Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Відверто про життя, смерть і все, що поміж ними

Поділіться цією сторінкою:

Як поводитись, якщо важко захворіла близька вам людина? Де шукати підтримки, куди звертатись? Як спілкуватись з людиною, яка має невиліковну хворобу?

Пропонуємо вам книгу Анастасії Леухіної «Зовсім не страшна книга. Про життя, смерть і все, що поміж ними». В цьому виданні ви знайдете відповіді на ці та багато інших складних питань, що виникають, коли людина стикається з важкою хворобою або смертю близької людини. Відповіді, наведені в цій книзі, щирі і доступні, які враховують наші українські медичні та соціальні реалії. Авторка наводить багато реальних історій людей, які діляться власним досвідом переживання подібних ситуацій, показуючи, що навіть хвороби і смерть не здаватимуться такими страшними, якщо переживати їх усвідомлено і в любові.

Коли людина та її рідні стикаються з важкою хворобою, перша реакція – це шок. Після цього проходить багато часу, щоб це прийняти та почати діяти. Ця книга про те, що час – це ресурс і він безцінний. Прочитавши її ви швидше зможете впоратись зі складною ситуацією, прийняти правильні рішення, зрозуміти, як жити далі, як планувати життя замість хвороби і прожити його настільки повно, наскільки дозволяють обставини

 

Авторка видання – Анастасія Леухіна – викладачка комунікацій, вирішення конфліктів та переговорів, лідерка кампанії #пуститевреанимацию, співзасновниця платформи «Освітній експеримент», голова ГО «Горизонталі» та експертка з реформ поліції. Має 20 років досвіду роботи з проектами в бізнес-освіті, громадському секторі та державному управлінні. Анастасія активно задіяна в реформи освіти та охорони здоров’я.

Ця «Зовсім не страшна книга» про те, як впоратись з тривогою та відчаєм, коли помирає близька нам людина, про те, як пережити це горе, але не втрачати зв’язку з життям.

Більшість з нас намагається уникати тему смерті, бо не хочемо зайвий раз травмувати власну психіку і засмучуватись. Але рано чи пізно у нас виникають подібні ситуації незалежно від того, що ми про це думаємо. Не дивлячись на складну тему, це не депресивна книга, вона не тільки про смерть, але й про життя, про силу й мужність, про любов і повагу. А також, про вміння відпускати й пережити горе. Вона написана для тих, хто продовжує боротися і тих, хто підставляє плече.

                                                         

 

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ