Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Земля Загублених Катерини калитко(Із циклу "Сучасні українські книги")

Поділіться цією сторінкою:

Коротко про авторку

Катерина Калитко - поетеса, авторка прозових творів, перекладачка, членкиня Українського ПЕН-клубу.

Народилася 1982 року у Вінниці. Авторка 10 поетичних збірок, зокрема збірки віршів "Ніхто нас тут не знає, і ми - нікого", "Орден мовчальниць", "Люди з дієсловами" та 2 книжок короткої прози: "М.істерія" та "Земля Загублених, або Маленькі страшні казки". 

За свою творчість здобула численні відзнаки, серед яких премія імені Джозефа Конрада-Коженьовського (2017), премія "Книга року Бі-Бі-Сі - 2017" за "Землю Загублених", Премія Вілениці.  Лауреатка міжнародної премії Vilenica Crystal 2016. Володарка премії Книга року ВВС-2017. Стипендіатка письменницької програми Central European Initiative Fellowship. Лауреатка фестивалю короткої прози Imbiero Vakarai (Литва).

У різні роки ставала лауреаткою конкурсів "Гранослов" та "Привітання життя" ім. Богдана-Ігоря Антонича, конкурсу читаної поезії "Молоде вино", конкурсу видавництва "Смолоскип" та літературної премії "Благовіст".

Окремі твори Катерини Калитко перекладені 10 мовами. За свої переклади відзначена премією часопису "Кур’єр Кривбасу" та перекладацькою премією METAPHORA.

Діалог з Катериною Калитко про війну   https://www.youtube.com/live/9H6JCXx0t0o?feature=share

"Земля Загублених" виникла для того, щоб інші люди, витіснені з "нормального" світу, мали куди піти. Тому й усі неймовірно різні люди цього малого світу - так чи інакше родичі, так чи інакше повторюють долі одне одного. 

Авторка про книгу "Земля Загублених або Маленькі страшні казки"  https://www.youtube.com/live/Z5DXXW9T0Ig?feature=share

Кожна історія - як міст через воду, щоб пройти і навчитися дихати в унісон з іншими.

Всі ці "маленькі страшні казки" залишають враження заціпеніння й зачарованості… І, звичайно ж, загубленості…

За промовистою монохромною палітуркою, оформленою з використанням фото, зробленого самою авторкою, яке начебто вже задає емоційну тональність подальшого наративу, на читача очікують дев'ять добірних частин тексту.

Дивись тут.

Здавалось би, такі непов'язані між собою оповідання, але вони раз у раз перегукуються хисткими згадками, замаскованими в сюжетній канві.

Завітайте до Молодіжної бібліотеки - книга чекає на вас.

Дивись тут.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ