Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Я тут живу (Із циклу "Сучасні українські книги")

Поділіться цією сторінкою:

Міла Іванцова народилась і виросла в Києві, за освітою - викладач російської мови і літератури та французької мови. Має досвід перекладацької та журналістської роботи.

У зрілому віці почала писати вірші, оповідання.

Наразі автор має у творчому доробку декілька романів, повістей...

Її твори були відзначені у літературному конкурсі "Коронація слова", у рейтингах "Книга року Бі-бі-сі" та "Книга року журналу “Кореспондент”. А у 2012 році нагороджена відзнакою "Золотий письменник України".

Міла Іванцова - активна громадська діячка, багатогранна творча особистість. Створила соціальний проект "100 книжок для сільської бібліотеки", була активісткою безпрецедентної "Бібліотеки Майдану" під час Революції гідності, також створила цілу серію авторських розписних шоломів. Позитивістка. Оптимістка. Патріотка. Любить дерева, квіти, цікавих креативних людей.

 

Роман "Я тут живу" чекав на видання дев'ять років. Він показує життя Києва і його мешканців у період між двома Майданами, коли, люди, зі слів автора, "не надто дослухалися до пульсу старовинного міста як живої істоти, але жили в ньому, переплітаючись долями, долали кожен свої сходинки, набивали кожен свої ґулі та, розчаровані результатами першого Майдану, знову сподівалися лишень на себе, не надто вірячи в "манну" з Печерських пагорбів. Працювали, виживали, кохали або шукали кохання, подекуди замінюючи його сурогатом". 

Роман про маленьких людей у великому місті, написаний з любов'ю до міста і до людей.

Детальніше дивіться тут.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ