Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Do you speak English?... Ду ю Спик Инглиш?! …:)

Поділіться цією сторінкою:

Що ми знаємо про англійську мову?
Та навіщо взагалі її вивчати?
Ось лише декілька цікавих фактів:
- На сьогодні англійською як рідною мовою користується 375 мільйонів чоловік, а як іноземною – більше 700 мільйонів (і ви серед них!)
- Попит на вивчення англійської, наприклад, у Китаї, настільки великий, що кількість студентів, що вивчають там англійську, перевищує кількість жителів США! Здивовані? Читайте далі!

- Більшість веб-сторінок в інтернеті, а це близько більйона (1.000.000.000) сторінок інформації, написані саме англійською мовою!
- Приблизно 1.500.000.000 людей у світі говорять англійською.
- Людині, що володіє англійською, надають перевагу при влаштуванні на роботу.

Ну то як? Хочеш вивчити англійську і винайти безліч нових можливостей? Тоді приходь до нас і ми допоможемо тобі не тільки вивчити англійську мову, а й зробити цей процес цікавим та захоплюючим! Ми пропонуємо нові підручники, книжки для читання, різноманітні посібники з ділової англійської (підготовка презентацій, телефонні переговори, спілкування у відрядженні) та багато іншої корисної інформації. Творчий та креативний підхід до вивчення мов ви також зустрінете в студії linguacats.
Знайомтесь зі списком літератури:

Навчальні посібники

 
 

 

Зеленько А.С.

Загальне мовознавство: навчальний посібник – 2-ге вид., стер. – К.: Знання, 2011. – 380 с.

У пропонованому посібнику поєднується аналіз історії мовознавста, методів, прийомів, процедур і методології дослідження мови. Особливу увагу приділено лінгвістиці XX століття. За змістом посібник відповідає програмі навчальної дисципліни „Загальне мовознавство”.

 

 
 

 

Хоменко Э.Г.

A Grammar of the English Language=Грамматика английского языка: учебное пособие. – К.: Знання, 2011. – 478 с.

В посібнику детально викладено найважливіші питання морфології, синтаксису, орфографії та пунктуації сучасної англійської мови. Особлива увага приділяється порівнянню граматичних форм англійської мови та їх російських еквівалентів. Зміст посібника відповідає вимогам програм для середніх загальноосвітніх навчальних закладів різних типів, а також вимогам до абітурієнтів, що складають вступні іспити до вищого навчального закладу.

 

 
 

 

Вишневський О.І.

Методика навчання іноземних мов: навчальний посібник. – 2-ге вид., переробл. і доп. – К.: Знання, 2011. – 206 с.

Цей навчальний посібник адресовано студентам, які готуються до викладання англійської, німецької та французької мов у середній школі. У ньому викладено основні методичні рекомендації щодо вивчення цих предметів.

 

Англійська для роботи

 
 

 

Шух, Елке

Формули ділового мовлення. – К.: Знання, 2010. – 160 с. – (Fit for Business English).

Знання сучасної ділової англійської мови нині є однією з найважливіших передумов для ділового та професійного успіху. Завдяки цій книзі ви зможете навчитися англійською мовою успішно проводити наради, співбесіди та презентації, зустрічі під час ділових поїздок, розмовляти з клієнтами та вести переговори.

 

 
 

 

Тіллі, Роберт

Спілкування. – К.: Знання, 2010. – 160 с. - (Fit for Business English).

Усі ми розуміємо, що для того, щоб ефективно спілкуватись з іноземними діловими партнерами, потрібно висловлюватися правильно і професійно точно. Завдяки цій книзі ви зможете навчитися англійською мовою налагоджувати контакти, наводити переконливі аргументи, обгрунтовувати думки і бути красномовним навіть під час невимушеної бесіди. До всіх найуживаніших термінів наведено українські відповідники у зразках діалогів та словниках, а для відпрацювання мовленнєвих навичок подано вправи.

 

 
 

 

Тіллі, Роберт

Телефонні переговори. – К.: Знання, 2010. – 160 с. - (Fit for Business English).

У наш час дуже важливо вміти ефективно вести телефонні переговори з іноземними діловими партнерами, висловлюватися правильно та професійно. Завдяки цій книзі ви зможете навчитися англійською мовою призначати зустрічі, отримувати необхідну інформацію, відповідати на запити, приймати скарги та узгоджувати умови угод.

 

Читаємо англійською

 
 

 

Читаємо англійською: Навчальний посібник/ Укл. Н.К.Скляренко. – К.: Знання, 2006. – 227 с. – (Бібліотечка для тих, хто вивчає англійську).

Посібник розрахований на учнів старшої школи, а також на тих, хто бажає вдосконалити свої вміння та навички читати англійською. Він включає дещо скорочений текст відомої п’єси Бернарда Шоу „Пігмаліон”. Після тексту для читання наводяться тлумачний словник-коментар до нього та вправи для перевірки розуміння прочитаного.

 

 
 

 

Киплинг, Редьярд

The Second Jungle Book=Вторая книга джунглей. – К.: Знання, 2008. – 311 с. – (Библиотечка для изучающих английский язык).

Джозеф Редьярд Кіплінг – відомий англійський письменник, поет та новеліст. У центрі його знаменитої книги – історія людського дитинчати, якого виховала вовча зграя.

 

 
 

 

Сьюэлл, Анна

Black Beauty. The Autobiography of a Horse=Черный красавчик. Автобиография лошади. – К.: Знання; М.: Рыбари, 2010. – 261 с. - (Библиотечка для изучающих английский язык).

Анна С’юел – англійська письменниця, автор роману „Чорний красунчик”. Розповідь у книзі ведеться від імені головного героя – вороного жеребця. У житті чорного Красунчика є і печалі, і радощі, і розчарування, і щасливі події. Ця зворушлива книга вчить розуміти тварин і співчувати їм.

 

 
 

 

Конан Дойл, Артур

A Scandal in Bohemia=Скандал в Богемии: Рассказы. – К.: Знання, 2009. – 237 с. – (Библиотечка для изучающих английский язык).

Артур Конан Дойль – всесвітньо відомий англійський письменник, один із засновників детективного жанру, автор знаменитих творів про Шерлока Холмса. До книги увійшли оповідання зі збірки „Пригоди Шерлока Холмса”, що стали популярними на початку XX століття і зберігають її і понині.

 

 
 

 

Сайкс, Джо

Trouble in Seventh Heaven=Неприятности на седьмом небе. – К.: Знання, 2010. – 128 с.; ил. – (Lovestories 4 Girls – Вып.4).

Книга з серії „Lovestories 4 Girls” розповідає про захоплюючі романтичні пригоди чотирьох подружок – Ніни, Іві, Холі та Емілі. Цікавий сюжет, численні ілюстрації, тести та вправи допоможуть легко опанувати англійську мову.

 

 
 

 

Лир, Эдвард

A book of Nonsense=Книга нонсенса. – К.: Знання, 2011. – 156 с. - (Библиотечка для изучающих английский язык).

Едвард Лір – відомий англійський поет і художник, один із засновників і найкращих представників „поезії абсурду”, автор численних популярних абсурдистських лімериків. До цієї книги увійшли збірка його віршів „Книга нонсенса”, а також декілька найбільш відомих віршів із збірки „Безглузді пісні, історії, ботаніка та абетки”. Усі твори Едварда Ліра проілюстровані його ж малюнками.

 

Всі запропоновані книги є частиною фондів нашої бібліотеки і ви можете їх отримати, відвідавши нас за адресою: вул. Л.Толстого, 49, тел.: 288-30-12.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ