Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 21.08.2019 р.

Свята у молодіжній - веселий фотозвіт!

МСМБ руйнує всі стереотипи про тишу в бібліотеці, адже святкові дні тут наповнені цікавими активними заняттями. Надзвичайно затишна атмосфера, теплий чай і веселі конкурси весь час радували і читачів, і бібліотекарів.

Особливо цікавою для відвідувачів МСМБ виявилась можливість пограти в дартс і за хороше влучання отримати питання святкової вікторини. Ну а ерудовані читачі, що змогли правильно відповісти на те питання, були нагороджені солоденьким подарунком. Хоча, скажемо вам по-секрету – всі інші учасники вікторини теж отримали смачні призи. Краще про ці веселощі розкажуть фотографії!

Ще одним шансом отримати новорічний подарунок від молодіжної став конкурс репостів! У цій напруженій онлайн-боротьбі перемогу здобула Анастасія Бондаренко. Книга-приз вже чекає на цю чарівну дівчину у читальній залі!

Ну а найактивніші відвідувачі бібліотеки змагались у ще більш захопливому конкурсі – «Читач року 2016». Колектив МСМБ визначив переможців у номінаціях цього змагання. Отже, знайомтесь з нашими чемпіонами: найактивніший інтернет користувач – Ольга Приндюк, найактивніший Wi-Fi-користувач – Джуніор Падалка, найактивніший учасник масових заходів – Петро Лукашевич, творчий майстер року – Анна Зюзюк.  У головних номінаціях конкурсу, «Найдопитливіший читач року» та «Найактивніший читач року», перемогли Богдана Трачук та Михайло Чешко!

Що ж, свята ще тривають і по-зимовому чарівна атмосфера бібліотеки продовжує піднімати читачам настрій. Знову ж таки, по-секрету вам скажемо, що у читальній залі ще висить мішень і дротики, так що не прогавте можливість завітати до нас і пограти у дартс.

До зустрічі у молодіжній!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ