Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

«Вілла Деккера» – ретродетектив і політичний трилер в одному флаконі

Поділіться цією сторінкою:

Якщо бажаєте отримати насолоду від доброї книжки та багатства авторської мови, з головою поринути у вигаданий, але базований на історичних реаліях світ, досхочу насміятися із не завжди пристойного, але завжди смішного гумору, – беріть без роздумів нову книжку Юрія Винничука. На щастя, цей автор працює самовіддано і щороку тішить своїх читачів новим романом. Досить недавно Юрій Винничук видав новий роман під назвою "Вілла Деккера".
«Вілла Деккера» – ретродетектив і політичний трилер в одному флаконі про Львів напередодні Другої світової. Нічний репортер, блукаючи довоєнним Львовом, намагається вполювати душогуба. Та ще не відомо, хто мисливець, а хто жертва.
Фактично ця книжка є своєрідним продовженням виданого до цього роману "Нічний репортер", але читати її можна і в тому разі, якщо попередньої книги ви не читали. Бо йдеться не так про зв'язок з попереднім сюжетом, як про нове розслідування харизматичного львівського репортера Марка Криловича.
Журналіст Марк Крилович пише репортажі з міського дна, має великий успіх у жінок та встряє через це в усілякі неприємності. Тут було б доречним слово "серіал", адже Винничук справді вибудовує серіальну канву, в якій змінюються злочини й обставини, але зберігається головний герой, який має свій упізнаваний "почерк", особливості характеру, переваги і вади. Ясна річ, оскільки це герой твору Винничука, то не обійшлося тут і без красунь та пікантних елементів.
Важливо додати, що Марко Крилович – не єдиний головний герой роману. А, можливо, зовсім і не головний, бо є в книжці важливіший персонаж: Львів. Саме це місто є героєм не тільки цього, а й більшості творів Винничука взагалі. Ретельний хронікер Львова, Винничук реконструює його древнє життя – у тексті оживають старі вулиці, кнайпи, ресторації і театри, але також оживає і мова старого Львова.
"Вілла Деккера" – це добрий жанровий детектив, з яким відпочиваєш і насолоджуєшся кожною сторінкою.
Юрій Винничук (18 березеня 1952, Івано-Франківськ) – український літератор. Пише прозу, поезію, займається перекладами і складанням літературних антологій.

 

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ