Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Петро Сагайдачний – реформатор і гетьман українського козацтва

Поділіться цією сторінкою:

Всім українцям добре відомо ім’я Петра Сагайдачного. Про нього складено багато пісень, написано літературні твори, але, разом з тим, ми досить мало знаємо про цю видатну особистість, гетьмана українського козацтва, який своєю діяльністю впливав не лише на розвиток козацтва, а й долю всієї України та Європи.

                                  

Нова книга Сергія Коломойця «Петро Сагайдачний. Часи козацькі» в популярній цікавій формі розповідає про козацький період в історії України, про досягнення гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного та його вплив на розвиток інших країн.

Чи знаєте ви про реформу козацького війська, про його переозброєння, яке здійснив Петро Сагайдачний?

А чи розповідали вам, як Петро Сагайдачний вогнем і мечем пройшов володіння московських царів, змінивши перебіг бойових дій на користь польського королевича Владислава IV?

Чи відомо вам, що сучасне українське православ’я завдячує своїм існуванням саме Петру Сагайдачному?

Якщо вам цікаво дізнатись відповіді на ці запитання, більше про історію козацького війська та часи славетного Петра Конашевича-Сагайдачного – тоді ця книга, саме для вас.

Коротко про автора

Автор видання Сергій Дмитрович Коломоєць – історик, краєзнавець, учитель історії, автор наукових, науково-публіцистичних статей з історії України, педагогіки, історичних та краєзнавчих досліджень. Автор в книзі «Петро Сагайдачний. Часи козацькі» подає наукові факти цікаво і просто, багато з яких є маловідомими і захопливими для читачів.

Цілі століття відділяють нас від славних козацьких часів, в яких жив і прославляв Україну Петро Сагайдачний, навіть не знаємо сьогодні де похований великий гетьман. Проте навіть зараз відчуваємо на собі наслідки його діяльності та продовжуємо ту боротьбу, яку свого часу почав великий гетьман Петро Конашевич-Сагайдачний: за боєздатність українського війська, за відновлення православної церкви, як одного зі стовпів самобутності нашого народу, за збереження в нашій свідомості того, що ми українці.

Запропоноване вам видання ми отримали від  Українського інституту книги за Програмою поповнення фондів публічних бібліотек.

Ця книга не лише про козацьке минуле України, це книга про її гордість і славу. Тож давайте пам’ятати про наших героїв, зокрема про великого гетьмана України Петра Конашевича-Сагайдачного, який безперечно вартий нашої вдячності і нашого спомину.

Пам’ятник Петру Конашевичу-Сагайдачному в Києві

 

 

 

 

 

 

 

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ