Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Як піклуватися про психічне здоров’я

Поділіться цією сторінкою:

«Окей – бути час від часу не окей»  (Д. Озерна )     

В Україні й досі багато людей соромляться говорити про свої психологічні проблеми, а в разі необхідності не знають куди звернутися і що робити. Насправді від психічного здоров’я залежать не лише стосунки з близькими людьми, успішна кар’єра та соціальні контакти, а й наш сон, робота серця, шлунка, настрій, вміння долати складні життєві ситуації та тривалість життя.

Книжка Дарки Озерної «Бути окей. Що важливо знати про психічне здоров’я» простою мовою розповідає про корені індивідуальних і суспільних проблем, написана для українців з урахуванням наших реалій та стереотипів на основі сучасних наукових досліджень. Тут не має миттєвих порад і «чарівних» пігулок, які одразу ж допоможуть, натомість ця книга допомагає сформувати нову культуру психологічного здоров’я українців, зрозуміти себе та навчає як піклуватися про людину з психічним розладом.

                                       

Про авторку

Дарка Озерна – медична журналістка, біологиня, популяризаторка здорового способу життя. Пише колонки для «ВВС Україна», «Український тиждень», «Повага» та інш., ведуча програм про здоров’я та науку на радіо «Культура», авторка цілої серії книжок «Оптимістично про здоров’я».

 Книга Дарки Озерної грамотно та доступно розповідає про найпоширеніші буденні стани, які в нашому суспільстві вважають майже нормою: депресію, тривожність, розлади харчової поведінки, тощо та їх лікування. Видання написано зрозумілою мовою, з гумором та використанням багатьох прикладів з реального життя, що робить сприйняття матеріалу легким і цікавим.

Друга книга, яка допоможе вам підтримати психічне здоров’я – це «Фітнес для душі» Зої Астон. В цьому виданні зібрані вправи та поради, які допоможуть вам вчасно спинитися в погоні за «успішним успіхом», озирнутися та віднайти внутрішню рівновагу, здобути впевненість, навчить ставитись до себе з любов’ю та розумінням. А завдяки цьому стати щасливішими, морально сильнішими та емоційно стійкішими.

                                            

Авторка книги – Зої Астон, живе й працює в Лондоні. Вона психотерапевтка та консультантка з питань психічного здоров’я з більш ніж десятирічним досвідом. Входить до складу Британської асоціації консультування та психотерапії. Мета її роботи – вивести психотерапію за межі кабінетів і зробити її доступною для широкої аудиторії.

Книга «Фітнес для душі» - це практичний посібник для кожного, хто страждає від страху, невпевненості, сорому, тривожності та депресії. Тут наведені конкретні та доступні вправи з вимірюваними показниками, що дає змогу кожному досягти бажаного результату. Це видання навчить вас турбуватися про свою психіку та покращити емоційне здоров’я.

Запропоновані вам видання – це не просто посібники з психології чи психіатрії, в яких описані різноманітні порушення та хвороби і методи їх лікування. Це книги, які вчать дивитись на світ під іншим кутом, допомагають зрозуміти, які ми є насправді, а це, в свою чергу, допомагає знайти мудрість і стійкість, щоб побороти виклики в майбутньому та з розумінням ставитись до себе і до інших.

  

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ