Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Врятувати березень - історія українців, які пережили російську окупацію (Із циклу "Сучасні українські книги")

Поділіться цією сторінкою:

Його  називають батьком "українського готичного детективу", хоча сам Кокотюха вважає, що в його текстах присутня швидше неоготика, напряму пов'язана з актуальними суспільними та соціальними проблемами України, а звернення до готики та загалом фольклору збігається з традиціями давньої української літератури.

Перший художній твір він написав у віці 7 років. До 12 років читав і писав лише казки.

Мріяв стати бібліотекарем. Працював збиральником меблів, різноробочим та муляром на будівництві.

Закінчив факультет журналістики Київського університету ім Т. Шевченка. Улюблені жанри - трилер та детектив із елементами містики й готики. Андрій Кокотюха від 1998 року по теперішній час як сценарист співпрацює з Національною студією ім. О. Довженка, українськими продакшн-студіями, провідними українськими телеканалами.

В усіх випадках Кокотюха - автор або співавтор сценаріїв. Написав сценарії для кількох документальних фільмів з циклу "Кримінальні історії", "Чужі помилки". Працював журналістом і сценаристом у проєктах "Сніданок з 1+1", "Київський регіон", "Паралельний світ", "Голос країни - 2". Писав сценарії для проєкту "Судові справи" та "Сімейний суд". Працював над першим варіантом сценарію за романом Василя Шкляра "Чорний ворон".

Від 2000-го року – постійний учасник Всеукраїнського конкурсу романів, сценаріїв та п’єс "Коронація слова". Пробував себе у жанрах горору (роману жахів), кримінальної мелодрами, трилера, комедії, соціального гостросюжетного роману, класичного детективу.

"Врятувати березень" - це перша книжка, написана піс­ля повномасштабного вторгнення росії в Україну, - каже Андрій Кокотюха.           https://youtu.be/aH4-Shq_GJs

За словами автора, вона "варилася" у голові протягом цьогорічного березня, а писав пан Андрій її у квітні-травні. Це - перший художній твір про російську окупацію.

 Київська родина у перші дні виїхала за межі столиці, думала, у селі буде безпечніше. Насправ­ді опинилася у пастці - у це село зайшла російська армія. Герої  книги намагаються вибратися з окупова­ної території. Як вони це зробили - можна дізнатися прочитавши книгу.

Дивитися тут.

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ