Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Як розвинути стресостійкість та відновити психічне здоров’я

Поділіться цією сторінкою:

В книзі «Стресостійкість. Прості поради, як жити в сучасному світі» Міту Стороні пояснює природу стресу та навчає багатьом практикам, які допомагають впоратись зі складними життєвими ситуаціями.

Тривалий стрес, хвилювання і постійна тривога нас виснажують, крадуть життєву енергію, сили та гостроту розуму. Авторка книги грунтовно дослідивши вплив стресу на гормональну, імунну та нервову системи, пропонує шляхи його подолання. Це не просто чергова мотиваційна книга, а покрокова інструкція, як за допомогою простих доступних дій можна розвинути в собі стресостійкість.

Стороні – кандидатка медичних наук, яка захоплюється нейронаукою, здобула медичну освіту в Кембриджському університеті. Досліджує, як мозок реагує на стрес та невизначеність, працює під тиском ісприймає реальність. В своїй книзі пропонує прості поради, для відновлення фізичної форми та психічного здоров’я.

Видання Володимира Станчишина «Стіни в моїй голові»  про тривожність, соціальні фобії, депресію та інші особливі стани психіки, які досить часто трапляються у людей в сучасному світі та які впливають на їх щоденне життя. Ця книга не вилікує одразу від цих розладів, але допоможе їх зрозуміти і навчитися жити з ними. Автор книги не тільки розповідає звідки беруться тривожність і фобії, як визначити, чи є в тебе або близької людини депресія та як її лікувати, але й пояснює як до цього адаптуватись й жити повноцінним життям.

Володимир Станчишин – психолог-психотерапевт. Працював у Центрі Емаус при Українському католицькому університеті у Львові, Очолював Центр психічного здоров’я у Шпиталі імені Митрополита Шептицького, який своїм завданням ставив допомогу людям, що повертаються із зони бойових дій. У 2019 разом з колегою заснував та очолив Центр психічного здоров’я «Лабораторія змін».    

 

Ці видання будуть корисними також тим, у кого близькі люди мають ці проблеми, тому що оточення не завжди може зрозуміти потреби дорогих їм людей і через це виникає багато складнощів. Книги допоможуть правильно визначити симптоми, зрозуміти особливості та вчасно надати необхідну підтримку людині, яка цього потребує.

Запропоновані вам книги ми отримали від Українського інституту книги за Програмою поповнення фондів публічних бібліотек.

Видання надзвичайно актуальніі, застосовуйте рекомендації на практиці і вони значно покращать ваше життя.

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ