Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

В арсеналі 10 корисних книжок …

жовтень, 2018 р.

В арсеналі 10 корисних книжок…

Як зробити життя кращим?

Ви справді зацікавились і у вас є чимало запитань?...

З чого починається шлях до успіху і коли народжуються геніальні ідеї?

Як швидко й ефективно адаптуватися до нового робочого місця?

Чому одні люди успішні, а інші - ні?

Що робить людей видатними?

Чому одні часто зазнають невдач у житті, а інші досягають високих результатів?

Відповідями на ці та інші запитання діляться автори нашої добірки найновіших мотивуючих книг.

Написані на основі наукових досліджень, життєвих прикладів, цікавих історій з життя видатних осіб, вони надихають, пропонують корисні поради, нові ідеї і творчі рішення.

Книги допоможуть вам переглянути ставлення до власного часу, досягти балансу між особистими і діловими справами, навчать як покроково планувати день і втілювати задумане, ухвалювати тактичні і стратегічні рішення, визначати пріоритети, робити лише те, що найнеобхідніше, а найголовніше - як докласти мінімум зусиль щоб досягати успіху.

Читайте та перемагайте!

Всі запропоновані новинки є частиною фондів нашої бібліотеки і ви можете їх отримати, відвідавши нас за адресою: вул. Л.Толстого, 49, тел.: 288-30-12.

Теги: психологія,психологія успіху, самовдосконалення, саморозвиток, мотивуючи книги, література сучасна, книги цікаві, нові надходження, книжкові новинки

Трейсі, Брайан. Трейсі, Брайан.
Максимум успішності. Стратегії і навички для розкриття прихованного потенціалу [Текст] = Maximum Achievement : Популярне видання / Пер. з англ. О.Замойської. - Харків : Книхковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2018. - 336 с.
Чому одні люди успішні, а інші - ні? Брайан Трейсі знайшов відповідь на популярне запитання. Автор пропонує ефективну серію кроків для досягнення успіху, в основі якої лежать елементи психології, релігії, філософії, бізнесу, економіки, політики та історії. Ви зможете навчитися концентруватися на тому, що робите, бути переконливим та позитивним, використовувати 100% свого потенціалу. Більшість людей, які пройшли курси Брайана Трейсі, значно підвищили свій фінансовий прибуток та покращили життя
Маккеон, Грег. Маккеон, Грег.
Коротко і по суті. Мистецтво визначати пріоритети [Текст] = Essentialism: The Disciplined Pursuit of Less : Науково-популярне видання / Пер. з англ. А.Дудченко. - К. : Наш Формат, 2017. - 224 с.
Чи відчували ви коли-небудь, що викладаєтеся на повну, але не отримуєте бажаного результату Перепрацьовуєте й водночас не займаєтеся тим, чим потрібно.. Ґреґ Маккеон пропонує власну концепцію Есенціалізму, завдяки якій ви навчитеся помічати найсуттєвіше, відкидати непотрібне й устигати найважливіше. Автор переконує, що неможливо впоратися з геть усім і мати все: тільки нам вирішувати, на що витрачати свій безцінний час та енергію. Якщо ви прагнете дізнатися, як визначати пріоритети, робити лише те, що справді потрібно, а найголовніше - як докладати мінімум зусиль і досягати успіху, ця книжка саме для вас!
О'Коннор, Джозеф . О'Коннор, Джозеф .
Системне мислення. Пошук неординарних творчих рішень [Текст] / Пер. с англ. Н.Сисюк. - К. : Наш формат, 2018. - 240 с.
Наш світ - складна система. Ми не розуміємо багатьох речей, а тому мимохіть стаємо їхніми заручниками. Що більше зусиль докладаємо, то менш досяжною видається наша мета, а старі проблеми повертаються й накопичуються. Щоб узяти контроль над власним життям, варто навчитися системного мислення, адже тільки розуміючи справжнє підгрунтя подій, ми можемо змінювати на краще власні дії та довколишній світ. Системне мислення впорядковує думки та вчить бачити закономірності в подіях. Це вміння дає нам змогу підготуватися і навіть впливати на ці події. Книжка для всіх, хто цікавиться саморозвитком, методиками вирішення проблем, розвитком ефективних стратегій мислення
Вебб, Керолін Вебб, Керолін .
Живи на всі сто. Як зробити свій день продуктивним [Текст] : Науково-популярне видання / Пер. с англ. В.Глінки. - 2-ге вид. - К. : Наш формат, 2018. - 392 с.
Чи часто ваші дні складаються вдало? Ви встигаєте все, що запланували, колеги й шеф вами задоволені, удома панує гармонія, а головне - ви енергійні навіть наприкінці дня? Якщо такі дні для вас рідкість, то варто звернути увагу на поведінкову психологію. Керолін Вебб послідовно доводить, що поведінкова психологія може стати в пригоді, коли потрібно розібратися в собі та в людях й оптимізувати зусилля для досягнення щоденних цілей. Авторка дає максимально корисні поради: як покроково планувати день і втілювати задумане; як ухвалювати тактичні і стратегічні рішення; коли і як треба відпочивати та звідки черпати енергію. Поради, наведені у книжці, допоможуть усім, хто прагне почуватися комфортно на роботі, вчасно виконувати завдання, знаходити спільну мову з колегами й розкривати свої сильні сторони у професійному житті
Бекол, Джессіка . Бекол, Джессіка .
Право на помилку. 25 успішних жінок розповідають про те, чого їх навчили власні помилки [Текст] : Популярне видання / Пер. з англ. І.Вінничук. - К. : Книголав , 2018. - 272 с.
З чого починається шлях до успіху? І що може трапитися на ньому? Чи справді люди, які досягли вершин і так багато говорять про «цінності навчання на помилках», могли коли-небудь помилятися? Американська письменниця Джессіка Бекол вирішила глибше дослідити ці питання. В основі книжки «Право на помилку» - двадцять п’ять інтерв’ю з успішними жінками, які працюють у найрізноманітніших сферах: від мистецтва до фінансів та технологій. Усі вони зізнаються, що стали цілеспрямованими та позитивними лідерками лише завдяки власним помилкам і висновкам. Історії про серйозні життєві ситуації, кумедні епізоди та найжорсткіші робочі моменти, а також безліч корисних порад - ось що ви знайдете на сторінках цієї книжки. Це ідеальне чтиво для жінок, які лише починають власну кар’єру і прагнуть розвиватися, а також для кожного, на чию думку, успіх чекає лише на тих, хто ніколи не помиляється
Дакворт, Анжела. Дакворт, Анжела.
Крок за кроком. Як ентузіазм і наполегливість ведуть до мети [Текст] : Науково-популярне видання / Пер.з англ. О.Захарченко. - К. : Наш Формат, 2018. - 320 с.
Книжка Анжели Дакворт «Крок за кроком. Як ентузіазм і наполегливість ведуть до мети» стала бестселером The New York Times і Аmazon. 2016 року Forbes назвав її бізнес-книжкою, яку обов’язково варто прочитати, а Glamour - виданням із найкращими життєвими лайфхаками. Найочікуваніша книжка з лідерства 2016-го за версією Washington Post. + Що робить людей видатними? Чому одні часто зазнають невдач у житті, а інші досягають високих результатів? Не поспішайте пояснювати все природними здібностями. На численних прикладах і дослідженнях Анжела Дакворт переконує, що талант - не запорука успіху. Реальні досягнення можливі лише завдяки наполегливості та відданості власній справі. Хай би якими геніальними ви були, завдяки завзяттю ви матимете перевагу в будь-якій сфері
Воткінс, Майкл Воткінс, Майкл.
Час пішов... Підкори посаду за 90 днів [Текст] = The First 90 Days : Науково-популярне видання / Пер. з англ. С.Сарвіри. - К. : Наш формат, 2017. - 248 с.
Перехід на нове робоче місце - чудовий шанс реалізувати свій потенціал і вибудувати для себе іншу стратегію поведінки. Та водночас це й вирішальне випробування: деякі помилки під час перших трьох місяців роботи можуть коштувати вам кар’єри. У книжці «Час пішов» покроково описано процес переходу на нову посаду й імовірні труднощі на цьому шляху. Для покращення розуміння та закріплення ідей кожен розділ містить практичні поради, чек-ліст і систему самооцінювання. Завдяки цьому ви зможете виробити вміння швидко й ефективно адаптуватися на новому робочому місці. Саме це є запорукою подальшого успіху та кар’єрного зростання в будь-яких перехідних періодах і на будь-яких рівнях
Вандеркам, Лора Вандеркам, Лора.
Я знаю, як їй все вдається [Текст] : Тайм-менеджмент успішних жінок / Пер. з англ. А.Кухар . - К. : Книголав , 2018. - 432 с.
Існує стереотип, що жінка, яка займається розвитком кар’єри, навряд чи матиме щасливий шлюб, час для дітей, соціальне життя, хобі, не кажучи вже про повноцінний сон. Та балансу між особистими і робочими справами насправді можна досягти. Адже всі ці стереотипи просто ігнорують тих жінок, яким вдалося це зробити. Експертка тайм-менеджменту Лора Вандеркам вирішила не сліпо довіряти балачкам, а зібрати перевірені дані. Вона проаналізувала хронометражі з життя жінок, які заробляють щонайменше 0 000 на рік, і на прикладі сотень історій довела: не варто відмовлятися від того, що ви дійсно любите, потрібно лише правильно організовувати свій час. Книжка «Я знаю, як їй все вдається» навчить вас це робити і надихне побудувати життя, яке «працює»
Гарфорд, Тім Гарфорд, Тім.
Шкереберть. Як творчий безлад може змінити життя на краще [Текст] : Науково-популярне видання / Пер. с англ. Г.Кирієнко. - К. : Наш формат, 2018. - 272 с.
Де народжуються геніальні ідеї? За чистими столами бездоганно охайних офісів? Хто змінює світ? Люди, що мають налагоджене, упорядковане життя, існують за наперед продуманим сценарієм, добираються на роботу тим самим маршрутом, товаришують лише зі схожими на себе? Яким потрібно бути, щоб написати геніальну мелодію, винайти нові ліки, змінити хід історії, створити потужну бізнес-імперію, знайти справжнє кохання чи побудувати ідеальний дитячий майданчик? Відповіді на ці й безліч інших запитань знає Тім Гарфорд. Проаналізувавши сотні експериментів, досліджень і ситуацій, він зрозумів, як оминути пастки жорстокого світу, як не стати рабом машин, як розвинути креативність і створити щось дивовижне. Час прокидатися і творити нову реальність! А як саме - дізнаєтеся з книжки
Макдугал, Крістофер Макдугал, Крістофер
   Народжені бігати. Рух до безмежних можливостей [Текст] : Науково-популярне видання / Пер. с англ. О.Кацанівської. - К. : Наш формат, 2018. - 328 с.
Журналістові Крістоферу Макдуґалу вдалося з’ясувати таємниці здорового та тривалого бігу без травм і втоми. Навіть більше, кожен наступний кілометр може дарувати лише насолоду. Прагнучи відродити мистецтво руху, з наукових лабораторій Гарварду автор вирушає в Північну Америку, до індіанського народу тараумара, представники якого без відпочинку долають навіть 80-кілометровий марафон. Захопливі пригоди, описані у книжці, надихнуть вас на власні спортивні рекорди й переконають, що можливості людини - безмежні

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ