Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

На захисті України. Василь.

Поділіться цією сторінкою:

Писати про Василя Духновського задача не з простих. Найвірогідніше маєш шанс сісти у калюжу. Щирість і епатаж співіснують у ньому настільки органічно і ненав’язливо для оточуючих, що змушує оцінювати вже себе у співіснуванні зі світом і, навіть, переглядати свої ж сталі критерії або й позбуватися їх. Толерантний з колежанками і насмішкуватий із «женчінамі». 

Васьок –  маска. Василь –  гідність. Математик за фахом і бібліотекар. Патетика постів і віршики з відвертими алегоріями, як от медуза та пи@дуза. Актор від природи, конферансьє і мрійник, автор багатьох творчих проектів, як Тотально вільний мікрофон, Поетична м’ясорубка (останній вже готовий конкурс поки що відкладений до настання очікуваного Миру).

Таким був його і наш світ до останніх днів лютого, коли кожен мусив зробити свій вибір у цій війні.

Василь свій зробив з перших же днів вітчизняної війни  став на захист країни і зараз в ЗСУ, наймотивованішій армії світу.

У збірці за лінком нижче  вірші про війну, серед них є й Василевий. Однак згадується його неперевершений інший вірш, написаний на честь воїнів АТО, як виявилось тієї самої війни, що триває вже чотири століття і має остаточно завершитися нашою Перемогою і крахом імперії варварів.

 

Це ж давно уже далеко не ваше свято,
то чому ваші очі все ще мають вагу?
За кожними з цих дверей поховано забагато,
аби я уявляв, як ви розчиняєтесь у снігу.
Тож туліться, благаю, тримайте своє тепло,
бо таке життя – це все ж хоч якесь життя.
Ви вийшли за межі понять про добро і зло,
то лишіть при собі хоча би цей білий стяг.
Я хотів би знати про кожен з ваших боїв,
про кожну з ваших поразок, про кожне "я повернусь".
Ваш світ складається з холоду і непристойних слів.
Я хотів би усе це знати. Чесно. Але боюсь.

 

https://chytomo.com/sterty-zakhysnyj-shar-strakhu-15-novykh-virshiv-pro-vijnu/?fbclid=IwAR3NwB-tUqLzpjezh4Iv6XMVtZpt_LKJ-zhvV4sJ6o27kamYv6ilkrYyYjk

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ