Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

А ваші мрії здійснилися?!

Поділіться цією сторінкою:

справжнє диво... У кожного воно своє – знайти своє кохання, досягти успіху в роботі та в особистому житті, позбутися сором’язливості та, нарешті, запросити Його (чи Її) на побачення, навчитися без проблем спілкуватися з оточуючими і отримувати справжнє задоволення від життя... І це диво обов’язково здійсниться, треба йому тільки трішечки допомогти, підштовхнути, підбадьорити. Як це зробити? – Дуже просто!

 

Для вас та вашого дива ми пропонуємо найкращі та найновіші книжки з психології, особистісного зростання та розвитку, що містять безліч корисних порад, тестів та методик, які обов’язково допоможуть вам здійснити всі ваші найзаповітніші мрії!

Успіхів Вам і З Новим 2012 Роком!

 

Світ стосунків між чоловіком та жінкою

 
 

 

Рыхальская Е.Г.

Любовь в жизни женщины: путь от расставания и одиночества к зрелым отношениям [Текст]/ Е.Г.Рыхальская; Худож.-оф. Ю.Ю.Романика. – Харьков: Фолио, 2011. – 189 с.

Рихальська Єлена Геральдівна – кандидат психологічних наук, психотератпевт, тренер в галузі психології успіху й сімейної психотерапії. Ця книга – результат десятирічного досвіду індивідуальної та групової роботи в галузях міжособистісних відносин. В ній запропонована методика, перевірена на практиці, завдяки якій багато жінок досягли довготривалого позитивного результату. Книга містить понад 50 практичних порад і тестів, розроблених та адаптованих в рамках практичної психології.

 

 
 

 

Курпатов А.В., Алехин А.Н.

Флирт глазами эксперта. Секреты личного и профессионального успеха [Текст]/. – 6-е изд. – М.: ЗАО «ОЛМА Медиа Групп», 2007. – 256 с., ил.

Щастя – це коли з задоволенням йдеш на роботу та з бажанням повертаєшся додому. Але чи можливо це? Так, якщо ви знаєте, що до роботи треба ставитися, як до флірту, а ось до особистого життя, як до роботи. У свої книжці Андрій Курпатов розкриває секрети безпрограшного підходу до життя. По суті, це і є секрети справжнього успіху!

 

 
 

 

Курпатов А.В.

Любовь и измена [Текст]/. – 2 изд., доп. – М.: ЗАО «ОЛМА Медиа Групп», 2008. – 224 с.

Чому кохання та зрада ходять поруч? Можливо, ми якось не так кохаємо, раз нас зраджує найближча людина? Яких помилок ми припускаємось у коханні?

„Любов та зрада” – книга, в якій найвідоміший психотерапевт Росії відповідає на найважливіше питання: як побудувати відносини, в яких немає місця зраді, ревнощам та брехні?

Вчимося кохати одне одного правильно! - порада доктора Андрія Курпатова.

 

 
 

 

Курпатов А.В.

Конфликты в семье [Текст]/. – 2-е изд., доп. – М.: ЗАО «ОЛМА Медиа Групп», 2008. – 224 с.

Іноді ми опиняємось по різні сторони барикад із найближчими людьми: з нашими чоловіками, дружинами і, звичайно, їх батьками, з власними дітьми, зі старшим поколінням...

„Конфлікти в сім’ї” – книга порад унікального психотерапевта Андрія Курпатова. Кращі рецепти „погоди в домі”! Як загасити полум’я пристрастей і налагодити відносини між близькими родичами. „Ні сімейним конфліктам!!»- поради від доктора Андрія Курпатова.

 

 
 

 

Психологія сімейних взаємин [Текст]/: Навчальний посібник / Під ред. М.С.Корольчука. – К.: Ніка-Центр, 2010. – 296 с.

У посібнику розглянуто теоретичні, методичні та практичні проблеми психологічного забезпечення сімейних стосунків, наведено психологічні особливості сучасної сім’ї та практичні методи психологічної діагностики сімейної взаємодії і психологічного консультування.

Посібник призначено для студентів, практичних психологів, науковців. Він також буде корисний для батьків, вихователів, молодих людей, працівників соціально-психологічних служб та тим, хто займається самовдосконаленням, самовихованням, вивченням особистісної взаємодії, прагне до гармонії в сімейних стосунках.

 

 

Пізнай себе

 
 

 

Курпатов А.В.

Житейская психология. Как узнать все о себе и других [Текст]/. – 5-е изд. – М.: ЗАО «ОЛМА Медиа Групп», 2007. – 256 с.

Нам постійно доводиться спілкуватися з іншими людьми, але, на жаль, це спілкування далеко не завжди приносить нам радість. Що треба зробити, щоб воно було легким, приємним та продуктивним? Дві речі: добре розуміти себе і правильно інтерпретувати поведінку інших людей. Обидві ці задачі з успіхом вирішує „Життєва психологія” Андрія Курпатова. Читайте та отримуйте задоволення від спілкування!

 

 
 

 

Курпатов А.В., Алехин А.Н.

Индивидуальные отношения. Теория и практика эмпатии [Текст]/. – 5-е изд. – М.: ЗАО «ОЛМА Медиа Групп», 2007. – 384 с., ил.

Ця монографія присвячена феномену емпатії – ключовому „параметру” психотерапевтичного процесу і необхідній „умові” процесу розвитку особистості. Тут розглядаються суть, форма, основні характеристики емпатії, а також диференційна діагностика і способи реалізації емпатії. Книга подає погляд на емпатію з точки зору Сходу і Заходу, пояснює роль емпатії в процесах формування та розвитку особистості, дає опис феноменів соціогенної агресії, соціальної самотності і кризи інституту шлюбу.

 

 
 

 

Зелінська Т.М.

Амбівалентність особистості: Теорія, діагностика і психокорекція [Текст]/: Навчальний посібник.- К.: Каравела, 2010. – 256 с.

У посібнику викладено сучасні досягнення у психології амбівалентності особистості. Розглянуто проблеми особистості в сімейних стосунках. Структура запропонованого навчального матеріалу орієнтує майбутніх практичних психологів, соціальних працівників і вчителів у вихідних теоретичних питаннях природи, змісту, критеріїв, типів та вимірювання особистісної амбівалентності.

 

 
 

 

Смол Г., Ворган Г.

Мозг онлайн. Человек в эпоху Интернета [Текст]/ Пер. с англ. Б.Козловского. – М.: Колибри, Азбука-Аттикус, 2011. – 352 с. – (Galileo)

Сьогодні ми вже не можемо уявити собі життя без комп’ютерів та Інтернету. Кожен день виникають все нові і нові гаджети, які багато в чому визначають наше існування – нашу роботу, відпочинок, спілкування з друзями. Змінюються наші реакції, спосіб мислення. Відомий американський психіатр, професор Лос-Анджелеського університету та директор Наукового центру з проблем старіння Гері Смол, разом зі своїм співавтором ( і дружиною) Гігі Ворган стверджують: ми спостерігаємо справжній еволюційний стрибок, і відбувся він усього за пару-трійку десятиліть!

В цій непростій ситуації перед усім людством постає складне завдання: залишитися людьми, не перетворитися на додаток до комп’ютера, не втратити здатність до співчуття, спілкування та любові...

 

 
 

 

Белухин Д.А.

Так и не в силах полюбить себя [Текст]/: Учебное пособие. – 3-е изд., перераб. и доп. – М.: Издательско-торговая корпорация „Дашков и К°”, 2005. – 116 с.

Ця книга про феномен відношення людини до самої себе в рамках від егоцентризму до альтруїзму. Книга розрахована на широке коло читачів, але перш за все на педагогів, психологів, соціальних робітників, медиків та тих, чия професійна діяльність перебуває в постійній взаємодії з іншими людьми.

За своїм змістом ця книга – про поведінку людини і розповідає про внутрішню поведінку. Ця книга може слугувати навчальним посібником з основ психічної саморегуляції для студентів, що вирішили зайнятися педагогічною, психологічною або соціальною роботою.

 

 

Людські відносини та спілкування

 
 

 

Годфрей, Рэтт

Код тинейджеров, или Как с нами говорить про…ВСЁ [Текст]/ / Пер. с англ. Е.В.Колосовой. – М.: РИПОЛ классик, 2007. – 208 с. – (bon ton).

Погляд зсередини і погляд ззовні.

Книга про тинейджерів, що написана тинейджером для... дорослих. Для дорослих – тому що далеко не всі батьки пам’ятають той відчай, який охоплював їх колись через найменшу невдачу. Через кохання. Через навчання. Через спілкування з друзями.

„Код тинейджерів” допоможе дорослим відгадати загадковий код власних дітей.Так як же поговорити з ними про секс, наркотики, алкоголь, нікотин, шкільні, особисті та сімейні проблеми, про те саме самовираження? Ви і насправді дізнаєтеся багато нового, прочитавши цю книгу!

 

 
 

 

Курпатов А.В.

27 верных способов получить то, что хочется [Текст]/ – 4 изд. – М.: ЗАО «ОЛМА Медиа Групп», 2007. – 256 с.

Андрій Курпатов – унікальний і авторитетний спеціаліст, лікар-психотерапевт.

Народна мудрість стверджує, що щастя – це, коли ти з задоволенням йдеш на роботу і з бажанням повертаєшся додому. Іншими словами, для досягнення щастя необхідно бути у курсі таємниць особистого і професійного успіху. Про ці таємниці, на конкретних життєвих прикладах, і піде мова у цій книзі.

 

 
 

 

Титова Н.М.

Социальная психология [Текст]/: Учебное пособие / Н.М.Титова. – 2-е изд., испр. – М.: Флинта: МПСИ, 2007. – 248 с.

У посібнику докладно розглянуті питання історії формування соціально-психологічних ідей, передумови виділення соціальної психології в самостійну дисципліну, співвідношення таких категорій, як спілкування та діяльність, спілкування та комунікація, закономірності спілкування і взаємодії людей. Аналізуються проблеми психології групи, проблеми особистості в соціальній психології.

 

 
 

 

Райтер, Михаэль А.

Секреты обаяния: Как оказывать влияние на людей [Текст]/ / Пер. с нем. М.В.Лапшинова. – 4-е изд. – М.: СмартБук, 2010. – 128 с., ил., табл. – (Лаборатория успеха. Бизнес-рецепты!).

Книга містить практичні рекомендації, які допоможуть вам відпрацювати вільну та незалежну манеру триматися на людях. Ви дізнаєтеся, в чому секрет популярності, які сигнали здійснюють вплив на людей під час спілкування і як їх можна використовувати. Пропонуються численні вправи, що коректують стиль поведінки, жестикуляцію, міміку та дозволяють керувати голосом. Для широкого кола читачівпсихології і сфери практичного застосування соціальної психології.

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ