Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 13.08.2019 р.

Проти СНІДУ разом з «АСЕТ»

Твердження відомого вченого-хірурга М.І. Пирогова про те, що майбутнє належить медицині запобіжній, сьогодні надзвичайно актуальне. Особливо коли йдеться про профілактику ВІЛ-інфекції та недопущення поширення СНІДу. У цьому питанні риторика навколо теми про здоровий спосіб життя набуває значення заходів прямої дії. А відтак від формату спілкування лектора з аудиторією залежить ступінь усвідомлення нею самої проблеми.

 

Запрошена до бібліотеки гостя, тендітна Юлія Синицька – студентка, а за покликанням – доброволець Всеукраїнської благодійної організації АСЕТ (англ. AIDS Care Education and Training Ltd), одразу ж завоювала симпатію слухачів – учнів столичної спеціалізованої школи ім. М. Рильського № 7. У активному діалозі розглядалися різнобічні аспекти ВІЛ/СНІД, так званої «чуми 21 століття». Наразі вони достатньо широко висвітлюються в Інтернет-мережі. То ж у чому секрет розкутості та готовності старшокласників до обговорення непростої теми?

Попри відсутності вікового бар’єру між співрозмовниками було й інше. Юлії вдалося непомітно налаштувати юнаків і дівчат на сприйняття самих себе як унікальних особистостей. Чи варто в такому разі бути «як усі», починати «за компанію» курити, колотися, віддавати цноту?
Вражає доконаний факт вчених: жіночий організм природно налаштований на сексуальні стосунки з одним партнером. Адже кожний наступний впливає на генотип майбутньої дитини.
Прості відповіді на складні запитання шукаймо у відродженні традиційних народних цінностей: духовної чистоти, взаємної поваги, дошлюбної незайманості, подружньої вірності.

На завершення зустрічі учням запропонували переглянути презентацію, присвячену  100-річчю з дня народження видатного кардіохірурга Миколи Михайловича Амосова, підготовлену бібліотекарем Ларисою Дідорою. Пишаємося тим, що Микола Амосов у далекому 1986 році брав участь у роботі студентського клубу “Еврика”, що протягом 10 років діяв при нашій бібліотеці (на той час бібліотеці для юнацтва ім. Молодої гвардії).

Маєте можливість переглянути на нашій сторінці: 

-  додаткову інформацію про ВІЛ/СНІД

http://msmb.org.ua/books/current_bibliography/602/#id33
http://msmb.org.ua/books/current_bibliography/574/#id34
http://msmb.org.ua/books/current_bibliography/501/#ohorona-zdoroya

-  повну версію презентації «До 100-річчя з дня народження видатного кардіохірурга М.М. Амосова»   

  http://msmb.org.ua/mediateka/prezentatsii/

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ