Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Жахливі дев'яності. (Із циклу "Сучасні українські книги").

Поділіться цією сторінкою:

 

Володимир Лис - український літератор, журналіст, багаторазовий лауреат Коронації слова, Гранд-Коронації, Золотий письменник України -2016. За сагою "Століття Якова" (2016), названою найкращим романом десятиріччя знято серіал. 

Після перших п'єс та радіовистав пробує себе у прозі. Літературною премією відзначена повість "Там за порогом".

 

 

Книга "Жінка для стіни" - психологічний детектив з елементами містики. Починаючи читати цей твір, відразу розумієш: ти потрапив до жахливих дев’яностих років минулого століття - "розбірки" між кримінальними авторитетами, фінансові афери, контракти з топ-моделями, повне беззаконня - і це все лише верхівка айсбергу.

Чи може у бандита, який звик йти до своїх цілей крізь трупи, бути тендітна душа? Автор пропонує читачеві розібратися в цій незвичайній історії та зазирнути глибше, ніж зазвичай ми бачимо подібні випадки.

Головний герой книги потерпає від свого ж багатства - його переслідують вороги та підступні конкуренти, він постійно наражається на неприємності та знаходиться на волосинці від смерті. 

І раптово з’являється вона... І саме вона виявилася тією, хто скинув маску зі злодія.

Роман "Жінка для стіни" тримає в напрузі з першої до останньої сторінки.

Якщо ви полюбляєте якісні драматичні історії з гармонійною рівновагою між екшеном та філософськими роздумами, ця книга вам прийдеться до вподоби.

Дізнатися більше про книгу пропонуємо тут.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ