Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Літо...Пора шкільних канікул, активного відпочинку і... КНИГИ???

Поділіться цією сторінкою:

А що роблять Ваші діти на канікулах, поки ви – на роботі? Бешкетують, фарбують новенькі меблі, проводять кулінарні експерименти з тістом та мукою? Чи розмальовують сусідські балкони??? Або, навпаки, сидять за комп’ютером цілий день???  

Так хочеться влітку зайняти дитину чимось цікавим, та водночас корисним та пізнавальним... Ми знаємо, як вирішити цю проблему!!! Пропонуємо вам підбірку  сучасних дитячих книжок на найрізноманітніші теми!!! Задоволеними залишаться абсолютно всі – і любителі неймовірних пригод і загадок, і шанувальниці романтичних історій про дружбу і кохання, і найдопитливіші юні дослідники!!! Зробіть своїй дитині подарунок – підберіть їй цікаву книгу і вона з користю проведе літні канікули!!! Звертайтеся до нашого абонементного відділу і ми допоможемо підібрати для вашої дитини саме те, що треба!!

Книги українських авторів

Левицька, Віта
Степан Бандера і я: оповідання. – К.: Гамазин, 2011. – 48 с., іл. – (Серія „12 балів”).
Як отримати 12 балів з історії? Де знайти додаткову інформацію про ту чи іншу історичну подію?У цій книжці ти дізнаєшся про добу, коли жив Степан Бандера, про події, що спонукали його до боротьби, та про несправедливі звинувачення, що їх фальсифікували недруги України. Ти зможеш сам розібратися і вирішити, кому вірити, а кому ні.

Горянич, Марина
Леся Українка і я: оповідання. – К.: Гамазин, 2011. – 48 с., іл. – (Серія „12 балів”).
Де знайти додаткову інформацію про того чи іншого письменника? У цій книжці ти дізнаєшся про життя та творчість видатної поетеси Лесі Українки, її мужність перед обличчам долі. Ти зможеш сам розібратися у чому життєвий та творчий подвиг цієї тендітної дівчини.

Ручай, Ганна       
Іван Мазепа і я: оповідання. – К.: Гамазин, 2011. – 48 с., іл. – (Серія „12  балів”).
Де знайти додаткову інформацію про ту чи іншу історичну подію? У цій книжці ти дізнаєшся про добу, коли жив гетьман Іван Мазепа, про його долю та про зраду, у якій його звинувачують недруги. Ти сам можеш вирішити, на чий бік стати у цій суперечці.

Левицька, Віта
Тарас Шевченко і я: оповідання. – К.: Гамазин, 2011. – 48 с., іл. – (Серія „12 балів”).
Де знайти додаткову інформацію про ту чи іншу історичну особу? У цій книжці ти дізнаєшся про Тараса Шевченка – геніального поета, талановитого художника, неординарну особистість свого часу. Ти зможеш сам розібратися, чому його вважають душею України, а його твори вивчають у школі.

Горянич, Марина
Княгиня Ольга і я: оповідання. – К.: Гамазин, 2011. – 48 с., іл. – (Серія „12 балів”)
Де знайти додаткову інформацію про ту чи іншу історичну особу? У цій книжці ти дізнаєшся про найдавніші часи існування нашої держави та про одну з найвизначніших її особистостей – княгиню Ольгу. Ти зможеш сам розібратися, що саме зробила вона для країни та чому її було визнано рівноапостольною.

Книги зарубіжних авторів

Улицкая Л.
Истории про зверей и людей. – М.: Эксмо, 2006. – 208 с., ил.
У кожній дорослій людині глибоко захований той хлопчик або та дівчинка, якими вони були в дитинстві. Дитині інколи буває важко і нецікаво читати дорослі книги, проте деякі дорослі не втратили здатності читати дитячі. В цій книзі є все: історії про Самотню Мишу, високоосвідченого Таракана, плаксиву кобилу Мілу, талановите лоша на ім’я Равкін, бідолашного Горобця, що змінив ім’я та багато інших симпатичних героїв...

Нестлінгер, Кристина
Конрад, або Дитина з бляшанки: - Вінниця, ПП „Видавництво „Теза”; „Соняшник”, 2007. – 189 с.: іл. – (Мій улюблений автор).
Конрад – незвичний хлопчик. І навіть не тому, що до пані Бартолотті його приніс поштар у здоровенній бляшанці. А через те, що Конрад занадто чемний, слухняний, страшенно нудний і зовсім не має друзів. Тож пані Бартолотті та її сусідка дівчинка Кіті конче мають перетворити ідеальну дитину на нормального хлопчика. Хоча б для того. Щоб Конрада не віддали іншим батькам...

Джейкс Б.
Колокол Джозефа/ Пер. с англ. А.Кохановой. – СПб.: Азбука-классика, 2005. – 320 с.
Далеко за кордонами замку Флорет славився Гаель Белкінг шляхетністю та гостинністю. Цим і скористався Урган Нагру. Він підступно заволодів замком, а сім’ю Белкінгів тримає під вартою. Білченяті Трюфену дивом вдалося вибратися на волю. За щасливим збігом його знаходять Меріел Чайкобой та Дандін – знамениті воїни Редвола.

Нестлінгер, Кристина
Обзивають мене Мурахоїдом. – 2-ге вид. – Вінниця, „Видавництво „Теза”, 2009. – 221 с., іл.
Якщо  у дівчинки великий ніс, мишачі очиці і крихітне підборіддя, цього досить, аби постійно чути за спиною глузливе „Мурахоїд!”. Через це Тезі вважає своє життя пропащим.
Та попри все, ця історія, в якій є зниклі фото, антислинові щити, сусіда-ненажера, п’ятеро котів, дивна бабуся, чорні ворони, зогнилі помідори і побитий однокласник. –ця історія закінчиться просто чудово.

Бонд, Майкл
Медвежонок Паддингтон один дома: Рассказы/ Пер. с англ. А.Глебовской. – СПб.: Издательская группа «Азбука-классика», 2009. – 64 с.: ил. – (Герои детства).
Історії англійського письменника Майкла Бонда про веджмежатко на ім’я Паддінгтон давно вже стали класикою англійської дитячої літератури. Паддінгтон дуже не любить сидіти склавши лапи. Навіть у дуже нудний день він обов’язково знайде, чим зайнятися. Ну, а от що то будуть за заняття – це вже зовсім інша справа. Такий вже це ведмідь. Там, де він, ніколи не буває сумно.

Кравченко, Ася
Сказки старого дома. – М.: ОГИ, 2010. – 128 с.: ил.
Дорослим завжди ніколи, і Ташці доводиться з усім поратися самотужки: пристроювати у гарні руки крокодила, закінчувати папину статтю, влаштовувати чуже весілля. Але от з чим їй зовсім не впоратись – домівку ось-ось знесуть і треба переїжджати. Виявляється не так легко поїхати з дому. Де тебе знає кожний собака, де ще жила твоя прабабця, і досі живуть її дивні історії.


Всі запропоновані книги є частиною фондів абонементного відділу нашої бібліотеки і ви можете їх отримати, відвідавши нас за адресою: вул. Л.Толстого, 49, тел.: 288-30-12.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ