Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Захоплююча історія від Владислава Івченка "Два пасинки Митрополита" (Із циклу "Сучасні українські книги")

Поділіться цією сторінкою:

Коротко про автора

Владислав Івченко – визнаний український письменник і журналіст. Багаторазовий дипломант конкурсу "Коронація слова", володар премії гостросюжетної літератури "Золотий пістоль" конкурсу "Коронація слова-2013" за книгу "Найкращий сищик імперії на службі у приватного капіталу".

Книги письменника вражають своєю гостросюжетністю та оригінальним підходом до старих як світ ідей. Сам автор народився у Києві, але все життя мешкає у Сумах, яке любить. За освітою – економіст, а за фахом – журналіст.

https://youtu.be/C8roCn_6jc0

У літературному здобутку Владислав Івченко має твори абсолютно різних жанрів: від історичних романів до кіносценаріїв вестернів. 

Один із останніх романів автора – “Два пасинки Митрополита”.

Цього разу письменник вирішив трішки відійти від детективу і поекспериментувати з іншими літературними жанрами. 

 

“Два пасинки Митрополита” – історичний роман, але риси, притаманні детективній історії, тут також присутні. Владислав Івченко поєднав ці жанри, і вийшла цікава, напружена і захоплююча історія.

https://youtu.be/gHvn02JJX2w

Про що книжка?

Андрей Шептицький врятував двох сиріт від холоду і голоду, прихистивши їх у себе. Діти росли і радували священика, який, із зрозумілих причин, не мав своїх дітей. Теофіл і Іван стали учнями духовної семінарії, де отримали хороші знання і досягнули чудових результатів.

Книжка починається з того, що Іван і Теофіл уже випускники духовної семінарії. Андрей Шептицький радіє за свої пасинків і молиться за їхнє майбутнє. І воно було б чудове, якби не війна. Вона змінила і світ, і людей. І учні митрополита не за власним бажанням відчули на собі усю силу війни.

Ця війна кардинально змінить життя Івана і Теофіла, також зміняться їхні переконання і принципи. Зради, смерті, шпигунство, жахіття окупаційних режимів, звірства колишніх, теперішніх і майбутніх загарбників, не дозволять хлопцям стояти осторонь світової історії.

Книжка варта уваги українського читача, в ній вкладено багато прихованого смислу. Тому, любі читачі,  пропонуємо її вам. А ось читати чи не читати – це вирішувати уже вам.

Дивитися тут.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ