Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

«У свободі моя сутність». Фільм «Захар Беркут» Івана Франка

Поділіться цією сторінкою:

1241 рік. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі кілька місцевих мисливців, братів Беркутів, потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських жителів під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити численного ворога. Гасло фільму  –«У свободі моя сутність»

Кінокартину знімали англійською мовою для міжнародного прокату, а для України продублювали українською. Фільм мав великий бюджет – 113 мільйонів гривень, що дозволило розгорнути масштабні зйомки.

Режисери фільму - Ахтем Сеітаблаєв та Джон Вінн. Автори сценарію – Ярослав Войцешек та Річард Ронат.

Продюсери – Єгор Олесов (компанія Kinorob, Україна); Джефф Райс, Юрій Карновський, Раджа Коллінз (компанія Cinema Day, США). До створення фільму залучили близько 500 акторів та каскадерів. У головній ролі зіграв голлівудський актор Роберт Патрік («Термінатор 2: Судний день»). У стрічці взяли участь актори з України, США, Великобританії, Казахстану та Монголії: Алекс МакНіколл, Томмі Фленаган, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Цегмід Церенболд, Єржан Нуримбет, Аліна Коваленко, Рокі Майерс, Олівер Тревена, Аян Отепберген, Віктор Жданов та інші.

Зйомки фільму відбувалися в Карпатах (поблизу озера Синевір та Манявського водоспаду), а під Києвом створили “гірську ущелину”, яка стала прототипом селища Тухля та маєтку Тугара Вовка.

Особливо слід відзначити роботу над костюмами. Професійна художниця Антоніна Белінська та 40 народних майстрів і ремісників до найдрібніших деталей продумали та професійно виготовили 3000 історично точних костюмів.

Саундтреком до фільму «Захар Беркут» стала пісня «Перевал» у виконанні українського гурту «Океан Ельзи».

Книгу Івана Франка, за якою створено фільм, ви можете взяти у нашій бібліотеці!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ