Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Захопливий біографічний роман американської письменниці Марґарет Лендон «Анна і король Сіаму»

Поділіться цією сторінкою:

 

Марґарет Лендон (1903-1993) - американська письменниця, найбільш відома романом-бестселером «Анна і король Сіаму», який надихнув Роджерса та Гаммерштейна на створення мюзиклу «Король і я».

Написаний ще у 1944 році роман розповідає про реальних історичних осіб, а саме короля Сіаму Монгкута (роки правління 1851-1868) та англійську леді Анну Леоновенс, яка протягом декількох років була наставницею та вчителькою англійської мови і культури для королівських дітей та численних дружин короля Сіаму.

 

 

 

Книга цікава, жива, читається легко і швидко, не нудна. Авторка майстерно з’єднала реальні мемуари Анни Леоновенс та свої власні авторські здогадки у один великий твір.

 Також гарно переданий і дух тогочасного екзотичного, дикого та незвіданого Тайланду.

ХІХ століття, Анна Леоновенс, порядна англійська пані – особа від якої навряд чи можна було б очікувати вирішальної ролі в історії Сіаму (Таїланду). Молода мати-вдова потрапляє на службу до сіамського короля Монгкута в 1860-х роках. Її обов’язками є допомагати в листуванні з іноземними урядами і навчати його дітей та улюблених дружин і наложниць. Зійшовши із сіамського пароплава, Анна опиняється в екзотичному краї, який міг їй хіба що наснитися - розмаїття незвичайних вірувань і дивних людей, пишний королівський палац, давні звичаї, гареми.

Роман «Анна і король Сіаму» переведений чотирнадцятьма мовами і п’ять разів екранізований, причому в екранізації 1999 року роль Анни виконала Джоді Фостер. Книжка запрошує поринути в незнайоме, екзотичне минуле.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ