Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 21.09.2019 р.

Осіннє літературне різнобарв’я від авторів бестселерів

Осіннє літературне різнобарв’я – яскраві твори від Людмили Улицької, Андрія Цаплієнка, Петера Хьога та Ніколаса Спаркса! Відчуйте осінь по-новому!

Осінь – найромантичніша пора року. Краса природи, різнобарв’я кольорів, мінливість погоди та невловиме відчуття змін створюють особливий філософський настрій. Саме в цей час виникає бажання трохи вповільнити шалений темп життя, побути насамоті та порозмірковувати над важливими життєвими питаннями. Знайоме відчуття? Якщо так, то найкращим другом у такому настрої може стати книга. Легка і романтична, динамічна і захоплююча, сповнена цікавої інформації та нових вражень або з глибоким філософським змістом – кожен знайде саме те, що йому потрібно цієї осені.
Пропонуємо вам підбірку шедеврів світової художньої літератури, яка створить особливий „затишний” настрій і змусить замислитись над важливими життєвими питаннями...
Читайте та насолоджуйтесь!

Роман Людмили Улицької „Даніель Штайн, перекладач” розповідає читачеві дивовижну історію життя єврея, який, працюючи у гестапо, рятував людей, зміг вижити і згодом став католицьким священником. Це людина, яка намагалася зрозуміти всіх і жити у мирі й злагоді, допомагати всім і нікого не засуджувати, до останнього залишаючись милосердною. В цьому романі в єдиному соціальному організмі співіснують євреї і німці, латиші і поляки, американці і росіяни. Картина світу, що виткана автором з поодиноких людських доль, розкриває загальні закономірності буття.

Герой роману Андрія Цаплієнка Экватор. Черный цвет & Белый цвет» – чоловік зі звичайним ім’ям Андрій та кумедним прізвиськом Шут – займається не дуже кумедною справою: торгує зброєю. Свої угоди він здійснює на державному рівні і схоже, що гроші для нього – не головне. Йому подобається сам процес, розробка складних схем та неймовірних планів. Але одного дня його кар’єра опиняється під загрозою. Він закохується у темношкіру красуню Мікі, що тільки ускладнює його становище. Андрій розуміє, що почалася чужа гра і що його збираються „звільнити”...  

 

В основу роману відомого перуано-іспанського прозаїка Маріо Льоса Варгаса „Сон кельта” покладено реальну історію легендарного борця за незалежність Ірландії Роджера Кейсмента. Колишній британський консул, якому надали широкої популярності звіти про лиходійства, що чиняться колонізаторами в Конго і Амазонії, був страчений за заклики до заколоту проти панування Британської імперії. Останні свої дні Кейсмент провів у камері у повній ізоляції, зраджений друзями та соратниками, обуреними його змовою з німцями... Про все це стало відомо з його щоденників, з якими читач має можливість ознайомитись у цій книзі.

„Смілла та її відчуття снігу” Петера Хьога – найвідоміший твір талановитого данського письменника, який одразу після публікації став бестселером. За його сюжетом було створено художній фільм. 37-річна Смілла – напівдатчанка, напівескімоска, яка читає заради розваги Евклідові „Начала”, знає 70 тлумачень слова „сніг” і завжди перемагає у рукопашному бою з професіоналами-чоловіками, – розпочинає власне розслідування дивної загибелі сусідського хлопчика-ескімоса, що зірвався з даху будинку. У Смілли особливе відчуття снігу, вона вміє читати сліди. Головне для неї – не тільки знайти вбивцю, а й розібратися зі своїм минулим і віднайти власне „я”.

Новий роман сімейної пари, що друкується під прізвиськом Ларс Кеплер, „Гіпнотизер”, викликав неабияке захоплення читачів, критиків та видавців. Це перша шведська книга, що була з таким неймовірним успіхом розпродана за кордоном ще до публікації у Швеції.
Поліція Стокгольму розшукує маньяка, який з особливою жорстокістю зарізав цілу сім’ю. Є лише один свідок, що лишився у живих, – важко поранений підліток, і тільки за допомогою гіпнозу можливо отримати від нього реальний опис убивці. Але втручання гіпнотизера викликає жахливі наслідки...
Роман Ніколаса Спаркса „Последняя песня”, виданий більш ніж у 30 країнах, миттєво очолив списки світових бестселерів. Це історія складних стосунків між людьми, що визначають долі і формують характери. Історія кохання, що назавжди змінює життя. Кохання, для якого немає перешкод. Кохання, яке зцілює серця і залишається у них навіки...
Читайте также... Цитаты, афоризмы и изречения известных личностей — общественный деятель Вячеслав Кантор.

Цікаво? Тоді сміливо запитуйте ці твори у абонементному відділі та насолоджуйтеся!
Конт. тел.: (044) 288-30-12

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ