Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Вінстон Черчилль – міфи та реальність в книзі Бориса Джонсона «Фактор Черчилля»

Поділіться цією сторінкою:


Вже написано чимало книг про Вінстона Черчилля. Але книга Бориса Джонсона «Фактор Черчилля. Як одна людина змінила історію» виділяється серед інших. Ця біографія написана легко, динамічно, з іронією, в якій автор подає цікаві, невідомі багатьом факти про життя британського політика, розвіює певні міфи про нього і розповідає про Черчилля, як про звичайну людину, яка мала свої пороки, недоліки та слабкості, але в той же час відрізнялась демократичністю, людяністю та гуманністю.

 

 

 

 

Автор книги, Борис Джонсон - британський політик, колишній мер Лондона, екс-міністр закордонних справ Великої Британії, колишній  журналіст, з 2019 року прем’єр-міністр Британії та друг України. В своїй книзі автор аналізує досягнення і помилки Вінстона Черчилля  і зображує його як хорошого стратега,  людину відважну та красномовну. Також Б.Джонсон в цьому виданні показує події Другої Світової війни очима британця і вона відрізняється від радянської пропаганди, яка роками нав’язувалась нам за часи СРСР та розповідає про британського прем’єр-міністра який зміг перемінити хід історії.    

 

                

                                                         

Вінстон Черчилль – це непересічна особистість не тільки британської, але й світової історії, про яку вже багато сказано і написано, але з часом інтерес до його постаті тільки зростає. Книга познайомить вас з Черчиллем не тільки як політиком, а й журналістом  і художником, письменником, оратором та винахідником. З видання ви дізнаєтесь як йому вдалось переконати політиків і державних діячів боротися з Гітлером, як він спрогнозував політику «залізної завіси», яка роль Черчилля  у створенні держави Ізраїлю та політики на Близькому Сході.

У написанні книги автор використовував Національні архіви, особисті документи Черчилля, його основні праці, щоденники, мемуари, монографії та навіть анекдоти про нього, тому видання вийшло надзвичайно інформативним, читається на одному подиху і з гумором.

Черчилль був людиною сильною та харизматичною, чітко ставив мету і впевнено йшов до її виконання, був сильним лідером і вірив в успіх своєї справи. При всіх своїх негативних сторонах характеру і вадах він неодмінно є видатною особистістю.

                                            

Книга справді варта вашої уваги, тож читайте, аналізуйте інформацію та дізнавайтесь про невідомі багатьом факти життя британського політика.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ