Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Всесвіт DC

Поділіться цією сторінкою:

Запрошуємо шанувальників мальованих історій та видань в унікальний всесвіт від DC Comics. Який ось уже на протязі 80 років невпинно знайомить нас з новими супергероями і поповнюється пригодами популярних персонажів. Сьогодні комікси називають «дев’ятим мистецтвом», найяскравішим протестом проти соціальної несправедливості. Вони вже стали невід'ємною частиною культури. В коміксах все тримається на цікавій ідеї. Імена таких героїв як Бетмен та Супермен відомі у всьому світі, глядачі з радістю ходять в кіно на блокбастери, зняті за коміксами, а фанати відвідують фестивалі. Комікси бувають дуже різними за стилістикою та тематикою, тож кожен у них знайде щось своє.

Темний Лицар (The Dark Knight), Найбільший в світі Детектив (The World's Greatest Detective), Лицар Готема (Gotham Knight), "Сірник" Мелоун ("Matches" Malone), Детектив (Detective), Бетсі (Bats), Миша (The Bat), Лицар помсти (Knight of Vengeance), Проклятий Бетмен (The Goddamn Batman), Джек Шоу (Jack Show), Бог Знань (God of Knowledge), Мордекай Уейн (Mordecai Wayne), Архіваріус (Archivist), Бруно Діаз (Bruno Diaz) – все це прізвиська одного героя. «Бетмен» – триваюча серія коміксів за участю супергероя DC Comics Бетмена в якості головного героя. Він є одним з найпопулярніших і відомих героїв коміксів. Бетмен – безстрашний захисник Готема, який вже давно став його символом, один тільки його силует вселяє страх в серця злочинців цього міста і в той же час наділяє спокоєм мирних жителів. Але у Бетмена, як і у всіх костюмованих героїв, є альтер-его, інша сторона його особистості. Альтер-Его Бетмена – Брюс Уейн – мільярдер-промисловець, який успадкував стан і компанію батька, відомий бешкетник, плейбой і філантроп. За довгі роки боротьби зі злочинністю Бетмен домігся поваги, як самих злочинців, так і борців з ними.

І ще один не менш цікавий графічний роман «Пісочний чоловік» («The Sandman») – серія коміксів, створених за сценарієм Ніла Ґеймана. «The Sandman» – це чаклунська суміш міфу і темної фентезі, де сплітаються воєдино безліч жанрів. Подібних саг, де одна таємнича історія плавно перетікає в іншу, не менш таємничу, світ графічних романів раніше не бачив. «The Sandman» знайомить читачів із чарівним і темним світом снів та жахіть – домом Морфея, Повелителя снів, і його роду, Безмежних.

Пориньте у світ коміксів!

Мерфі, Шон Мерфі, Шон.
Бетмен: Білий Лицар [Текст] : Графічний роман / Мерфі, Шон ; Худож. М.Голлінгсворт; Пер. з англ. М.Дубини. - К. : РІДНА МОВА, 2019. - 232 с. : іл.
У світі, де Принц Злочинності Клоун вилікувався від божевілля, чоловік, відомий як Джек Нап’єр, поставив собі мету вилікувати місто, яке колись тероризував. Після примирення зі своєю багатостраждальною партнеркою, Гарлі Квінн, він запускає докладно сплановану кампанію з дискредитації єдиної особи, яку він вважає справжнім ворогом Ґотема – Бетмена. Його хрестовий похід викриває корупцію, що панувала в поліцейському департаменті Ґотем-сіті десятки років. Нап’єр стає депутатом міськради та народним героєм. Та коли гріхи його минулого повертаються й загрозливо нависають над усім, чого він досяг, різниця між рятівником і нищівником починає тріщати по швах як для Джокера, так і для Бетмена – а разом із нею й надія на майбутнє Ґотема
Леб, Джеф Леб, Джеф.
Бетмен: Довгий Гелловін [Текст] = Batman: Long Halloween : Графічний роман / Леб, Джеф ; Худож. Т.Сейл; Пер. з англ. Є.Музиченко; Передмова К.Нолана, Д.Гоєра. - К. : РІДНА МОВА, 2018. - 392 с. : іл.
Це не просто комікс. Це епічна трагедія». – Крістофер Нолан (режисер фільму «Темний лицар повертається») Герой у костюмі, що доходить гіркого висновку – не довіряй нікому. Кримінальний бос, що намагається попередити розпад імперії. Чесний окружний прокурор, що приховує страшну таємницю. А також дружба, що може бути зруйнована навіки. Усе це чекає на вас у детективному романі «Довгий Гелловін»
Міллер, Френк Міллер, Френк.
Бетмен: Повернення Темного лицаря [Текст] = Batman. The Dark Knight Returns : Графічний роман / Міллер, Френк ; Худож. Л.Варлі, Клаус Дженсон; Пер. з англ. Я.Лимар. - К. : РІДНА МОВА, 2018. - 232 с. : іл. Бетмен: Повернення Темного лицаря «...можливо, найкращий з будь-коли опублікованих коміксів...» – Стівен Кінг «Такої оповіді ще не було. Вона для тих, для кого комікси – це мистецтво» – Washington Post
Снайдер, Скотт Снайдер, Скотт.
Бетмен. Книга 4: Нульовий рік - Таємне місто [Текст] : Графічний роман. Кн.4 / Снайдер, Скотт ; Худож. Г.Капулло, Пер. з англ.О.Оксенич . - К. : РІДНА МОВА, 2019. - 176 с. : іл.
До того, як почалася ера супергероїв – до того, як Бетмен розправив крила, аби захистити невинних і покарати зло – Брюс Вейн, блудний син Ґотема, на кілька років зник. Але то був саме той покрив темряви, якого потребував Брюс. Патрулюючи вулиці Ґотема під різними прикриттями, він розпочав свою кар’єру безликого самосудника
Снайдер, Скотт Снайдер, Скотт.
Бетмен. Книга 6: Нічна зміна [Текст] : Графічний роман. Кн.6 / Снайдер, Скотт ; Худож. Г.Капулло; Пер. з англ.О.Оксенич . - К. : РІДНА МОВА, 2019. - 224 с. : іл.
Беручись до Бетмена, Скотт Снайдер та Ґреґ Капулло запалили світ коміксів «СУДОМ СОВ», «СМЕРТЮ СІМ’Ї» та «НУЛЬОВИМ РОКОМ». Вперше всі події, що сталися в проміжках між історіями, зібрані під однією обкладинкою. Тут Бетмен оплакує сина, заглиблюється у надра лікарні Аркем і вистежує серійного вбивцю. Охоплюючи минуле, теперішнє та майбутнє, «БЕТМЕН: НІЧНА ЗМІНА» розширює і доповнює одну з найулюбленіших серій коміксів
Снайдер, Скотт Снайдер, Скотт.
Бетмен. Книга 3: Смерть сім'ї [Текст] = Batman. Volume 3. Death of the Family : Графічний роман. Кн.3 / Снайдер, Скотт ; Худож. Г.Капулло, Д.Глайпіон; Пер. з англ.О.Оксенич . - К. : РІДНА МОВА, 2018. - 176 с. : іл.
Джокер повернувся, і він став смертоноснішим і підступнішим, ніж будь-коли раніше. Схоже, цього разу його мішень – не Темний Лицар. Натомість усю свою злість і ницість Джокер спрямував на комісара Ґордона, Альфреда, Робіна, Найтвінґа, Бетґьорл, Червоного Ковпака та Червоного Робіна… на єдину родину, яка залишилася в Брюса Вейна. Принц-Клоун злочинності Ґотема вчинить найбільш непередбачуваний, жорстокий і психопатичний напад на все те, що любить Бетмен. Чи зможе Бетмен зупинити найбожевільнішу атаку свого затятого суперника? Чи йому доведеться заплатити за розкриття смертельної таємниці всім тим, що він зміг збудувати?
Снайдер, Скотт Снайдер, Скотт.
Бетмен. Книга 5: Нульовий рік - Темне місто [Текст] = Batman. Zero year - Dark city. Volume 5 : Графічний роман. Кн.5 / Снайдер, Скотт ; Худож. Г.Капулло; Пер. з англ.О.Оксенич . - К. : РІДНА МОВА, 2019. - 256 с. : іл.
Коли суперлиходій, відомий як Загадник, спричиняє відключення електрики по всьому Ґотему, рано чи пізно під покривом темряви почнуть з’являтися інші подібні злочинці. Тепер Бетмену доводиться об’єднатися з Джимом Ґордоном, аби врятувати Ґотем-сіті не лише від ігор збоченого розуму Загадника, але й від таємничішого, хоча й не менш смертельного ворога – доктора Смерті…
Гейман, Ніл Гейман, Ніл.
The Sandman. Пісочний чоловік. Том 3. [Текст] : Графічний роман. Том 3 : Країна снів / Гейман, Ніл ; Передм. С.Еріксона; Худож. К.Джонс; М.ДжонсІІІ; Ч.Весс; К.Доран; Пер. з англ. О.Оксеніч. - К. : РІДНА МОВА, 2019. - 184 с. : іл. Чотири унікальні оповідання утворюють собою цей гобелен третьої з дванадцяти книг повного зібрання Пісочного чоловіка: нагороджена Всесвітньою премією фентезі оповідь про першу виставу шекспірівського «Сна літньої ночі», історія Калліопи, прекрасної музи, котру полонив романіст, аби втамувати свою потребу у матеріалі; котячий погляд на людську тиранію і останній спогад безсмертної, незнищенної жінки, яка хоче лише померти. На додачу опубліковано оригінальний сценарій «Калліопи» з примітками автора й художника
​Гейман, Ніл Гейман, Ніл.
The Sandman. Пісочний чоловік. Том 4 [Текст] : Графічний роман. Том 4 : Пора туманів / Гейман, Ніл ; Передм. Г.Еллісона; Худож. К.Джонс, М.Дрінгенберг, М.ДжонсІІІ, М.Вогнер, Дж.Претт, Д.Джордано; Пер. з англ. О.Оксеніч. - К. : РІДНА МОВА, 2019. - 184 с. : іл.
Десять тисяч років тому Морфей, Король Снів, прирік жінку, яка його кохала, до вічного прокляття. У «ПОРІ ТУМАНІВ» Безмежні, інші члени його безсмертної родини, переконують його в тому, що це несправедливо. Аби виправити це, Сон мусить здійснити подорож до Пекла аби врятувати свою вигнану любов. Однак, Люцифер, Повелитель Пекла, присягнувся знищити Морфея, і має для цього витончений план…

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ