Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Як зробити, щоб читання для дітей стало трендом?

Поділіться цією сторінкою:

Що робити, щоби читання стало любов’ю й дитина не бралася за книжку лише з примусу, а чого робити точно не варто? Що і як читати в кожному віці? Про це розповідають редакторки The New York Times Памела Пол і Марія Руссо в книжковій новинці «Як виховати читача».

Коротко про авторок.
Памела Пол — американська письменниця, що стала редакторкою The New York Times Book Review в 2011 році і спеціалізується на оглядах дитячих книг.
Її колега Марія Руссо довий час займалася культурною журналістикою, а зараз пише відгуки на сотні дитячих книг: від ілюстрованих видань до підліткових романів.

Основною метою цієї чудової книжки є прагнення зацікавити юного читача літературою, виховати в нього бажання звертатися до книг у будь якому випадку, як тільки виникне така потреба, урізноманітнити сімейне дозвілля, допомогти батькам і вихователям налагодити контакт зі своїми дітьми і спонукати їх проводити час із користю.

Авторки книги написали не лише про те, як читати дітям різного віку (від народження й до старшої школи), а й про те, що їм краще читати, а яких книг все ж таки варто уникати.

Це чудовий комплексний путівник у світ дитячої психології й літератури. Це книга про книги, які варто читати дітям.

Книга вийшла друком у 2020 році у видавництві ArtHuss і стане у пригоді як батькам так і вчителям.

 

Партнером українського видання став портал «БараБука» - перший український професійний інформаційний ресурс про видання для дітей та юнацтва. Фахівці порталу «БараБука» долучилися до розробки книжкових рекомендацій спеціально для українських читачів. Так - в українському варіанті книги є приємний додаток – тут розміщено інформацію про українські переклади видань, про які згадують авторки.

Цю книгу ми отримали від Українського інституту книги за Програмою поповнення фондів публічних бібліотек.

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ