Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

ТОП-5 найкращих книжок осені від наших бібліотечних експертів

Поділіться цією сторінкою:

Щороку поціновувачі української літератури з нетерпінням очікують нових презентацій книжкового ринку. Твори сучасних вітчизняних авторів мають здатність «брати в полон» читачів ледь не з перших сторінок. Книголюби завзято знайомляться з новими героями та з нетерпінням чекають розвитку сюжетної лінії.

Наші бібліотечні експерти готові вас здивувати. Переглянувши полички з новинками літератури, вони вже підготували для вас ТОП-5 найкращих книжок осені, які варті уваги, щоб ваші книжкові дні були яскравими та насиченими.

Андрухович, Юрій Андрухович, Юрій Ігорович.
Радіо Ніч [Текст] : Роман / Андрухович, Юрій Ігорович. - Чернівці : Меридіан Черновіц, 2021. - 456 с. - ISBN 9786177807123
Новий роман українського письменника Юрія Андруховича «Радіо Ніч» – без сумніву, книга для уважного читання, якщо любите смакувати тексти і вишукану мову. За словами літературного редактора книжки Олександра Бойченка, це «найгостросюжетніший, а водночас найліричніший твір автора. Простір, у якому авантюрний роман зустрічається з фентезі, а Девід Бові – з мандрівними музикантами Середньовіччя». Цей твір включено до трійки фіналістів книжкової премії "Еспресо. Вибір читачів 2021" у Номінації "Література для дорослих".
Винничук, Юрій Винничук, Юрій.
Вілла Деккера [Текст] : Роман / Винничук, Юрій Павлович. - Увага! Книга призначена для дорослої аудиторії. - Харків : Фабула, 2021. - 304 с. : іл. - Назви вулиць, проспектів і площ довоєнного Львова: с.301; Про автора: с.303. - ISBN 9786175220016
Читати історико-кримінальні романи з під пера Юрія Винничука – це суцільне задоволення. Роман «Вілла Деккера» починається за два тижні до початку Другої світової війни, а закінчується початком радянської окупації Львова. Ретродетектив і політичний трилер в одному флаконі. Нічний репортер, блукаючи довоєнним Львовом, намагається вполювати душогуба. Та ще не відомо, хто мисливець, а хто жертва.
Кідрук, Макс Кідрук, Макс.
Бот. Атакамська криза [Текст] : Роман / Кідрук, Макс Іванович. - Харків : Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2020. - 544 с. : іл. - Післямова авт.: с.522; Додаток А: с.533; Додаток Б: с.540. - ISBN 9786171268340
Пропонуємо книгу «Бот. Атакамська криза» українського письменника Максима Кідрука – автора першого українського технотрилера. «Бот» – гостросюжетний роман, який з ніг на голову переверне ваше  уявлення про українську літературу. Це соковите поєднання сучасних технологій, людської психології та чисто голлівудського «екшену».
Роздобудько, Ірен Роздобудько, Ірен.
Фаріде [Текст] : Роман-апокриф / Роздобудько, Ірен Віталіївна. - К. : Нора-Друк, 2021. - 232 с. - Від автора: с.3. - ISBN 9789666880683
Книги Ірен Роздобудько люблять і читають в Україні та за її межами. Ми також не змогли обійти увагою новий роман сучасної української письменниці, журналістки, ілюстраторки та сценаристки. Роман «Фаріде» – це апокриф з життя кримських татар. Болюча історія, яка відбувається під час Другої світової війни. Героїнею книги є кримсько-татарська дівчина, котра під час окупації Криму нацистами рятує єврейських дітей від неминучої смерті. А на цілу епоху пізніше її, вже стару жінку, розшукують 80 врятованих нею дорослих людей.
Сняданко, Наталія Володимирівна Сняданко, Наталія Володимирівна.
Перше слідство імператриці [Текст] : Роман / Сняданко, Наталія Володимирівна ; Худож. В.Черняховської. - Л. : Видавництво Старого Лева, 2021. - 272 с. - ISBN 9786176796022
Для шанувальників ретродетективів пропонуємо до вашої уваги новий роман письменниці та перекладачки Наталки Сняданко «Перше слідство імператриці», у якому авторка проводить читача кількома епохами та країнами, а також знайомить з цілком реальними історичними постатями: Єлизаветою Сіссі Баварською, Францом Йозефом та іншими.
Роман Наталки Сняданко за документальними матеріалами життя і пригод імператорської родини занурює читача в карколомну детективну історію з політичним підтекстом. У центрі розповіді – рідкісна скрипка, на якій грав ще Моцарт. Сторінка за сторінкою читач пройде ланцюжок моторошних подій та відкриє цілий ряд таємничих загадок.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ