Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

«І стоїть золотоверхий Київ»

Поділіться цією сторінкою:

Золотоверхий Київ, овіяний легендами й уславлений героїчними сторінками багатовікової історії, давно здобув визнання і захоплення в світі, приваблюючи своєю неповторною красою та гостинністю.

Київ - одне з найдавніших європейських міст. Через Київ впродовж багатьох віків здійснювалися економічні й культурні зв’язки двох Європ з різною політичною долею — Східної і Західної.

Книги відкриють вам Київ з невідомих сторін, розкажуть про забуті куточки міста, що мають дивовижну історію, де кожен дім зберігає тисячолітню пам’ять про наше драматичне минуле…

Читайте, дивуйтесь та відкривайте рідне місто знов і знов!

Запропоновані книги є частиною фондів нашої бібліотеки і ви можете їх отримати, відвідавши нас за адресаю: вул. Гетьмана Павла Скоропадськго, 49, тел.: 288-30-12.

 Ще більше книг в нашому електронному каталозі  бібліотеки


 

Ілюстрована історія Києва.- К.: Фенікс, 2012.-424 с.,: іл. ISBN 978-966-651-980-4
Київ - одне з найдавніших європейських міст. Вчені Національної академії наук України, які працювали над цією книгою, прагнули донести до сучасного читача основні закономірності розвитку багатовікової історії міста.
Київ народжувався на місці поселень полянського племінного союзу і поступово поширював свій політичний та культурний вплив на величезний простір Східної Європи. Будучи національним центром українського народу, він одночасно посів почесне місце в історії російського та білоруського народів. Через Київ впродовж багатьох віків здійснювалися економічні й культурні зв’язки двох Європ з різною політичною долею — Східної і Західної.
Тепер, коли на наших очах виникають контури єдиної Європи, внесок Києва і киян у розвиток європейської та світової цивілізації стає предметом загального інтересу. Працюючи над книгою, її автори враховували це. Авторський колектив використав праці своїх попередників, але подав власний погляд на багатобарвну, героїчну, часом трагічну історію міста-героя Києва - політичного, економічного і духовного центру сучасної незалежної України.
Друг, Ольга Друг, Ольга Миколаївна.
Вулицями старого Києва [Текст] : Науково-популярне видання / Друг, Ольга Миколаївна ; Під ред. Л.Дячишиної; Пер. англ. Т.Шмігер. - Львів : Світ, 2013. - 512 с. : іл. - (Історичні місця України).
«Вулицями старого Києва» – це розповідь про центральні історичні райони Києва, особливості формування архітектурного середовища міста, про його вулиці, будинки, храми, зокрема, давні архітектурні ансамблі – Софію Київську та Києво-Печерську лавру – об’єкти світової спадщини.
У книзі широко використовуються матеріали державних архівів, музеїв та бібліотек, наводяться маловідомі, але не менш цікаві факти, взяті з архівів старовинних київських родин, нащадки яких і сьогодні живуть у місті. Видання багато ілюстроване. Давні й сучасні світлини, акварелі, літографії, гравюри, живописні твори (близько 1000 ілюстрацій) допомагають сформувати цілісний образ столиці України, прадавнього міста з півтора тисячолітньою історією.
Лазаревський Г. О. Лазаревський Г. О.
Київська старовина
. - К. : МАУП, 2007. - 624с: іл. - (Б-ка українознавства; Вип. 11).ISBN 966-608-675-1
Гліб Олександрович Лазаревський (1877-1949) — син відомого вченого і друга Тараса Шевченка — Олександра Матвійовича Лазаревського.
Праці Гліба Лазаревського розпорошені по різних часописах, окремим виданням друкуються вперше. Вони цікаві сучасному читачеві величезним обсягом культурологічної та історичної інформації, численними історичними документами і фактами, що часом вперше надаються в науковій обіг.
Книга розрахована на спеціалістів-літературознавців, істориків, політологів, а також для найширшого загалу читачів.
Малаков, Дмитро. Малаков, Дмитро.
Київ Столітньої Давнини [Текст] : Екскурсія у місто початку 20-го століття: Фотоальбом / Малаков, Дмитро , Прибєга, Андрій ; Переднє слово Д.Малакова; Пер. на англ. О.Подшибіткіної, Ю.Сірош. - К. : Мистецтво, 2018. - 320 с. : іл.
Величний Київ – столиця України – має багатовікову історію та вирізняється серед міст Східної Європи своєю неповторною красою. Видання пропонує читачеві цікаву екскурсію у місто початку ХХ століття. Подорож побудована на ретельно підібраній колекції поштівок з краєвидами Києва столітньої давнини та починається із Софіївської площі, веде до схилів Дніпра, спускається на Поділ і знову повертається у Верхнє місто, щоб продовжитись по Володимирській вулиці, прогулятися Хрещатиком, Липками, Печерськом та околицями. Видання адресоване шанувальникам старовини, мандрівникам, гостям Києва, широкому загалові читачів
Третьяков, А. П. Третьяков, А. П.
Старий Хрещатик і його домовласники [Текст] : Науково-популярне видання / Третьяков, Аркадій Павлович. - К. : Сучасний письменник, 2019. - 328 с. : іл.
Ця книга про центральну вулицю Києва - Хрещатик, яка є своєрідним символом нашого міста. Вулиця з'єднує Старе місто, Печерськ та Поділ і перетинає три площі - Європейську, Незалежності і Бессарабську. Розповідь про кожен будинок на старому Хрещатику, про архітектуру, архітекторів, жителів, домовласників, суспільне життя і торгівлю. Книга цікава киянам, гостям Києва, дослідникам

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ