Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Журналісти про війну в новій книзі «Моя війна»

Поділіться цією сторінкою:

     Про Україну раніше мало повідомляли в світі, але з початком широкомасштабного вторгнення вона опинилась в центрі уваги міжнародних ЗМІ. Події та кадри з українських міст та з передової показують в головних новинах провідні західні телеканали. Ця інформація впливає на ставлення людей у світі до російсько-української війни, яка триває з 2014 року.

 

В книзі «Моя війна» відомі журналісти вважають своїм професійним і патріотичним обов’язком безпосередньо з місця подій із ризиком для життя розповідати всьому світу про цю нав’язану нам жахливу, руйнівну війну.

Ця книга розповідає про журналістів, які після 24 лютого захистили нашу країну в перші дні – хто словом, а хто зброєю. Один з авторів цього видання Олександр Бондаренко, який народився і виріс у Луганську. Працював репортером у новинах кількох українських телеканалів та консультантом з питань комунікацій. 25 лютого добровольцем приєднався до сил Територіальної оборони. Загинув від кулі снайпера під Кремінною на Луганщині 22 квітня 2023 року.

 

 

 

                                         

                                           Олександр Бондаренко                                               Макс Левін

         Макс Левін, про якого в книзі «Моя війна» згадує Соня Кошкіна, загинув у перші дні війни. Відомий український фотограф, документаліст, співпрацював із Reuters, Associated Press, чиї світлини друкували провідні світові видання. Понад десять років працював у виданні Lb.ua. Після 2014 року перебував у максимально небезпечних місцях, продовжував інформувати світ про початок російської агресії.     

         Невідомо коли настане перемога України і скільки ще життів вона нам коштуватиме, але саме на таких розповідях, фотографіях, документальних фільмах будуть відбуватись майбутні дослідження істориків.

 

Ірина Баглай – одна з авторок цієї книги, відома українська журналістка так пише про роботу журналістів на цій війні: «Хіба можна розділяти війну на до і після? Розділяти тільки тому, що вона тривалий час не торкалася більшості та не загрожувала світові? Війну, на якій ти як журналіст усвідомлюєш вагу кожного слова. Війну, яку саме словами розпочали задовго до першого пострілу».

 

 

 

 

 

 

        

        

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ