Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Відкрий серце для кохання. Сучасні романи про любов.

червень, 2018 р.

 

 

Бестселери, що підкорили не тільки читачів, але і критиків! Читати ці романи – справжня насолода для розумного та проникливого читача.

Захопливі, зворушливі історії з оригінальними сюжетами про кохання, зраду, пристрасті.

Романи про любов - ліки від нудьги, «книжкові пігулки» радості.

Драматичні життєві історії стають сюжетами цікавих романів про любов, дарують надію. Особливі тексти, які в майбутньому мають допомогти їм досягти щастя.

Це історії про те, як непросто стати самим собою і яка це насолода - знехтувати всіма умовностями, що відокремлюють нас від мрії.

Браун, Елінор Браун, Елінор.
Світло Парижа [Текст] = The Light of Paris : Роман / Браун, Елінор ; Пер. з англ. Т.Мухамедшиної. - Харків : Ранок; Фабула, 2017. - 384 с. : іл. - (Світовий бестселер).
Роман «Світло Парижа», опублікований в США 2016 року, заслужено став бестселером, підкоривши не тільки читачів, але і критиків. Це історія про те, як непросто стати самим собою і яка це насолода - знехтувати всіма умовностями, що відокремлюють нас від мрії. Дві історії - нашої сучасниці Мадлен і її бабусі, яка ще в 20-х роках, в «епоху джазу», здійснила романтичну подорож до Парижа, тісно переплітаються, знову і знову нагадуючи, що жити варто тільки на власних умовах, підкоряючись лише поклику серця і душі
Мадзантіні, Маргарет Мадзантіні, Маргарет.
Не йди [Текст] : Роман / Мадзантіні, Маргарет ; Пер. з італ. В.Степанова. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 304 с. : іл.
Кохання - це випадковий збіг у житті невипадкових людей. Тімотео був турботливим батьком, бездоганним чоловіком та хірургом з чудовою репутацією. Він мав усе, про що тільки можна мріяти: щаслива сім’я, гарна донька, вілла на березі моря. Проте одної ночі Тео заходить до бару і ця ніч назавжди змінює його життя. Він закохується у емігрантку з якою не мав нічого спільного окрім сп’яніння. Кохання, зрада, пристрасті - три гострі кути цього роману. Та коли доля забирає жінку від Тімотео, він розуміє, що втратив дещо більше…
Меландрі, Франческа Меландрі, Франческа.
Єва спить [Текст] = Eva dorme : Роман / Меландрі, Франческа ; Пер. з іт. М.Прокопович. - К. : Нора-Друк, 2017. - 400 с. : іл. - (День Європи).
Єва, фахівець зі зв’язків з громадськістю, що мешкає на Півночі Італії, отримує несподіване повідомлення з Півдня Італії від людини, яку вона знала ще у дитинстві. У цьому повідомленні йдеться, що Віто, колишній коханий її матері, який так і не став її чоловіком, важко хворий і хоче бачити Еву, щоб пролити світло на давні сімейні таємниці. Єва вирушає на південь, у Колабрію. Ця довга поїздка у потязі через всю Італію навіює їй спогади про дитинство, яке збіглося з важким періодом в історії Італії - боротьби і конфліктів у прикордонних районах Північної Італії і Австрії. Кожна країна має свої важкі часи, які часто стають персональними трагедіями багатьох родин. А болючі шрами, що залишаються від таких драматичних історій, стають сюжетами цікавих романів
​Мойєс, Джоджо Мойєс, Джоджо.
Після тебе [Текст] = After You : Роман / Мойєс, Джоджо ; Пер. з англ. Т.Івченко. - Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного дозвілля", 2017. - 352 с.
Пішовши від неї, Вілл Трейнор наче забрав із собою ту Луїзу Кларк - звичайну дівчину, що жила звичайним життям… яке без Вілла пішло шкереберть. Вона повернулась додому зі зраненим тілом і душею, щоби спробувати почати все спочатку. Тіло загоїть батьківська турбота, та серце болітиме, як два роки тому… Серед друзів з групи психологічної підтримки Лу знайде ліки від цього болю, радощі, надію, поділені на всіх разом із жахливим печивом. І зустріне Сема, який знає все про життя і смерть, сильного, мужнього і до нестями закоханого… Та чи стане сили Лу покохати знову?
Стіл, Даніела Стіл, Даніела.
Дарунки [Текст] : Роман / Steel, Danielle ; Пер. с англ. Д. Петрушенко. - Харків : Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. - 336 с. : іл.
Колись Пол Паркер проміняв свою дружину Вероніку на багату молоду француженку. Він так вирішив. І цей крок, здається, змінив не тільки його власне життя… Після тривалої важкої хвороби він зібрав всю свою родину, щоб оголосити останню волю й сказати важливі слова дітям. Кожному з них - трьом донькам і єдиному сину - він приготував особливі дарунки, які в майбутньому мають допомогти їм досягти щастя. Але найбільший сюрприз він приготував для своєї колишньої дружини Вероніки… Захоплива і вкрай зворушлива історія про те, як останнє бажання чоловіка виправити помилки змінило долі його рідних
Форман, Гейл Форман, Гейл.
Облиш мене [Текст] = Leave Me : Роман / Форман, Гейл ; Пер. с англ. В.Бондар. - Харьков : Книжный Клуб "Клуб Семейного досуга", 2016. - 256 с.
Таких, як вона, називають сильними матерями. Чоловік, близнюки-непосиди, робота, друзі, сусіди, будинок… Та чи багато тих сил? У безмежній гонитві й виснаженні, коли часу для себе більше не існує, Мерібет не одразу зрозуміла: біль, який вона відчула, – це серцевий напад… Повернувшись додому після складної операції, вона не мала сил на прості повсякденні справи, а родина чекала звичної турботи… Мерібет почувалася зрадженою: після років відданого піклування вона, здавалося, могла б сподіватися бодай на кілька тижнів відпочинку. Але ж ні…
Вилар, Симона. Вилар, Симона.
Королева в придачу [Текст] : Роман / Гавриленко, Наталья. - 2-е изд. ; Кн. для дорослих. - Х. : Клуб семейного досуга, 2013. - 560 с. : ил. - (Клуб Семейного Досуга).
Юная красавица принцесса Мэри с детских лет влюблена в дворянина Чарльза Брэндона. Но судьба обходится с наследницей английского престола жестоко: Мэри суждено стать женой французского короля – уродливого, сластолюбивого старика, а в придачу – и королевой Франции. Влюбленным Чарльзу и Мэри придется пройти через много испытаний, прежде чем они обретут долгожданное счастье...
Джефферіс, Дайна Джефферіс, Дайна.
Дружина чайного плантатора [Текст] = The Tea Planter's Wife : Роман / Джефферіс, Дайна ; Пер. з англ. О.Тільної. - К. : Фабула, 2017. - 528 с. - (Світовий бестселер).
Початок двадцятого століття. Дев’ятнадцятирічна Гвендолін Хупер стає дружиною багатого й вродливого вдівця - володаря чайних плантацій - та вирушає на Цейлон. Вона хоче стати ідеальною дружиною та матір’ю, але тут її чекають таємниці: замкнені двері, пожовкла весільна сукня в курній скрині, заросла могила - занадто мала для дорослої людини… З народженням дитини з’являється таємниця і у Гвен...
Маккалоу, Колин Маккалоу, Колин.
Ті, що співають у терні [Текст] = The Thorn Birds : Роман / Маккалоу, Колин ; Пер. з англ. В.Горбатько. - Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2011. - 688 с.
Роман сучасної американської письменниці, уродженки Австралії, Колін Маккалоу «Співаючі в терні» романтична історія про три покоління родини австралійських емігрантів, про людей, які шукають своє щастя. Оспівує почуття сильні і глибокі, любов до рідної землі, книга ця рясніє правдивими і барвистими деталями австралійського побуту, картинами природи.Одна із найвідоміших романтичних історій у світі. Справжнє кохання не знає ніяких заборон, але чи веде тернистий шлях до щастя?
Вальден, Лора Вальден, Лора.
В долине горячих источников [Текст] : Роман / Вальден, Лора ; Пер. з нем. Е.Бучиной. - Харьков; Белгород : Книжный Клуб "Клуб Семейного Досуга"; "Книжный клуб "Клуб семейного досуга"", 2015. - 432 с.
В маленьком новозеландском городке, в долине, где бьют горячие источники, расположился уютный отель. Под его крышей однажды собираются три сестры Брэдли... Жизни их сложились по-разному. Аннабель до сих пор оплакивает погибшую дочку, чувствуя свою вину. Оливия вышла замуж за богача, хотя безумно любила мужчину из племени маори. Абигайль в юности сбежала из дому, чтобы стать актрисой, но карьера не сложилась. Три сестры, три судьбы, три романа... В каждом из них - жизнь
Тренау, Лиз
Тренау, Лиз.
Шелковые узы [Текст] = The Silk Weavers : Роман / Тренау, Лиз ; Пер. з англ. Р.Войченко. - Харьков : Книжный Клуб "Клуб Семейного Досуга", 2017. - 336 с.
1760 год. Анна Баттерфилд переезжает из сельского дома в Суффолке в богатый лондонский особняк своего дяди, чтобы окунуться в столичную жизнь. Но случайная встреча с местным ткачом, французским эмигрантом Анри, вырвет ее из привилегированного общества, чтобы погрузить в темный и опасный мир Лондона - мир торговли шелком

Всі представлені книги є частиною фондів нашої бібліотеки. Ви маєте можливість з ними ознайомитись, відвідавши абонементний відділ «Книголюб» за адресою: вул. Льва Толстого, 49.

Додаткову інформацію Ви отримаєте за тел. (044) 288-30-12 та в Електронному каталозі бібліотеки

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ