Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Життя в стилі хюґе: як знайти свій затишок та щастя

Поділіться цією сторінкою:

Дослідження показують, що саме у Данії живуть найщасливіші люди.

В чому ж таємниця?

А секрет у філософії «хюґе».

Це стиль життя, щирість, душевність, простота, атмосфера затишку і гармонії, баланс між буденністю, відпочинком біля каміну та роботою. Автор книги Мік Вікінг дослідив усі складові щасливого життя і видав твір, який переклали 17 мовами світу та який завоював симпатії тисяч читачів. Головна теза, яку доводить автор – жити щасливо по-данськи можна у будь-якій частині світу.

В книзі «Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи» Мік Вікінг розкриває головну проблему сучасної людини. Вона полягає в тому, що ми не вміємо цінувати момент, отримувати насолоду від простих речей. Автор ніби зупиняє вас і розплющує очі на світ, на людей, на свій будинок. Він допомагає почути свідомість, досягти спокою та отримувати задоволення просто тому, що ти є тут і зараз. І данці доведуть нам це на власному прикладі.

«Маленька книга хюґе» – це наче підручник із життя в стилі хюґе. В книзі і про одяг, який обирають данці, і про хюґову оселю, і про те, як влаштувати хюґе влітку. А ще, як переживати щасливі моменти та створити затишок з мінімальними капіталовкладеннями.

У книзі розкриваються секрети розуміння щастя. Читач дізнається про кілька працюючих технік, розслабиться і відчує всю атмосферу хюґе, сам того не помічаючи. Це той самий випадок, коли щастя перед тобою, і ти розумієш, як довго відмовлявся розуміти і приймати його. Навчишся відпускати негативні ситуації, що так міцно засіли в пам’яті. Відчуєш, нарешті, приємний післясмак своєї кави. Хюґе загорне тебе в теплий плед і запалить свічки в твоїй душі. І більше нікуди не захочеться поспішати. Чи не захочеться залишати чарівний момент. Адже щастя назавжди оселиться у твоєму домі та твоєму серці.

Про автора

Мік Вікінг – засновник та виконавчий директор Інституту дослідження щастя в Копенгагені, письменник, оратор.

Мік Вікінг займається дослідженням у сфері суб’єктивного благополуччя, щастя та якості життя. Його статті були представлені в більш ніж 500 ЗМІ, у тому числі в The Washington Post, BBC, Huffington Post, в Тimes (Лондон), The Guardian, CBS, PBS News Hour тощо. Мік виступав з лекціями на на TEDx, а його книжки, серед яких – «Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи», були перекладені більш ніж п’ятнадцятьма мовами.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ