Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Здійсни свою мрію! Мотивація від Ніка Вуйчича, Річарда Бренсона, Джесіки Уотсон та Стівена Кові!

Поділіться цією сторінкою:

У кожного з нас є своя мрія. Заповітна, яскрава, бажана, втілення якої у життя наповнює його змістом. Але дуже часто буває так, що, маючи мрію, людина сумнівається у собі та своїх силах, боїться зробити перший крок. Деякі вважають, що в них не вистачає здібностей і таланту або грошей, або освіти, або всього одночасно...

Виправдань безліч... Але чи є це все реальною підставою відмовитися від мрії?             

Ми хотіли б запропонувати вам підбірку книжок, які змінять ваше уявлення про людські можливості!

Автори цих творів – неймовірно сильні духом люди, які попри колосальні перешкоди досягли своєї мети та довели усім, що у цьому житті можливо усе!

Перший автор – Нік Вуйчич. Про цю неймовірну людину можна говорити безкінечно, але краще прочитати...

Це чоловік, що народився без рук та ніг, пережив знущання однолітків і несприйняття суспільства, та, незважаючи на це, зміг побудувати успішну кар’єру, одружитися та стати батьком!

Нік багато мандрує та надихає мільйони людей в усьому світі не здаватися та вірити у себе!

Також Нік – автор мотивуючих книжок про життя та віру, які ми дуже рекомендуємо вам до читання!

Вуйчич Н. „«Жизнь без границ». Життя без кордонів – це 11 золотих правил, які сформулював автор книги. Кожна глава цієї захоплюючої книги присвячена одному правилу. Книга зворушує своєю щирістю і відвертістю. Розповідь ведеться від першої особи. Нік охоче ділиться з читачами своїми переживаннями та труднощами, з якими він та його рідні зіштовхнулися на шляху до життя без кордонів. Головний рецепт щасливого життя Ніка - це надія, віра у Бога, кохання, почуття гумору, сила духу та служіння іншим людям.

Вуйчич Н. „Неудержимый». Невероятная сила веры в действии. Це друга книга популярного оратора, автора бестселера «Життя без кордонів”, що відома мільйонам людей у всьому світі. У цій книзі Нік Вуйчич говорить про проблеми та перешкоди, з якими людина стикається кожного дня: особисті кризи, складнощі у стосунках, невдачі у кар’єрі та роботі, погане здоров’я та інвалідність, жорстокість, насилля, нетерпимість, необхідність долати те, що від нас не залежить. Нік пояснює, як подолати ці складнощі і стати нестримним.

Вуйчич Н. „Будь сильным. Ты можешь преодолеть насилие (и все, что мешает тебе жить)». Третя книга відомого мотиваційного оратора адресована тим, хто зазнає знущань, приниження та переслідувань. На жаль, у нашому світі, повному агресії, таких людей дуже багато, особливо серед дітей та підлітків. Нік Вуйчич на собі відчув, як це, коли тебе переслідують та цькують… Не маючи рук та ніг, він неодноразово ставав об’єктом знущань та принижень. Але йому завжди вдавалося здолати своїх супротивників, і тепер він ділиться з читачами своїм досвідом. Ви дізнаєтеся, як перетворити переслідування на чудову можливість (так, так, дійсно!), створити зону безпеки всередині себе, слідкувати за своїми емоціями та контролювати власні реакції на них, як стати сильним та допомогти іншим повірити у себе та свою цінність...

Вуйчич Н. „Любовь без границ. Путь к потрясающе счастливой любви”. Мільйонам людей знайоме усміхнене обличчя Ніка Вуйчича та його натхненні виступи. До зустрічі зі своєю майбутньою дружиною Канае Нік був переконаний, що жодна жінка не зможе його покохати і не схоче з ним одружитися. Він сумнівався і в тому, що може стати гарним батьком та чоловіком. Чесно кажучи, в цьому сумнівались усі його близькі. У цій книзі Нік та Канае діляться з читачами історією свого кохання і розповідають про те, що вони дізналися і чого навчилися – на власних помилках та завдяки іншим людям. Кожен розділ книги присвячений певному аспекту пошуку любові: зародження стосунків, кроки до шлюбу, весілля, зміцнення уз, що зв’язують подружжя та допомагають долати будь-які перешкоди та проблеми.

Наступний автор – Річард Бренсон. Людина-епоха, людина-легенда.

Річард – британський підприємець, один з найбагатших людей планети, що заснував корпорацію Virgin, яка на сьогодні об’єднує під своїм брендом майже 400 компаній у найрізноманітніших сферах діяльності – від видавничої справи до авіаперевезень та космічного туризму.

Річард – яскрава та нестандартна особистість.

Його кредо – брати від життя усе. Це означає не боятися робити те, що хочеш... Про це його нова книга, яку ми з радістю вам рекомендуємо!

Брэнсон, Ричард. „К черту всё, берись и делай! Полная версия”.

Кредо Річарда Бренсона – брати від життя усе. Це означає не боятися робити те, що хочеш. При цьому зовсім неважливо, чи достатньо в тебе знань та досвіду. Якщо є голова на плечах та достатньо енергії, будь-яка ціль буде досяжною. Життя коротке, щоб витрачати його на речі, що не приносять задоволення. Якщо щось подобається - роби. Не подобається – кидай не роздумуючи.

У новій, розширеній версії свого бестселеру Бренсон пропонує нові „правила життя”, які повинні допомогти кожному на шляху до творчості, саморозвитку та успіху. Книга несе неабиякий заряд оптимізму, мудрості та віри у можливості людини.

Джесіка Уотсон – 16-річний підліток. Ви спитаєте, що вона робить у нашому мотивуючому списку? Джесіка у свої 16 років самотужки здійснила карколомну навколосвітню подорож океаном на маленькій яхті, встановивши новий світовий рекорд з мореплавання. Під час своєї подорожі дівчина вела дорожні нотатки, які потім увійшли до її книги-щоденника. Що змусило дівчинку у такому юному віці ризикнути усім та відправитись підкорювати океан? Що надавало їй сил та підтримувало у важкі хвилини відчаю та негараздів? Шукайте відповіді в її книзі!

Уотсон Д. „Сила мечты”. У 12 років Джесіка попереджає батьків, що збирається здійснити навколосвітню подорож. У 14 вона працює посудомийкою, а зароблені кошти витрачає на навчання мореплаванню. У 16 Джесіка самотужки перепливає усі моря та океани Землі на маленькій рожевій яхті та стає знаменитою... У книзі представлені щоденники Джесіки Уотсон, яка у 2010 році побила рекорд, ставши наймолодшим мореплавцем, що здійснив без зупинки навколосвітню подорож океаном. Незаважаючи на дуже юний вік, відсутність грошей та нерозуміння з боку оточуючих, Джесіці вдалося за два роки відточити навички мореплавства та вмовити батьків відпустити її у кругосвітню подорож...

І, наостанок, пропонуємо вам книгу ще однієї надзвичайно талановитої людини, Стівена Р.Кові - визнаного у всьому світі експерта в галузі лідерства і питань сім’ї, викладача, консультанта організацій та письменника, що присвятив себе викладанню основ життя і лідерства.

Доктор Кові є автором кількох книжок, що здобули загальне визнання, у тому числі міжнародного бестселера „7 звичок надзвичайно ефективних людей”, який назвали найвпливовішою книжкою №1 для бізнесу XX століття і однією з десяти найбільш впливових в світі книжок із менеджменту. Її перекладено 38 мовами, а в усьому світі було продано понад 15 мільйонів примірників.

Кові Стівен Р. „7 звичок надзвичайно ефективних людей”. Ця книга – супербестселлер, що змінив долі мільйонів людей. Білл Клінтон – один з них – радить мати її кожному, хто прагне успіху! Вона допоможе вам чітко сформулювати для себе життєві пріоритети й цілі, максимально реалізувати закладений у вас потенціал, стати кращим у професійній діяльності та вибудувати гармонічні взаємини з оточенням.

Сподіваємось, що ці мотивуючі видання допоможуть вам краще зрозуміти себе та реалізувати свої найзаповітніші мрії!
Звертайтесь за книжками до нашого абонементного відділу!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ