунках з близькими та друзями буває досить нелегко, і нам дуже потрібна порада, співчуття такої людини-друга, що переживатиме усі негаразди разом із ними, яка відчуває та мислить так само, як і ми. Хто ж це може бути?

Як не дивно, це - книги. А точніше, герої цих книг – звичайні учні-старшокласники. Вони, на сторінках романів, розповідають про своє життя, про почуття, страхи, про відносини з друзями та батьками. Вони закохуються, знаходять товарищів, займаються спортом, навчаються, намагаються знайти себе та своє місце у цьому світі. Саме так, через співпереживання та розуміння, герої книжок дають нам поради, підказуючи можливі шляхи вирішення важливих питань. Вони нічого не нав’язують, нікого не засуджують, не читають моралі; але в той же час підштовхують до роздумів на важливі життєві питання, що допомагають юному читачеві збудувати власний світогляд.

Саме такі книги ми відібрали для читання. Всі вони – про підлітків та для підлітків, а також для їх батьків, що хочуть краще зрозуміти свою дитину.

Читайте, думайте, насолоджуйтесь новинками!

Чекаємо на вас у нашій бібліотеці за адресою:
м.Київ, вул. Л.Толстого 49.
Довідки за тел.: (044) 288-30-12
Ще більше книг в Електроному каталозі
Лущевська, Оксана Лущевська, Оксана. Задзеркалля
[Текст] : Повість: Для середнього шкільного віку / Лущевська, Оксана. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2016. - 128 с. : іл. Нікому не подобається лежати в лікарні. Але тут у Сашка є Ростя - її перше справжнє кохання. Тож вона почувається щасливою, аж доки на сусідньому ліжку не опиняється…
МакДоналд, Меган МакДоналд, Меган. Джуді Муді рятує світ
[Текст] : Повість / МакДоналд, Меган ; Пер. з англ. Н.Ясіновської; Худож. П.Рейнолдс. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2016. - 144 с. Що робити, якщо ти хочеш врятувати світ, а твоя родина нищить тропічний ліс? Джуді Муді не здається і починає з малого, адже вчитель сказав, що навіть одна людина може змінити світ. А вона не одна
Сульберг, Аудгільд А. Сульберг, Аудгільд А. Хто проти суперкрутих
[Текст] : Повість: Для середнього шкільного віку / Сульберг, Аудгільд А. ; Пер. з нор. Н.Іванчук. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2016. - 208 с. Дванадцятилітня Анне Беа вважає себе потворою, та й у школі на неї поглядають співчутливо. А дехто, взагалі над нею глумлиться. Якби не найкращий друг, життя її було б зовсім нестерпним. Але Анне Беа доведеться поглянути в очі своїм найбільшим страхам і дати відсіч суперкрутим.
Егеланн, Том Егеланн, Том. Таємниця катакомб
[Текст] : Роман / Егеланн, Том ; Пер. з нор. Н.Іваничук. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2015. - 240 с. 14-річний Роберт із мамою вирушають до Рима, щоб дослідити нещодавно віднайдені катакомби. І, звісно ж, Роберт потайки прокрадається туди, щоб самому все розвідати. Але темні тунелі катакомб ховають більше таємниць і небезпек, аніж здається на перший погляд. Хлопчикові до рук потрапляє священний амулет, за яким століттями полюють ченці давнього ордену. Чи зможе Роберт розгадати таємницю Священної Зірки і з'ясувати, що означає стародавнє пророцтво? І чи зможе він відвернути загрозу, що нависла над цілим світом?
Чупа, Олексій Чупа, Олексій. Вишня і Я
[Текст] : Повість / Чупа, Олексій. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2016. - 128 с. Ярчик і не підозрює, що найважливішою людиною в його житті стане маленька дівчинка, яку він випадково зустрів у крамниці. Спочатку трохи сторожко і боязко, а чимдалі - тим легше і невимушеніше вони повністю змінюють життя одне одного. Вишня дізнається, а Ярчик по-новому відкриває для себе, якою важкою і водночас потрібною ношею є відповідальність, що таке справжня турбота і наскільки цінним є здобути чиюсь беззастережну довіру.
Бачинський, Андрій Бачинський, Андрій. Детективи в Артеку, або Команда скарбошукачів
[Текст] : Повість: Для середнього шкільного віку / Бачинський, Андрій ; Худож. Н.Гайда. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2016. - 192 с. Герої повісті - тендітна юна скрипалька Оленка та її друзі - Антон, Сашко і Сергій під час відпочинку у таборі на березі Чорного моря випадково дізнаються про таємницю захованих неподалік коштовностей славнозвісної Міледі, героїні роману про трьох мушкетерів. У ночі друзі таємно вирушають на пошуки скарбу, але потрапляють у вир захоплюючих пригод... Їм доведеться здійснити небезпечну подорож у печеру контрабандистів, а також вступити у справжній двобій з викрадачами музейних цінностей. Хто переможе в одвічному двобої зла і добра - підступність і ненависть, чи щирість і дружба?
Бердт, Валентин Корнійович Бердт, Валентин Корнійович. Все починається в 13
[Текст] : Повість: Для середнього шкільного віку / Бердута, Валентин Корнійович. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2016. - 224 с. Герої повісті - підлітки, які опинилися влітку у селі, розраховуючи на страшенну нудьгу. Натомість вони потрапляють у справжні пригоди, не раз навіть містичні - з нічними походами на цвинтар, духами померлих, відьмами, екстрасенсами та паранормальними подіями, від яких уже не занудьгуєшь, а навпаки - наковтаєшься страху.
В.Вздульська Чат для дівчат
[Текст] : Оповідання: Для середнього шкільного віку / Упор. В.Вздульська, О.Лущевська; Фотогр. О.Тисовської. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2016. - 176 с. : іл. Дванадцять оповідань від сучасних українських письменниць торкаються важливих тем підліткового життя. Мрії та страхи, любов і зрада, дружба і втрати, шкільні справи і стосунки з батьками, розваги і хобі... Тонко описані, багатогранні, сповнені гумору та справжніх емоцій історії зацікавлять і юних, і дорослих читачів.
Гридін, Сергій Гридін, Сергій. Не такий
[Текст] : Повість для підлітків, які шукають себе: Для старшого шкільного віку / Гридін, Сергій ; Худож. Н.Гайда. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2015. - 176 с. Ця книга вражає своєю відвертістю. Про школу, про родину, про суспільство, полишених на себе дітей, і взагалі про життя, яким воно є - без прикрас і без купюр, сповнене суворих реалій і випробувань. Може, хтось скаже, що бути дитиною, тим паче підлітком - просто. Але якщо ти відрізняєшся від решти, скажімо, надмірною вагою, тобі не оминути зневаги і знущань однолітків і навіть дорослих. Однак у тебе залишається шанс знайти у собі силу піднятися над своїми образами, зусиллям волі змусити себе стати кращим і простягнути руку допомоги слабшому
Малетич, Наталка Малетич, Наталка. Щоденник Ельфа
[Текст] : Оповідання: Для середнього шкільного віку / Малетич, Наталка ; Худож. А.Нечаєвський, Д.Нечаєвська. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2016. - 442 с. Герої оповідань Н.Малетич ходять вулицями різних міст і вчаться у різних школах, і вподобання у них неоднакові, та все ж вони багато у чому схожі, коли прагнуть самостійності у вчинках чи потрапляють у халепу. У кожного з них - своя історія, яка цілком могла би трапитися і з вами
Старк, Ульф. Старк, Ульф. Диваки і зануди
[Текст] : Роман: Для середнього шкільного віку / Старк, Ульф ; Пер. зі шв. Г.Кирпи; Худож. К.Садовщук. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2015. - 160 с. : іл. Симоні - дванадцять, і в її житті повно прикрощів: мама зв'язалась із занудною Інгве, через переїзд у нове помешкання треба змінити школу і покинути друзів, ще й зник улюблений пес - Кільрой. У новій школі дівчина мимоволі стає... Симоном, і їй навіть подобається спершу видавати себе за хлопця. Таємницю дівчинки знає лише дідусь-дивак. Але справжні проблеми починаються, коли Симона закохується...

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ