Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Читайте, молодіжка рекомендує!

Поділіться цією сторінкою:

Що може бути краще за цікаву книгу? В дорозі, після робочого дня вона не лише допоможе відволіктися від хвилювань та негативних новин, а й подарує задоволення.

Дивовижні історії, справжні почуття про руйнівну та цілющу силу кохання, про біль, якого воно може завдати, і про зцілення через прощення та прийняття. Про силу мистецтва й творчу енергію, яка повертає до життя, дарує надію та творить магію. Загадкові і романтичні пригоди – все це в добірці книжкових новинок зарубіжних авторів.

Тож скоріше до читання, котре не залишить вас байдужими!

Своїми враженнями діліться на нашій сторінці в Фейсбуці. Ми чекаємо.

Цікавого читання!

Всі представлені книги є частиною фондів нашої бібліотеки. Ви маєте можливість з ними ознайомитись, відвідавши абонементний відділ «Книголюб» за адресою: вул. Льва Толстого, 49.

Додаткову інформацію Ви отримаєте за тел. (044) 288-30-12 та в Електронному каталозі бібліотеки.

Гагеруп, Клаус Гагеруп, Клаус.
Вище за небо [Текст] : Повість / Гагеруп, Клаус ; Пер. з норв. Г.Кирпи; Худож. А.Стефурак. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. - 184 с.  Марі дванадцять років, вона худенька, у неї ріденькі коси, тонкі губи й сірувато-блакитні очі. Вона не любить свого імені й ненавидить своє тіло. Вона ніколи не буває приязною й доброю, а поводиться дуже непривітно й огидно. Єдина людина, з якою вона приятелює, це старенька, вічно всім невдоволена вчителька Ш’єр. Вони добре розуміють одна одну і разом переживають неймовірне, дивовижне й незабутнє літо. Окрім усього іншого, вони заходжуються шукати втрачене кохання вчительки , і тут Марі стають у пригоді всі особливості її вдачі
Данн, Сара Данн, Сара.
Дозвіл на зраду [Текст] : Роман / Данн, Сара ; Пер. з англ. Н.Климчук. - Харків : Віват, 2019. - 352 с. - (Художня література).
Ох уже ці маленькі містечка, де всі про кожного все знають. Чули про мільярдера Ґордона Аллена? Його супутниця життя - колишня офіціантка та ще й молодша від нього на сорок років. Та це нічого. Ліпше, аніж чутки про шкільного вчителя, який захотів стати жінкою. Бідолашна його дружина. До речі, щодо шлюбу… Знаєте, що Овен та Люсі тепер перебувають у «відкритому шлюбі»? О, так. Тепер вони півроку можуть спати з ким завгодно. Такий собі «дозвіл на зраду». Головна умова - не закохуватись. І в жодному разі не обирати коханцями мешканців містечка. Бо тут усі про всіх усе знають. Цікаво, чим це може закінчитись…
Коельйо, Пауло Коельйо, Пауло.
Хіпі [Текст] = Hippi : Роман / Коельйо, Пауло ; Пер. з порт. І.Оржицького. - Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2019. - 288 с.
Їх називали дітьми квітів. Вільні й дивні хіпі. А Пауло відрізнявся від них. Він був звичайним. Бразильський хлопець з еспаньйолкою, що мріяв стати письменником, побачити й пізнати світ і себе самого. Та одного дня Пауло відчув: уже час. Зібрав речі й вирушив у мандрівку. Не думав про те, що буде завтра, — як усі хіпі. Перу, Чилі, Аргентина, автостоп, випадкові зустрічі, незнайомі обличчя. В Амстердамі Пауло зустрічає дівчину-хіпі Карлу. Вона перевертає його світ і кличе в загадкову подорож до Непалу. Мандруючи з дивакуватими й таємничими супутниками через Європу та Центральну Азію, вони шукатимуть шлях до себе. І одне до одного
Мак-Каллоу, Колін Мак-Каллоу, Колін.
Тім [Текст] = Tim : Роман / Мак-Каллоу, Колін ; Пер. з англ. О.Оксенич. - Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля" , 2019. - 320 с.
Мері запросила Тіма попрацювати у неї в саду. Здавалося б, це початок класичного пристрасного роману між чоловіком та жінкою. Але цих стосунків не мало бути. Бо Мері - сорокап’ятирічна «стара діва», яка ніколи не знала кохання, а Тім - молодий хлопець із вродою античного бога. Щоправда, він має обмежені розумові здібності. Та саме ця дитяча наївність зачаровує Мері. Містечком шириться поговір: дурник і старушенція закохалися одне в одного. Родичі розгнівані та готові до рішучих заходів. Але право на кохання та щастя має кожен. Чи не так?..
Нельсон, Дженді Нельсон, Дженді.
Я віддам тобі сонце [Текст] = I'll Give You the Sun : Роман / Нельсон, Дженді ; Пер. з англ. Д.Березіної. - Харків : Віват, 2018. - 384 с.
Очима близнят Джуд і Ноа побачите світ, який стрімко змінюється. У ньому підліткові так важко знайти себе і своє місце, відстояти власне право бути інакшим. Ця книжка про родину, про міцний зв’язок між близнятами та про вибір дорослих, який впливає на долі дітей
Авеярд, Вікторія Авеярд, Вікторія.
Скляний меч [Текст] = Glass Sword : Роман / Авеярд, Вікторія ; Пер. з англ. Я.Стріхи. - К. : Наш формат, 2017. - 376 с.
Мapa нapoдилacя у cвiтi, дe кpoв визнaчaє дoлю. Apиcтoкpaти зi cpiбнoю кpoв’ю нaдiлeнi нaдпpиpoдними здiбнocтями, a пpocтoлюд iз бaгpянoю - пpиpeчeний їм cлужити. Здaвaлocя, тaк тpивaтимe вiчнo, дoки нe з’являютьcя нoвoкpoвки - люди з бaгpянoю кpoв’ю i xиcтoм, щo зaтьмapює cpiбниx. Мapa нaмaгaєтьcя зiбpaти влacну apмiю, щoб пopятувaти cвoїx пoбpaтимiв тa здoлaти пpeдкoвiчну тиpaнiю, i cтaє cимвoлoм визвoльнoї бopoтьби. Aлe вoнa poзумiє, щo зa peвoлюцiю дoвeдeтьcя плaтити cтpaшнoю цiнoю. Ким дiвчинa здaтнa пoжepтвувaти зapaди дocягнeння cвoєї мeти? I нa щo гoтoвий нoвий кopoль, щoб пoвepнути Мapу?
Денель, Яцек Денель, Яцек.
Кривоклят, або Ein Osterreichisches Kunstidyll [Текст] = Krivoklat : Роман / Денель, Яцек ; Пер. з пол. А.Бондара. - К. : Комора, 2018. - 160 с. Нечуваний акт вандалізму у художньому музеї сколихнув Європу. Газетні заголовки майорять згадками про Кислотного Вандала. Хто він? Що спонукало його до такого зухвалого нападу? Які приховані бажання ховаються за його палкими промовами у суді? І чи зможе черговий заклад для психічно хворих втримати його? Поки журналісти губляться в здогадках і вишукують все нові й нові факти біографії злочинця, а касирки в музеях скоса позирають на відвідувачів, співставляючи сотні облич із його фотографією, сам Кривоклят сидить на курсах арт-терапії Медичного центру "Замок Іммендорф" і обмірковує черговий план. Новий роман Яцека Денеля – сповнений чорного гумору, написаний на одному подиху твір про мистецтво, любов і людину, яка не боїться кинути виклик суспільству
Кіз, Деніел Кіз, Деніел.
Притулок пророцтв [Текст] = The Asylum Prophecies : Роман / Кіз, Деніел ; Пер. з англ. С.Берлінець, В.Куча. - Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля" , 2019. - 320 с.
Насправді зброя не здатна вбити. Поки вона лежить у шухляді чи в арсеналі, це звичайний предмет, такий самий, як ложка чи ручка. Зброя - лише інструмент. Знаряддям убивства вона стає тільки тоді, коли опиняється в руках убивці. Рейвен ніколи й нікому не хотіла завдати шкоди. Але вона - бомба сповільненої дії. Те, що зберігає її пам’ять, здатне занурити світ у кровопролитну війну. Або врятувати сотні невинних життів. Рейвен - смертельна зброя. Усе залежить від того, до чиїх рук вона потрапить…
Мак-Каллоу, Коллін Мак-Каллоу, Коллін.
Янголятко [Текст] = Angel Puss : Роман / Мак-Каллоу, Коллін ; Пер. з англ. І.Паненко. - Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2019. - 336 с.
Книжка про долю і любов дівчини на ім’я Гаррієт Перселл. Перше нерозділене кохання, серйозна сварка з батьками, переїзд до будинку малознайомої жінки і дитина, німа дівчинка, яку Гаррієт називає просто - Янголятко. Усе це тільки початок. Початок книжки, початок життя Гаррієт. Далі буде ще багато друзів, багато чоловіків. А поруч завжди буде кмітливе, мовчазне та світле Янголятко...
Сандрель, Жульен Сандрель, Жульен.
Кімната чудес [Текст] = La chambre des merveles : Роман / Сандрель, Жульен ; Пер. з франц. І.Шагової. - Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2019. - 192 с.
Це був звичайний робочий ранок, і Тельмі ніколи було слухати сина-підлітка Луї. А він хотів поділитися найважливішим: Луї уперше закохався. Але робота попри все. Робота, яку незабаром вона зненавидить і з якої звільниться, бо її єдиний син потрапив під колеса вантажівки і опинився у комі. Якщо протягом місяця він не прийде до тями, його відключать від апарату підтримки життєдіяльності. Тельма почувається винною у тому, що сталося. Луї - найдорожче, що в неї є. Тільки диво може повернути його до життя… У кімнаті сина жінка знаходить його щоденник. У ньому - список мрій Луї. Усе, що він хотів би зробити у своєму житті. Тельма має здійснити їх усі - це єдине, що вона може зробити для сина…

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ