Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 13.08.2019 р.

День соборності: в бібліотеці та за її межамии

22 січня наша країна вже вкотре святкувала День соборності, нагадуючи всьому світу про єдність українського народу. Звісно, долучилася до свята і міська молодіжна бібліотека.

У читальній залі бібліотеки оформили книжкову виставку «В єдності дій і соборності душ», присвячену єдності українців та історії нашої державності. Почитати про формування нації та боротьбу за незалежність мали змогу не лише відвідувачі бібліотеки, але й учасники міської учнівської конференції асоційованих шкіл ЮНЕСКО міста Києва «Видатні місця та культурна спадщина ЮНЕСКО в Україні», куди з виставкою завітала команда бібліотеки. Під час стендової сесії працівники МСМБ презентували виставку та розповіли про патріотичну літературу, з якою можна ознайомитись у бібліотеці.

 

 

Та на цьому співпраця зі школами не закінчилась – у читальній залі відбулась незвичайна жвава зустріч-бесіда «Соборність України – соборність нації», яку із семикласниками провела провідний бібліотекар. Під час зустрічі учні не лише обговорили історичне значення соборності, але й взяли участь в інтелектуальній грі «Як добре ти знаєш свою країну?». Розділившись на дві команди, вони мусили у форматі пазла розташувати на карті України усі її області. Як виявилось, учні достатньо добре орієнтуються у географії своє Батьківщини, за що отримали відповідний подарунок – чудовий атлас «Знайомтесь, Україна», що дозволить ще більше поглибити знання.

 

 

А усім, хто не зміг послухати бесіду, радимо завітати до бібліотеки і ознайомитись з найцікавішою тематичною літературою. Слідкуйте за анонсами на сайті та не забувайте, наскільки важливою є наша єдність!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ