Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Як студенту не бути «бідним»? Заробіток під час навчання

Поділіться цією сторінкою:

Напевно, кожен студент стикається з проблемою відсутності грошей під час навчання – стипендія невелика і платять її не всім. Саме це змушує більшість молодих людей замислитися про пошук роботи. Але при цьому виникають певні труднощі – робота не повинна заважати навчанню, мати гнучкий графік, не вимагати особливої кваліфікації та специфічних навичок та при цьому гідно оплачуватись.

Скажете, це не реально? Ми підготували огляд найбільш популярних видів додаткового заробітку для студентів денної форми навчання, щоб ви самі могли зробити висновки.

Робота у закладах швидкого харчування

Це один з досить популярних варіантів серед молоді.
В обовязки входить робота на кухні, обслуговування залів, прибирання підсобних приміщень. Касири безпосередньо займаються обслуговуванням клієнтів, приймають замовлення, передають їх на кухню. Робочий графік – до 8 годин.
Зарплата – приблизно – 10-20 грн. на годину.      В середньому за місяць можна заробити 1500-2500 грн.
Плюси: офіційне працевлаштування, безкоштовне харчування, можливість кар’єрного росту, гнучкий робочий графік, можливість влаштуватися на роботу поряд із домом або місцем навчання.
Мінуси: наявність штрафів за спізнення; робота „на ногах”; значне напруження під час великого потоку клієнтів.

Робота промоутером

Обов’язки – привітно спілкуватись з незнайомими людьми, працювати у спеціальному одязі, вміло рекламувати необхідний товар або послуги, участь у промо-акціях, розклеювання оголошень, ведення звітів виконаної роботи.
Середньомісячний дохід – 1500 – 3000 грн.
Плюси: комфортні умови праці; вільний графік роботи, який не заважає навчанню, можливість здобути та розвинути комунікативні навички, навчитись продажам та маркетингу.
Мінуси: в деяких випадках можлива робота на вулиці, у погану погоду; робота з людьми, які не завжди ввічливі та толерантні; постійний контроль з боку замовників та торгових представників.

Робота оператором у CALL-центрах

Від працівника вимагається приймати та розподіляти вхідні та вихідні дзвінки, проводити телефонні опитування, працювати з електронною поштою, мати базові навички користування ПК, вміти ввічливо спілкуватись з людьми.
В середньому, за місяць можна заробити близько 1500-3500 грн.
Плюси: можливість працювати у великих компаніях, кар’єрний ріст у перспективі, стажування, тренінги.
Мінуси: досить монотонна робота у нервовій обстановці; абоненти не завжди коректно реагують на дзвінки.

Робота консультантом

Обов’язки: надання інформації покупцям, продаж товарів та послуг, робота з товаром  (прийом та розміщення на складі, викладка товару в торговому залі). Особливих вимог при працевлаштуванні немає, хіба що роботодавець може поцікавитися наявністю досвіду роботи.
Заробіток становить 2-5% від вартості реалізованого товару, тобто в середньому за місяць можна заробити від 1500 до 3500 грн.
Плюси: зручний графік роботи, комфортні умови праці, постійний попит на консультантів з боку роботодавців.
Мінуси: робота „на ногах”; постійне спілкування з людьми, які не завжди привітні; контроль з боку замовників.

Робота курєром

Особливості та вимоги:  потрібно розвозити товар на громадському транспорті або мопеді, оформлювати документи і відвозити у фірму чеки та гроші, тому така робота передбачає велику відповідальність. Також необхідне добре знання міста та вулиць, витривалість, дисциплінованість.
Заробіток – 1500-3000 грн. на місяць.
Плюси: створення власної клієнтської бази, безкоштовне користування проїздними квитками та всі види транспорту, вільний графік роботи.
Мінуси: постійне переміщення по місту, високий ризик крадіжки або пошкодження товарів, які доведеться компенсувати за власні гроші; фізично напружена робота.

 

 

Робота на телебаченні, участь у кіно-масовках

Особливості та вимоги: участь у зйомках шоу та телевізійних програмах у якості глядача або гостя, спілкування з ведучими, участь у соцопитуваннях та інше. Необхідно мати базові комунікативні та акторські здібності.
Заробіток – від 10-15 до 100-150 грн. на годину. В середньому за місяць можна заробити 1500-3000 грн.

Плюси: оплата по завершенню зйомок; спілкування з відомими людьми, можливість зав’язати корисні знайомства; для майбутніх журналістів – гарна можливість попрактикуватися у майбутній професії.
Мінуси: майже завжди зйомки затримуються на довгий час, при цьому немає можливості повноцінно поїсти та відпочити.

Також є багато варіантів роботи в Інтернеті, особливо для студентів, що вивчають програмування, переклад або маркетинг та економіку.
Як бачимо, знайти роботу студенту не так вже й складно, головне мати бажання та час.

Успіхів Вам!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ