Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

ЄДИНА ЖІНКА В КІМНАТІ…

Поділіться цією сторінкою:

“Бути гламурною красунею — легко. Все, що необхідно, — не змінюватися і виглядати дурненькою. Але краса все одно зникає, як не старайся. А ось розум і твої справи — залишаються” (Геді Ламар)

Щодня кожен із нас тримає в руках частинку історії, створеною непересічною жінкою, красунею, колишньою голлівудською зіркою, акторкою Геді Ламар.

Що це за фрагмент історії, з яким ми стикаємося кожного дня, буквально тримаючи його в руках?

Це — мобільний телефон!

Ламар і її химерна доля… Вона прославилася як кінозірка золотого століття Голлівуду, уперше в історії кіно зіграла оргазм, а потім зробила відкриття, завдяки яким світ отримав Wi-Fi і мобільний зв’язок.

Але це тільки маленька частинка того, що ця дивовижна жінка запропонувала світу, чим науковці (в тому числі військові) користуються до цієї пори. Ці технологічні відкриття були зроблені нею ще в кінці сорокових минулого століття. Та роль Геді Ламар в цих досягненнях лишалася невідомою до кінця 1990-х років, коли вона отримала кілька нагород за свої винаходи — визнання, яке вона вважала важливішим, ніж свій успіх в кіно.

Так до дня народження науковиці — 9-го листопада приурочені Дні винахідника відразу в трьох європейських країнах — Німеччині, Австрії та Швейцарії.

На початку 2014 року Геді Ламар уведена в Зал слави винахідників світу.

«Єдина жінка в кімнаті» — книга, що частково розкриває історію життя неперевершеної Геді. Це не просто художній роман, а глибока, зворушлива й натхненна історія сильної жінки, яка змогла залишити свій слід в історії.

Краса врятувала її від Голокосту, від нацистів та їхньої партії, яка саме набирала сил у гітлерівській Німеччині та Європі, (страх знищення — це і спонукало її до шлюбу з австрійським торговцем зброєю). Бувши поруч зі своїм чоловіком, вона випадково почула про плани Третього Рейху і зрозуміла всю трагедію, яку несе політика Гітлера, вигадала, як втекти із сімейного замку, і, завдяки вихору подій опинилася в Голлівуді. Вона стала Геді Ламар — зіркою кіноекранів. Але ця вродлива жінка приховувала таємницю, більш разючішу, ніж її походження чи шлюб,— вона була винахідницею. І мала ідею, яка могла допомогти Америці боротися з нацистами... «Єдина жінка в кімнаті» — напрочуд сильний роман, заснований на неймовірній правдивій історії ікони стилю, чий новаторський винахід назавжди змінив те, як виглядає комунікація сьогодні.

Про авторку

Марі Бенедикт (це псевдонім, справжнє ім’я авторки — Хізер Бенедикт Террелл) американська письменниця, юрист за освітою, народилася в Бостоні у 1968 році. З відзнакою закінчила Бостонський коледж за фахом історія та історія мистецтва, а також Інститут права Бостонського університету.

Під час своєї більш ніж десятирічної адвокатської практики вона мріяла про велику роботу: написати історії видатних жінок світу, розкопуючи приховані, або забуті факти їхнього життя. І це їй вдалося, вона зайнялася письменництвом.

Марі Бенедикт є автором таких бестселерів New York Times і USA Today як: «Її прихований геній», «Таємниця місіс Крісті», «Єдина жінка в кімнаті», «Леді Клементина», «Служниця Карнегі», «Інший Ейнштейн». Її роботи перекладені більше ніж 30-ма мовами світу.

Проживає з сім’єю в Піттсбурзі.

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ