Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Фільми для та про тих, хто полюбляє читати

Поділіться цією сторінкою:

Карантин з приводу пандемії коронавіруса змусив багатьох проводити свій час вдома. Звісно, цікава книга для карантинних вечорів – ідеальний варіант. Але, щоб урізноманітнити ваше дозвілля, маємо щось цікаве: пропонуємо поринути у захоплюючу атмосферу гарного кіно в чудовій компанії читачів, літераторів та письменників. Адже добірка пропонованих фільмів – саме для та про тих, хто полюбляє читати!

«Клуб любителів книжок та пирогів з картопляного лушпиння», 2018

Зворушливий фільм, сюжет якого відбувається в середині ХХ століття, Про молоду письменницю Джулієт Ештон, що одного дня отримує лист від Доусі Адамса, який просить її про послугу віднайти деякі книжки та стверджує, що є членом «Клубу любителів книжок та пирогів з картопляного лушпиння». Так закручується ця історія…

«Букшоп», 2017

У 1959 році, в невеликому містечку на узбережжі Великобританії, Флоренс Грін, вдова середніх років, вирішує відкрити книжкову крамницю. Вона вибирає приміщення в старому занедбаному будинку і незабаром відкриває двері книгарні. Але, не дивлячись на її ентузіазм, жінку чекають безліч проблем, які будуть перешкоджати Флоренс вести свою «книжкову» справу.

«Вам лист» , 1998

Сентиментальна комедія за участю акторів Тома Хенкса та Мег Райан, герої яких Джо та Кетлін листуються через Інтернет. Кетлін належить маленький книжковий магазинчик дитячої літератури під назвою «Магазин за рогом». Джо володіє мережею величезних книжкових супермаркетів «Фокс і сини». Трохи пізніше Кетлін дізнається, що Джо і є власник супермаркету, що загрожує їй неминучим банкрутством - ціни там набагато менші. Природно, вона відразу ж зненавиділа бездушного конкурента. А в Інтернеті їх роман продовжувався…

«Опівночі в Парижі», 2011

Фантазійна історія про письменника та сценариста Гіла Пендера, що приїздить до Парижу зі своєю нареченою та її батьками. Під час нічної прогулянки потрапляє в часову діру, та опиняється у Парижі 20-х років минулого століття, в оточенні знакових фігур – Фіцджеральда, Гемінгвея, Бунюеля, Далі, Гертруди Стайн. Оговтавшись від шоку, герой починає жити подвійним життям, дні проводячи з нудною нареченою, а ночі - в оточенні своїх кумирів.

«Рубі Спаркс», 2012

Витончена трагікомедійна історія, що сталося з письменником Келвіном, під час його творчого та особистого пошуку. Він вигадав собі музу на ім’я Рубі Спаркс – і його фантазія перетворилась на дійсність.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ