Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

"Єнчий світ" Оксани Кузів. (Із циклу "Сучасні українські книги")

Поділіться цією сторінкою:

Оксана Кузів - журналістка, письменниця. Народилася у м. Бурштин, Галицького р-ну, Івано-Франківської області. Живе і працює в Івано-Франківську. Закінчила Львівський державний університет ім. І. Франка за спеціальністю викладач української мови та літератури. Працювала літературним редактором, коректором в обласних газетах. 

У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже.

https://postimpreza.org/videolibrary/liudy-prykarpattia-istorii-shcho-nadykhaiut-pysmennytsia-oksana-kuziv

Письменниця почала видавати свої книги з того моменту, коли з'явилися "інша" Оксана. А з'явилися вона після важкої хвороби. Це сталося для авторки поштовхом для написання книг і після одужання її життя кардинально змінилося. Дебютувала письменниця з книгою "Адамцьо". 

А Вигодський народний театр за цією повістю поставив виставу, яка на всеукраїнському театральному фестивалі виборола найвищу нагороду – гран-прі. І "Адамцьо", і всі наступні твори писані тільки на правдивих життєвих історіях.     https://youtu.be/LP23UO6o6BU

Наразі в її доробку декілька книг і збірок поезій.   https://youtu.be/NhyCYQ-QR4s

В основу творів Оксани лягають переосмислені життєві історії та чужі долі. https://youtu.be/gFrcE-ifAuE

 

"Єнчий світ" світ невигаданих історій, проза життя, яка вістрям впилася мені в груди і залишила глибокий слід. Я зазирнула у ту прірву людських доль, у ті мегасвіти, де любов і ненависть – на краєчку леза, де щастя і віра – на кінчику довіри, де біль і надія такі бездонні, у котрих можна втопитися і воскреснути…" - так каже Оксана Кузів про свою нову книгу, вже сьому.

Світ слова цієї авторки насправді єнчий, а не інший. Бо тільки це означення може передати ту глибоку філософію, неповторний світ і тепло слова, якими характеризується літературна неповторність творів Оксани Кузів.

https://youtu.be/IWK5yktnZwc

 

 

Отже, знайомтесь ближче з талановитою письменницею Оксаною Кузів, яка каже, що День народження - кожного дня.

https://fb.watch/j_1W4i_5Jp/

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ