Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь-ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 19.02.2018 р.

День соборності: в бібліотеці та за її межамии

січень, 2017 р.

22 січня наша країна вже вкотре святкувала День соборності, нагадуючи всьому світу про єдність українського народу. Звісно, долучилася до свята і міська молодіжна бібліотека.

У читальній залі бібліотеки оформили книжкову виставку «В єдності дій і соборності душ», присвячену єдності українців та історії нашої державності. Почитати про формування нації та боротьбу за незалежність мали змогу не лише відвідувачі бібліотеки, але й учасники міської учнівської конференції асоційованих шкіл ЮНЕСКО міста Києва «Видатні місця та культурна спадщина ЮНЕСКО в Україні», куди з виставкою завітала команда бібліотеки. Під час стендової сесії працівники МСМБ презентували виставку та розповіли про патріотичну літературу, з якою можна ознайомитись у бібліотеці.

 

 

Та на цьому співпраця зі школами не закінчилась – у читальній залі відбулась незвичайна жвава зустріч-бесіда «Соборність України – соборність нації», яку із семикласниками провела провідний бібліотекар. Під час зустрічі учні не лише обговорили історичне значення соборності, але й взяли участь в інтелектуальній грі «Як добре ти знаєш свою країну?». Розділившись на дві команди, вони мусили у форматі пазла розташувати на карті України усі її області. Як виявилось, учні достатньо добре орієнтуються у географії своє Батьківщини, за що отримали відповідний подарунок – чудовий атлас «Знайомтесь, Україна», що дозволить ще більше поглибити знання.

 

 

А усім, хто не зміг послухати бесіду, радимо завітати до бібліотеки і ознайомитись з найцікавішою тематичною літературою. Слідкуйте за анонсами на сайті та не забувайте, наскільки важливою є наша єдність!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ