Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Фентезі Джонатана Страуда

Поділіться цією сторінкою:

Фентезі дає читачеві можливість не стільки втекти від дійсності, скільки відшукати „справжню“, сакральну реальність задля відновлення душевної рівноваги (Джон Рональд Руел Толкін).

З 24-го лютого ми всі весь час знаходимось у стресовому стані, настрій коливається від паніки до ейфорії і навпаки. Теж саме відбувається з нашими дітьми, особливо підлітками,  Дітям старшого віку зараз дуже складно, адже вони уже розуміють, що відбувається, але ще не мають достатньо життєвого досвіду, щоб ефективно боротися зі своїми емоціями.

Для того щоб зберегти себе і свій розум потрібно дозволити організму відпочити та відновити ресурс. Допомогою в цьому стають книги і читання в тому числі. До вашої уваги фентезі Джонатана Страуда.

Фентезі взагалі - це різновид фантастики в якому поєднані мотиви чарівництва, магії, рицарського етносу тощо. Але це не є втеча від реальності! Фентезі створюється з метою занурення у псевдо­міфологічний світ, щоб відродити духовне начало людини. Фентезі Дж.Страуда насамперед розповідає нам про інші (магічні) світи, де існують незмінні моральні цінності людства. Джонатан Страуд (Jonathan Stroud) - британський письменник у жанрі підліткового фентезі. Насамперед відомий серіями книг «Бартімеус» та «Агенція «Локвуд & Кo».

Народився 27 жовтня 1970 року у Бедфорді, Велика Британія. Дитинство провів у Сент-Олбансі. З раннього віку почав писати власні оповідання. З семи до дев'яти років він часто хворів, тому проводив більшість часу у лікарнях або вдома у ліжку. Аби не було нудно, він розважав себе книгами та історіями. Закінчив Йоркський університет за фахом англійська література, після чого працював у Лондоні редактором у видавництві Walker Books. 2003 року було видано роман Страуда під назвою «Бартімеус: Амулет Самарканда» - першу частину фентезійної «Трилогії Бартімеуса». Саме через цю книгу письменник здобув популярність у всьому світі.

У фонді нашої бібліотеки представлені шість книг автора. Ви маєте можливість з ними ознайомитися, відвідавши бібліотеку за адресою:  вул. Льва Толстого, 49., конт. тел.: (044) 288-30-12

 

Страуд Джонатан У Лондоні, для якого магія - звичайна справа, чимало демонів. Їх закликають чарівники, щоб ті виконували їх доручення. Одного разу юний Натаніель теж вирішує вдатися до допомоги джина щоб помститися ворогу. Але викликати стародавнього джина та контролювати його - дві абсолютно різні справи... Бартімеус все ж виконує волю свого господаря та викрадає амулет Самарканда, але пригоди джина та молодого чарівника тільки починаються! Загадкові вбивства, погоні, змови... Все це сплітається в запаморочливий сюжет «Амулета Самарканда»!
Страуд Джонатан Дві тисячі років минуло відтоді, як джин Бартімеус, непереможний у битвах, заприязнився з великим магом Птолемеєм. Однак тепер, на Землі, потрапивши в рабство до чарівника Ната­ніеля, Бартімеус відчуває, як швидко він підупадає на силі… Тим часом Кіті Джонс, переховуючись у Лондоні, хитромудрим чином набуває знань з магії та демонології. У неї є план, який, як сподівається Кіті, покладе край нескінченній ворожнечі між джинами і людьми. Проте для того, щоб здійснити цей план, їй треба розкрити таємниці минулого Бартімеуса
У захопливому фіналі «Трилогії Бартімеуса» Натаніель, Кіті та Бартімеус викривають найстрашнішу змову і опиняються перед найнебезпечнішою загрозою в усій історії магії. Та найгірше, що для цього їм доведеться поборотися самим з собою…
Страуд Джонатан Ми знову в Лондоні, контрольованому чарівниками, яким служать джини, африти, фоліоти та інші химерні мешканці світу духів. У юного мага Натаніеля - тепер уже помічника міністра внутрішніх справ - новий клопіт. У місті почастішали таємничі атаки на магічні установи й заклади. Дедалі нахабніше поводиться підпільна організація «Спротив», що взяла собі за мету повалити владу чарівників. І найголовніше: у Лондоні з'явився ґолем - моторошне велетенське чудовисько, непід­датливе до будь-якої зброї й заклять, яке нищить на своєму шляху геть усе. На наших героїв - Натаніеля і його норовистого, але могутнього джина Бартімеуса чекають нові випробування і неймовірні пригоди...
Страуд Джонатан Потужна навала потойбічних гостей збиває з пантелику поліцію й викликає протести по всьому Лондону. З’являються відомості про появу нових привидів - скажімо, криваві сліди на сходах чи химерні звуки й примарні постаті в універсальному магазині. Агенція «Локвуд і К°» продовжує виявляти свою майстерність у знешкодженні духів. Водночас Люсі Карлайл відчуває справжній стрес, коли Локвуд і Джордж знайомлять її з їхньою новою помічницею - надміру акуратною й старанною Голлі Манро… Чи зможе їхня команда переступити через особисті переживання? Чи, може, недобрі почуття лише завдадуть їм зайвого клопоту? Небезпека насувається, напруження посилюється, стосунки між героями переходять на новий рівень - усе це в моторошній і цікавій третій частині серії «Агенція "Локвуд і К°"»
Страуд Джонатан На території Лондона виникла зловісна проблема: різноманітні примари, привиди та духи з'явилися по всьому місту, і ведуть вони себе не зовсім приязно. Але існують молоді люди, що володіють психічними здібностями, необхідними для того, щоб побачити та викорінити цих надприродних ворогів. Виникло багато різних агентств по виявленню паранормального, вони готові братися за небезпечну роботу, і звичайно ж, вони знаходяться в жорсткій конкуренції за бізнес. За сюжетом книги відважна і талановита Люсі Карлайл об'єднується з Ентоні Локвудом, харизматичним лідером одного невеликого агентства, яке працює незалежно. Після того, як завдання призводить до жахливого відкриття і катастрофічного кінця, Люсі, Ентоні, і їх саркастичний колега Джордж змушені взяти участь в небезпечному розслідуванні, що стосується одного з найбільш часто відвідуваних будинків в Англії. Чи вдасться Локвуду і Ко пережити легендарну Сходи, що кричать і Червону Кімнату?
Страуд Джонатан  До агенції «Локвуд і К?» - завзятого Ентоні Локвуда, книголюба Джорджа Кабінса та відважної Люсі Карлайл, найкращих лондонських фахівців із знешкодження привидів, - звертаються нові клієнти з проханням допомогти їм під час ексгумації тіла Едмунда Бікерстафа, лікаря вікторіанської доби, який усе життя намагався налагодити спілкування з мерцями. Домовину лікаря слід старанно запечатати, щоб запобігти будь-яким втручанням надприродних сил. Усе триває чудово, аж поки Джорджева цікавість не привертає увагу страхітливого фантома…

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ