Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Нові надходження

Поділіться цією сторінкою:

Віртуальна виставка літератури.

Значно поповнено бібліотечний фонд літературою різних напрямів знань як галузевих (права, економічних наук, історичних тощо), так і художньої літератури. Серед художніх творів бестселери, книги номінантів і лауреатів міжнародних і вітчизняних премій. Популярні автори, творами яких захоплюються наші читачі, – Б.Акунін, О.Мариніна, П.Дашкова та інш.

Суттево збільшився фонд літературною класикою та творами сучасної української літератури. Серед них авори, які здобули широку популірність в Україні,- Ю.Андрухович, О.Забужко, І.Роздобудько, С.Жадан, М.Матіос, А.Курков, Р.Іваничук та інш.

За отримані кошти закуплено ексклюзивні, дуже коштовні, прекрасно ілюстровані книги: „Україна: хронологія розвтику”, „Українська дипломатична енциклопедія” в 2-х томах.

Читачі, перегортаючи сторінки таких книг, отримають справжню естетичну насолоду та збагатять свої знання.

Художня література

Андрухович Ю. І.
Таємниця. Замість роману / Худож.-оформлювач І. В. Осипов; Фото на обкладинці Сузанни Шлеєр. — Харків: Фоліо, 2007. — 478 с. — (Література).
Юрій Андрухович (нар. 1960 р.) — поет, прозаїк, есеїст, перекладач, ініціатор і учасник багатьох літературно-артистичних перформенсів, з 1990 року — Патріарх Бу-Ба-Бу, автор чотирьох романів і п'яти поетичних збірок (кожна з яких була по-своєму першою), а також незліченної кількості есеїв, перекладів, кількох випадкових кіносценаріїв, однієї зовсім неочікуваної п'єси та однієї довго очікуваної авторської антології.
Під час річного перебування в Берліні у 2005—2006 роках задумав і почав писати роман, про який відомо тільки те, що він був нібито знищений самим автором. Причиною для такого рішення начебто стала «Таємниця» — книжка, яку ви зараз тримаєте в руках. Робота над розшифровуванням і переписуванням реальних розмов автора із загадковим німецьким журналістом настільки поглинула й захопила, що Андрухович вирішив зосередитися виключно і цілковито на цьому «замість-романі» і вважати його найголовнішою — станом на сьогодні — своєю книжкою.

Українка Л.
Вірші. Драматичні поеми / Худож.-оформлювач І. В. Осіпов. — Харків: Фоліо, 2008. — 351 с. — (Укр. класика).
До видання увійшли вибрані вірші, поеми та драматичні твори Лесі Українки (справжнє ім'я Лариса Петрівна Косач, 1871 — 1913) — геніальної поетеси і драматурга, чиї твори стали класикою української літератури. За словами М.Стельмаха, «колискою самобутньої поезії й драматургії Лесі Українки були зелені низинні ліси Волині, розвоєм поезії і драматургії Лесі Українки стала вся наша планета сподівань, бо до верхів'я людського духу сягнуло нетлінне слово творця!»

Нечуй-Левицький І. С.
Запорожці / Худож.-оформлювач І. В. Осипов. — Харків: Фоліо, 2007.— 319 с— (Українська класика).
У творчій спадщині Івана Нечуя-Левицького (1838—1918) значне місце посідають історичні твори. Славному героїчному минулому українського народу присвячено романтичну казку «Запорожці», хвилюючу повість про вільну козацьку державу — Запорозьку Січ. Письменник переносить Січ у зачарований казковий світ під дніпровськими порогами, звеличує січове козацьке лицарство, що навічно залишилося у пам'яті народній. У романі «Гетьман Іван Виговський» відтворено один з найдраматичніших періодів в історії України за часів після смерті Богдана Хмельницького. Герой роману Іван Виговський, безсумнівно, особистість складна і неоднозначна. Вболіваючи за долю України, він все ж таки свої особисті амбіції ставив вище інтересів держави, і, зрештою, влада для нього стала дорожчою за Батьківщину...

Зюскинд П.
Голубка. Три истории и одно наблюдение:  Повесть,  рассказы / Пер.  с  нем. Э. Венгеровой. — СПб.: Издательский Дом «Азбука-классика», 2007. — 160 с.
У цій книзі Патрика Зюскінда, відомого в усьому світі автора роману «Парфюмер», публікуються його повість «Голубка» і оповідання. Письменник розкривається тут як надзвичайний новеліст, тонкий психолог, людина, яка наділена почуттям гумору та  рідкісною фантазією...

Украинская фэнтези-2008 / Худож.-оформитель И.В.Осипов.— Харьков: Фолио, 2007. — 444с.
Любителі фентезі і фантастики, ця книга для вас! Вона  пропонує зустріч з надзвичайними героями в загадкович світах, де відбувається те, в що важко повірити і навіть уявити собі, але що неодмінно дає можливість прочинити завісу таємничого і недосяжного. Що може бути більш цікавим і захоплюючим? А значить, це варто прочитати.
В збірник ввійшли твори визнаних майстрів фентезі — Генрі Лайона Олді, Марини и Сергія Дяченків, Олексія Корепанова і Володимира Васильєва, авторів відомих і популярних не тільки в Україні, але і за її межами.

Флобер Г. Пані Боварі; Проста душа / Пер. з фр. Миколи Лукаша та Михайла Гайдая; Передмова Д. С. Наливайка; Примітки Б. Б. Буніч-Ремізова; Худож.-ілюстратор Л. Д. Киркач; Ху-дож.-оформлювачі Б. П. Бублик, С. І. Правдюк. — Харків: Фоліо, 2005. — 399 с. — (Б-ка світ. літ.).
Роман Флобера «Пані Боварі» (1856) є важливою віхою на шляхах розвитку французької і   європейської  літератури. Цим романом  започаткувався новий тип художньої   прози, суттєво відмінний від прози  попередніх епох. Роман відноситься  до реалістичної літератури, але   водночас він дав імпульси іншим літературним напрямам і течіям другої   половини XIX століття.
В романі   Флобер дотримувався «об'єктивного  методу», головною ознакою якого є усунення прямої авторської  присутності в творі, тобто різнорідних відступів, коментарів, оцінок   зображуваного, емоційних сплесків і   т.д. Вперше в цьому романі широко  використовується невласне пряма  мова, яка набуде великого поширення  в літературі XX століття.

Українська байка /Худож.-оформлювач А.С.Ленчик. –Харків: Фоліо, 2007. - 317 с.- (Укр. класика). Українська байка в її кращих зразках – у творчості Г.Сковороди, П.Гулака-Артемовського, Є.Гребінки, Л.Глібова, М.Старицького, Б.Грінченка – успішно розвивалась завдяки органічним зв’язкам з фольклорними традиціями.
Овіяні народною мудрістю, байки українських письменників в алегоричних образах засуджували несправедливість судей, зажерливість та хабарництво чиновників, необмежену панську сваволю, із співчуттям зображували безправне становище бідняків, їх мрії і надії на краще життя, вихваляли кмітливість і дотепну вдачу українського народу.  В цьому  їх сила і незгасна, невмируща життєвість. 

Поэты русского рока: Б. Гребенщиков, А. Гуницкий, А.Романов, М. Леонидов, Э. Шклярский, А. Васильев. — СПб.: Азбука-классика, 2004. — 448 с. 15В1Г 5-352-00996-3
Антологія вітчизняної рок-поезії в десяти томах — перша  масштабна спроба опублікувати тексти всіх значних авторів російського року від радянських часів до наших днів. Кажен том супроводжується короткими біографіями авторів.
Видання дозволяє  прослідкувати еволюцію вітчизняного рок-слова і буде цікаво як прихильникам рок-музики, так і любителям сучасної поезії.
Під обкладинкою цього тому зібрані вірші представників «ленінградської школи» — Бориса Гребенщикова, Анатолія «Джорджа» Гуницького, Андрія «Дюши» Романова, Максима Леонідова, Эдмунда Шклярського, Олександра Васильєва.

Галузева література

Трудове право України: Академічний курс: Підруч. для студ. вищ. навч. Т78   закл. /П. Д. Пилипенко, В. Я. Вурак, 3. Я. Козак таін.; Заред. П. Д. Пили-пенка. — 3-тєвид., перероб. ідоп. —К.: Видавничий Дім «Ін Юре», 2007.— 536 с.
У підручнику на основі чинного трудового законодавства та практики його застосування розкриваються основні інститути сучасного трудового права України. Буде корисним для студентів, аспірантів, викладачів вищих навчальних закладів, працівників юридичної і кадрової служби, профспілкових працівників та усіх, хто цікавиться трудовим правом.

Погорілко В. Ф.  Федоренко В. Л. Конституційне право України. Академічний курс: Підруч.: У 2 т. - Т. 1 / За ред. В. Ф. Погорілка. — К.: ТОВ «Видавництво «Юридична думка», 2006. — 544 с.
У цьому томі академічного курсу висвітлюються питання загальної теорії конституційного права, насамперед визначення поняття конституційного права України як галузі права, юридичної науки і навчальної дисципліни; предмета, методу цієї галузі права та історії конституційного права як галузі науки і навчальної дисципліни.
Основна увага приділяється питанням системи, джерел конституційного права, насамперед Конституції України, а також конституційно-правовим відносинам. Уперше висвітлюються питання функцій конституційного права та конституційно-правової відповідальності.
Розраховано на студентів, курсантів, аспірантів та викладачів конституційного права.
Житлове законодавство України. — К.: Істина, 2007. — 320 с. У книзі зібрані найважливіші нормативно-правові акти з питань житлових відносин, в тому числі Житловий кодекс, а також офіційні документи, прийняті відповідними державними органами на його виконання.

Облік і аудит у банках: Підручник / А. М. Герасимович 0 16 Л. М. Кіндрацька, Т. В. Кривов'яз та ін.; За заг. ред. проф А. М. Герасимовича. Вид. 2-ге, без змін. — К.: КНЕУ, 2006 — 536 с. Підручник підготовлено відповідно до типової програми для бакалаври спеціальності «Банківська справа».
Окремі теми присвячені організації та методиці обліку власного капі талу, основних засобів та нематеріальних активів і матеріалів, а також роз рахункових, кредитних, валютних, депозитних, інвестиційних і касових one рацій, обліку доходів, витрат, фінансових результатів та складанню звіт пості, організації внутрішнього аудиту банків. Для студентів економічних спеціальностей усіх рівнів акредитації, еко номістів, бухгалтерів-практиків, що здійснюють облік банківської діяльності.
Зелинский С.Э.

Windows Vista /Худож.-оформитель И. В. Осипов. — Харьков: Фолио, 2007. — 410 с. — (Учебный курс). Windows Vista — нова операційна система від компанії Microsoft, яка  оснащена найбільш передовими технологіями та розширеною функціональністю. Перелік  нововведень має більше 100 позицій. Це і заново створений  графічний інтерфейс Aєro, і поновлена програмна оболонка з покращеними можливостями в організації робочого простору і пошуку файлів, і  перероблені підсистеми, і бокова панель, на якій можна размістити чисельну кількість міні-додатків, і покращені можливості для запису компакт-дисків і DVD, і розроблені тільки для Windows Vista два нові продукти: Internet Explorer 7.0 и Windows Media Player 11. Крім того, користувачам тепер доступні так звані Центри,які забезпечують рішення практично  всіх повсякденних завдань, а також багато прикладных програм, які дозволяють структурувати задачі, що вирішуються, і керувати  даними різних форматів і типів.
Вивчивши  запропоновану книгу, читач зможе легко перейти до раоботи в новій операційній системі і швидко оволодіти її функціональними і технологічними можливостями.

Антонович Є.А., Удріс І.М. Українське мистецтвознавство кінця XIX — початку XX століття: національне образотворче мистецтво в працях учених київської школи: Монографія / За ред. проф. Є.А. Антоновича. — К.: Альтерпрес, 2007. — 272 с. : іл.
У монографічному дослідженні розглядаються особливості розвитку наукового мистецтвознавства в Україні у зазначений період. На основі аналізу праць вітчизняних науковців кінця XIX — початку XX століття простежується процес формування концепції історії національного мистецтва в українському мистецтвознавстві часів становлення науки. Для студентів мистецьких, педагогічних і гуманітарних факультетів інститутів, університетів, академій, а також для викладачів, аспірантів, докторантів та всіх, кого цікавлять проблеми розвитку українського мистецтвознавства.

Шаров, І.Ф.
Вчені України: 100 видатних імен.-К.: АртЕк, 2006 – 488 с. Книга кандидата історичних наук, народного депутата України  Ігоря Шарова репрезентує сто видатних вчених України, які є  
гордістю, славою, духовним надбанням нації.  використовується невласне пряма  мова, яка набуде великого поширення  в літературі XX століття.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ