Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

"Юра" і "Лара" - Марина Гримич ( Із циклу "Українські сучасні книги")

Поділіться цією сторінкою:

Нещодавно ми вже знайомили вас з українською письменницею Мариною Гримич і її романом "Клавка". 

https://msmb.org.ua/stily-zhittya/chitati-modno/literaturne-zhittya-1940-h-povoyenniy-kiiv-roman-klavka-iz-tsiklu-suchasni-ukrainsyki-knigi/

Марина Гримич - авторка більш як 20 різножанрових романів.

Письменниця ще й киянка, і це теж відстежується у тексті - Київ написаний з любов’ю, у різні пори року однаково позитивно, прегарні Євбаз і Хрещатик, і Ярославів Вал, де тоді знаходився головний офіс Спілки письменників України (тоді Спілки радянських письменників України, назва, що припускає існування нерадянських!), і навіть коридори ЦК на тодішній Орджонікідзе, а нині вул. Банкова, хоча й навіюють нудьгу та відразу, але й вони несуть позитив, бо саме в тих коридорах головна героїня зустрічає того, з ким поєднає своє життя.

 

 

Пропонуємо вам продовження - "Юра" і "Лара".

Роман "Юра" є сіквелом, тобто незалежним продовженням роману "Клавка", який став національним бестселером і найкращою книгою Форуму видавців 2019 року у жанрі прози. 

https://fb.watch/jMMroWkgwX/

Київ, 1968 рік, кінець "відлиги". Юра - студент-фізик, успішний комсомольський ватажок, перспективний науковець-початківець - потрапляє в лещата непростих обставин і в пекло власних сумнівів: йому потрібно зробити моральний вибір, а він відчуває, що не готовий до цього. Адже його життя є своєрідним буфером поміж двома світами...

https://youtu.be/9NsezBtr2pA

"Лара" - триквел до роману Марини Гримич "Клавка". Образ 26-річної головної героїні вже встиг полюбитися читачам. Завдяки їй вони занурюються в повсякдення Києва 1940-х років, зокрема тогочасної української письменницької спільноти, і водночас зацікавлено стежать за інтригою її приватного життя.

https://youtu.be/nH8S4SX2CjE

Лара - це вже Клавчина внучка. Образ цієї обдарованої, але дуже своєрідної дівчинки розкривається, знову ж таки, через спостереження, переживання, роздуми Клавки, якій доводиться вести сімейний корабель крізь часи Чорнобильської катастрофи. Лара – донька Юри і кримської татарки, і їй у романі випаде зробити свій перший серйозний вибір. Муситиме вона й зорієнтуватися в пікантній ситуації "дежавю" навколо любовної інтриги, яка склалася ще в "Клавці".

Читабельної української прози має бути якнайбільше і ми чекаємо на нові твори  Марини Гримич.

Дивитися тут.

 

 

 

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ