Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Твій особистий літній план: 5 причин відвідати Молодіжну бібліотеку

Поділіться цією сторінкою:

Попри інші цікаві справи та можливості літнього відпочинку в Києві, ми хочемо  запропонувати тобі провести своє дозвілля саме в Молодіжній бібліотеці! Адже бібліотека – це простір для особистого вдосконалення та розвитку!

По-перше. Бібліотека – це потужний інформаційний ресурс.
Тут ти можеш отримати необхідну інформацію про все, що цікавить тебе цього літа.

Користуйтесь безоплатним Wi-Fi та іншими послугами бібліотеки.

Наша читальна зала може стати майданчиком для обговорення твоїх власних ідей.
Домовся про зустріч із друзями у нашій бібліотеці, щоб весело провести час за настільними іграми.  

По-друге. Переконайся, що наші бібліотекарі – справжні професіонали, котрі мають індивідуальний підхід до кожного читача, тож обов’язково допоможуть тобі в інтелектуальних пошуках. 

По-третє. Зауваж, проекти Молодіжної бібліотеки є не лише цікавими, але й корисними. Спробуй створити власноруч чудові прикраси та оригінальні речі на майстер- класах.

А як щодо опанування мистецтва китайської каліграфії? Під час наших групових занять це буде тобі до снаги

По-четверте. Ти маєш прекрасну нагоду обрати для читання найкращі книги, насолодитись «фентезі» та фантастикою, історичними романами, детективами, публіцистикою, класикою, а також познайомитись із новими письменницькими експериментами. За літературою на будь-який смак звертайся у відділ абонементу «Книголюб»!

По-п’яте. Зверни увагу! Доїхати до бібліотеки дуже просто. Станції Метро «Університет» або «Вокзальна», далі 7-8 хвилин пішки, через Ботанічний сад або вулицею Жилянська, - і ти потрапляєш на вулицю Льва Толстого, 49!

Вітаємо! Ви успішно подолали і відстань, і літню спеку, і власну інертність! Приємна, дружня атмосфера Молодіжної бібліотеки до твоїх послуг!

ТВІЙ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ПРОСТІР
В
МОЛОДІЖНІЙ БІБЛІОТЕЦІ !

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ