Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Про що говорить Король?

Поділіться цією сторінкою:

Чи дивилися ви фільм „Король говорить!”? А „Небезпечний метод” з Кірою Найтлі? Чи не бувало у вас під час перегляду відчуття того, що чогось важливого у фільмі бракує, а дещо, навпаки, зайве?.

А яке виникає здивування, коли після перегляду фільму, читаєш книгу і розумієш, наскільки вона змістовніша і цікавіша, наскільки глибше розкриваються характери героїв, їх життя та навколишній світ!...

Ми пропонуємо вам переконатись, що краще - книга чи фільм? Для цього ми підібрали для вас твори, за якими були зняті останні новинки кінопрокату! Насолоджуйтесь та робіть висновки!!!

Справжнє відкриття в сучасному літературному житті - книги-відкриття!!!

 
 

 

      Лог. М., Конради П.
Король говорит! [Текст] / Пер. с англ. И.Проценко.-СПб.: Азбука, Азбука-Аттикус, 2012.- 256 с.
Достовірна історія про те, як незнаний логопед із Австрії допоміг англійському королю Георгу VI вилікуватись від заїкуватості і стати справжнім лідером нації. Ним був емігрант із Австралії на ім’я Лайонел Лог. Одноіменний британський фільм «Король говорит!» став кращим фільмом 2010 року, він нагороджений премією «Оскара».

 
 

 

Хэмптон К.
Опасный метод [Текст] / Пер. с англ. Е.Петровой.- СПб.: Азбука, Азбука-Аттикус, 2012.- 224 с.
Дві п’єси «Лечение словом» і «Полное затмение» стали раптовим і гучним кіновтіленням. Бо заворожуюча історія кохання і хроніка суперництва між розумом і інстинктом - найпопулярніші теми для втілення їх в життя як на театральній сцені, так і в кіномистецтві.

 
 

 

Джойс Г.
Безмолвная земля [Текст] / Пер. с англ. А.Сафронова.-СПб.: Азбука, Азбука-Аттикус, 2012.- 256 с.
Зворушлива історія кохання і надзвичайно тяжке випробування, яке тільки може загрожувати. Романтичні почуття з відтінком жаху – гімн напівзабутому нами відчуттю неминучого дива. Самотність і безвихідь… Випробуванням служить міцна любов. Захоплені читачі вважають книгу сучасною класикою, справжнім шедевром. Історія підкорила і кіноредактора Дж.Кауфмана на екранізацію «Безмолвной любви».

 
 

 

Марк Леви.
Где ты? [Текст] / Пер. с фр. О.Косовой.-М.: Иностранка, Азбука-Аттикус, 2012. – 336 с.
Елегійні роздуми наповнені спогадами про швидкоплинне дитинство, яке давно закінчилось… Мета допомагати нужденним спонукає героїню Сьюзен до жертовності і навіть до зречення від щасливого кохання. А чи принесе це для закоханих щастя? Відповідь на сторінках захоплюючого роману.

 
 

 

Хеммингс К.Х.
Потомки [Текст] / Пер. с англ. С.Теремязевой.-СПб: Азбука, Азбука-Аттикус, 2012.- 320 с.
Книга про заплутані стосунки дітей і батьків. Зміст вражає… Від прочитаного неймовірно потішно і разом з тим сумнувато… Твір розумний, дотепний, з привабливою гіркою іронією. Роман «Потомки» не схожий на інші книги, ось чому для цього дебютного роману простелена дорога на екрани.

 
 

 

Кляйн Р.
Дневник мотылька [Текст] / Пер. с англ. Е.Калявиной. - СПб.: Азбука, Азбука-Аттикус, 2012.- 288 с.
Шедевр сучасної неоготики! Історія про ледь помітну розмежованість між маренням, уявою і реальністю. Героїня живе в світі фантазій. Їй притаманні відчуття болю, спричинені ревнощами і багатою уявою. І все це вона повірила своєму щоденнику. Книга «Дневник мотылька» теж екранізована.

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ