Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Як подолати вигоряння та покращити самопочуття

Поділіться цією сторінкою:

Книга Емілі та Амелії Нагоскі «Вигоряння. Стратегія боротьби з виснаженням удома та на роботі» - допоможе подолати перешкоди, які стоять між нами і нашим гарним самопочуттям на основі наукового підходу.

Вигоряння дуже поширене явище в світі. В Україні 64% громадян відчувають синдром емоційного вигоряння – відчуття постійного виснаження на фоні хронічного стресу, яке призводить до негативного сприйняття реальності, зниження професійної ефективності, зниження імунітету, порушення сну та інших неприємних симптомів.

         Це видання складається з трьох частин, які невимушено, але на основі наукових досліджень допоможуть впоратись з вигорянням.

         В частині І мова йде про внутрішні ресурси, які є в нашому організмі, які допоможуть подолати це негативне явище: реакції на стрес, мозковий механізм, що контролює емоції та сенс життя. Частина 2 присвячена причинам емоційного вигоряння. В Частині 3 містяться висновки про те, як подолати вигоряння та стати сильнішими.

         Авторка книги – Емілі Нагоскі – науковець, доктор філософії зі здорового способу життя, експерт із 20-річним стажем у царині статевого виховання. Багато років займається просвітницькою діяльністю, викладає в коледжі, авторка низки наукових публікацій.

         Друга авторка книги – Амелія Нагоскі, сестра Емілі Нагоскі, має ступінь доктора музичних мистецтв. Вона постійно проводить майстер-класи для професійних музикантів щодо застосування теорії комунікацій і психологічних досліджень, зокрема «Профілактика вигоряння й не тільки: підтримка доброго самопочуття для диригентів».

         Книга «Вигоряння. Стратегія боротьби з виснаженням удома та на роботі» не дає відірваних від реальності порад для «щасливої жінки», натомість, завдяки цій книзі можна навчитися подолати емоційне виснаження та синдром людини-донора, справитись із стресом, переосмислити свої успіхи та невдачі та, найголовніше, любити і цінувати те, що має кожен із нас, - себе.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ