Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Вивчаємо рідне місто після пом’якшення карантину

Поділіться цією сторінкою:

ТУРИЗМОТЕРАПІЯ

/До Дня КИЄВА/

Пілігрими, прочани, подорожні, екскурсанти, туристи … Вервечка цих непосидющих тягнеться із сивої давнини у сьогодення.

Від давніх віків людство любить подорожувати, пізнавати нове.

Завдяки подорожам ми автоматично набуваємо знань, включаємося в освітні і пізнавальні процеси. І зауважте, що за дуже короткий час, подорожуючи ми накопичуємо багато позитивної корисної інформації.

Це – перший позитивчик

Наповнюємо життя позитивом далі.

Завдяки подорожам з’являються нові друзі. Подорожі сприяють цікавим знайомствам. Таким чином маємо надійну комунікативну фішку. І це все в реалі, в нашому житті -  не через мережу!!!

Це –  другий позитивчик

Щодо реалу! Молодь страждає від Інтернет-залежності: ігрової та в соціальних мережах. То хоча б прогулянки рідним містом, якщо не подорожі, сміливо можна рекомендувати як профілактику постстресових станів після карантину та Інтернет-залежності.

Це –  третій позитивчик

А ще які дуже позитивні аспекти впливу подорожей і прогулянок містом ми не взяли до уваги?

Це і гармонізація настрою, і очищення душі від зайвих негативних нашарувань, і звільнення від стресу (а маємо його чи не щомиті), і повернення радості в життя, і насичення новими враженнями. А головне – це енергетична підтримка і насичення енергією через позитивні емоції від вражень і сприйняття простору навколо себе.

Маємо нову галузь психотерапії, мабуть сто років тому описану відомими вченими – туризмотерапію

Чому лікарі всіх віків і народів радять прогулянки перед сном ? Чому завжди радять прогулянки майбутнім мамам, людям у літах, дітям? Ви ніколи не задумувались, що ж спільного між цим і подорожами, туризмом? Лікарі мудрі люди!

І тут важливе не тільки насичення киснем. Спрацьовують всі вищенаведені аспекти.

Спробуйте самі! Прогуляйтеся Києвом, або містом де перебуваєте зараз. Подаруйте йому своє захоплення і хоч краплину своєї любові. Воно сторицею вам відплатить. Відгукнеться на перший же заклик про допомогу. Зверніться до нього подумки. В складну хвилину місто підтримає вас, дасть сили, підніме настрій, зніме втому. Втома в ногах не рахується, вона ще й корисна.

Якщо після прогулянки трохи болять ноги, то це нормально і навіть добре. Чому добре? Тому що Вам тепер не страшна одна жахлива хвороба, породжена благами цивілізації. Так, прогулянки та подорожі - хороший захист від малорухливості – гіподинамії.

А ще можна надихнутись віртуальними екскурсіями містом. Оберіть місця, які уподобали і визначте, як туди їхати. Потім виберіть погожий день, візьміть із собою друзів чи своїх гостей і вирушайте у реальну прогулянку містом. Воно дуже таємниче і багато чого приховує у двориках.

Що мати при собі? 

Список місць для відвідування із маршрутом пересування. 

Парасолю.

Термос із чаєм та канапками теж не завадить.

Почуття гумору та готовність до нових знайомств. Бо таких як ми, виявляється у місті багато   :)

Можна прогулятись віртуальними маршрутами Києва, підготованими для вас Міською молодіжною бібліотеки «Молода гвардія»:

Подорожуємо київськими двориками в центрі міста. Де підняти настрій?

Де прогулятись Києвом, щоб миттєво підняти настрій, позбутись втоми, зняти стрес, повернути радість буття? Нещодавно в нашому місті з`явились чудні диво-створіння. Краплинки радості, любові й гумору розкидали по Києву скульптор-фантазер. Костянтин Скретуцький та ініціатори «Київської ландшафтної ініціативи» Вони заселили столицю диво-створіннями, виконаними з незвичайних матеріалів - від металу і дерева до пластикових виделок. «Мульті-чудики» надають місту надзвичайного тепла і шарму. Ці зернятка добра і любові, хоч на мить повернуть Вас у дитинство і неодмінно викличуть посмішку.

Історичні місця Києва та України. Панорамні подорожі історико-героїчними місцями України» Віртуальні панорамні сферичні подорожі у 3D-форматі

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ