Як залишатись молодими на карантинi?
Походи до косметолога під час карантину стали такими ж недоступними, як звичні прогулянки парками та скверами міста. Однак шкіра обличчя потребує дбайливого і ретельного догляду. Особливо навесні, коли запаси вітамінів в організмі вичерпані, а їх нестача відображається на стані волосся, нігтів та шкіри. Домашній догляд має і свої крайнощі – під час самоiзоляцii легко або забути (я ж нікуди не виходжу!), або перестаратися. Як уникнути цих крайнощів ?
Нiгтi
Однією з головних б'юті-проблем, якi застали дівчат зненацька, стало закриття манікюрних салонів. Без покриття можна прожити, але як зняти гель-лак, який вже є у вас на нігтях? Нічого складного!
https://www.youtube.com/watch?v=pUIrilHjIxw
Що робити? Відсунути кулікулу за допомогою палички або спеціального інструменту, нанести на неї масло і дати нігтям відпочити від будь-якого впливу.
Волосcя
По-перше, відмова від щоденного сушіння феном піде на користь вашому волоссю, а якщо балувати їх поживними масками і процедурами, почати курс, який зміцнює цибулини, до кінця карантину можна отримати розкішну шевелюру.
https://blog.pokupon.ua/oni-rabotajut-7-dejstvennyh-masok-dlja-volos-v-domashnih-uslovijah/
Чого робити не треба:
- Мити волосся якомога рідше, якщо у вас жирна шкіра голови. Жир – ідеальне середовище для розмноження грибків. Щоби не довелося витрачати час і гроші на лікування лущення та лупи, краще мити голову по мірі забруднення. Промивати потрібно двічі – так ви змиєте жир та бруд і підсилите дію активних компонентів шампуню.
- Ігнорувати розчісування. Особливо важливо розчісуватися перед миттям волосся – воно не плутатиметься, і вам не доведеться потім витягати пасма.
- Мити волосся надто часто, якщо шкіра голови суха. Надмірним та агресивним очищенням ви можете лише нашкодити.
- Лягати спати з мокрою головою. Завтра вранці важлива відеоконференція, та ви хочете поспати довше і вирішуєте помити голову на ніч. І, звісно, не сушити, бо фен псує волосся. Лягати спати з мокрими пасмами теж ідея не з кращих: мокре волосся більш вразливе, воно легко пушиться та навіть ламається. Тож краще буде або дати йому висохнути, або висушити феном з холодним повітрям.
- Занадто часто користуватися масками, кондиціонерами та іншими засобами, якщо волосся, в принципі, не потребує відновлення. Здорове волосся надмірним доглядом можна обтяжити.
Тiло
Масаж сухою щіткою, активний догляд, скраби і навіть автозагар.
https://www.cosmo.com.ua/prostaya-anticellyulitnaya-procedura-kak-delat-massazh-suhoy-shchetkoy/
Массаж обличчя та фейсбiлдинг
Саме зараз, щоб спробувати онлайн-тренування для зміцнення овалу обличчя, почніть робити масаж ролерами, які у вас напевно вже є або використовуйте звичайну ложку.
https://elle.ua/krasota/praktika/mimicheskaya-aktivnost-uprajneniya-ot-morschin/
Шкiра
ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ: ПОРАДИ
Для дівчат: скористайтеся карантином, щоб дати шкірі відпочити від декоративної косметики. Звикнете до ненафарбованого обличчя. Спочатку може бути складно, особливо якщо ви звикли фарбуватися щодня і робили далеко не нюдовий мейк. За такий відпочинок шкіра вам подякує.
Не налягайте на фастфуд і алкоголь: це шкодить організму в цілому і не може не відобразитися на стані шкіри.
- Не приймайте душ надто часто: часте очищення пересушує шкіру та знижує її природні захисні функції.
- Не ігноруйте зволожуючі креми. Особливо це стосується рук: якщо ви часто миєте їх і користуєтеся антисептиком, шкіра потребує додаткового зволоження. Наносити крем можна одразу після миття/застосування антисептика. Також можна мазати руки на ніч, тільки чекати, щоб крем добре ввібрався – якщо не хочете, щоб плями від нього залишилися на подушці/постільному.
- Не торкайтися обличчя постiйно. Шкіра обличчя стане тільки кращою, а ви матимете на одну шкідливу звичку менше.
- Не забувайте про приємні б’юті-процедури – маски, пілінг (краще за все робити із фруктовими кислотами), обгортання, ванни з бомбочками. Від них приємно стає не тільки шкірі, а й на душі.
Маски для обличчя
https://lumenis.com.ua/little-secrets/omolazhivayushchie-maski-dlya-litsa.html
Оскільки прогулянки зараз обмежені, фізичної активності багатьом бракує. Тож використовуйте всі можливості надолужити це: ранкова зарядка, щогодинна невеличка розминка, прості фізичні вправи допоможуть вам почуватися в тонусі.
Не забувайте робити вправи для спини та шиї, особливо якщо більшу частину дня (передбачувано) проводите за столом чи на дивані.
Танці – це теж свого роду розминка, тільки ще приємніша. Підспівувати улюбленим пісням вітається.
https://prostoinfo.com/fitnes/domashni-trenuvannya-top-5-vprav-dlya-pochatkivciv.html
Корекція брiв
http://goodhouse.com.ua/doglyad-za-brovami/4762-korekciya-briv-tipi-i-metodi-oformlennya.html
Якщо ви давно хочете змінити форму брів, але не хотіли відрощувати неакуратні волоски, пора почати це робити. На повне відновлення знадобиться близько двох місяців, але вже в перші тижні ви зможете оцінити, як змінюється обличчя і наскільки вам це підходить. Можна додати процедури по догляду за бровами: використовувати масло, спробувати нові засоби для фіксації, промальовування і фарбування. Якщо відрощування не входить у ваші плани, пробуйте варіанти корекції - надавати форму брів можна не тільки за допомогою пінцета, але і ниткою, воском або цукром.
Давайте повернемося з карантину красивішими, ніж раніше!